Skocz do zawartości

MotorStorm: Apocalypse


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

mozna sie udławić tą pigułką

 

cytat:

"7. W grze będziemy mieli okazję na wcielenie się w jednego z trzech zawodników. Każdy z nich odwiedzi miasto w nieco innym momencie. Są to trzy odmienne kampanie, o zróżnicowanym stopniu trudności. Wow!

 

8. Warto nadmienić, że zabieg ten nie stanowi żadnej przykrywki czy półśrodka. Ich historie mają się ze sobą przeplatać i kiedy jako jeden z nich zobaczymy potężną stertę gruzu, jako drugi będziemy mogli ujrzeć na własne oczy to, co spowodowało jej powstanie (oraz czym ta sterta gruzu w zasadzie była). Wow 2!"

 

nie wiem co autor mial na mysli ale na filmikach gdzie tworcy gry o tym mowili to brzmialo zupelnie inaczej,

po pierwsze nie "jednego z trzech zawodnikow" tylko TRZECH, wszystkich trzech! bedziemy jezdzic 3 facetami, kazdy od nooba do pro, kampania ma byc podzielona na 3 częsci pod wzgledem trudnosci i kazdą z nich reprezentuje jeden typek

nikt nic nie mowil o 3 poziomach trudnosci i 3 kampaniach, wiec dalszy tekst ze jadac drugą kampanie na wyzszym poziomie spotkamy cos z poprzedniej, bo to nadal bedzie ta sama kampania, jesli juz to w dalszych trudniejszych wyscigach spotkamy zmiany ktore zaszły poprzednio

Odnośnik do komentarza

Po gameplayach i screenach widać, że gra ogólnie wygląda świetnie (szczególnie w ruchu). Masa detali, różne drobne obiekty w otoczeniu itd...

Szkoda tylko, że przy tym wszystkim tak bardzo odstają tekstury. MS1 miał je całkiem niezłe. MS2 już pod tym względem kulał (czasami było dobrze, zależało to od trasy). Tutaj praktycznie wszystkie tekstury podłoża można powiedzieć, że pamiętają początki PS2...

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Gameplaye mają tak tragiczną jakość,że nie sposób ocenić tekstur w nich. Jedyne co z nich widać to wylewającą się epickość i rozmach tras z dziejących się na nich apokalipsą.

 

Pacific Rift w oficjalnych fotkach też wyglądał badziewiaście jeśli chodzi o tekstury otoczenia i dopiero jak odpaliłem grę u siebie na niektórych trasach przy odpowiedniej porze dnia to doznałem szoku i stwierdzam ta gra do dzisiaj wygląda FENOMENALNIE.

 

Najważniejsze by nie zatracili radości z gry i to dalej był Motorstorm a nie Split/Second 2. Do mnie MS i PR to obok Blur i PGR3/4 to najlepsze wyścigi arcade tej generacji jak nie nawet top5 tego gatunku ever.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj dostaniemy demo Motorstorm Apocalypse:

 

http://blog.eu.plays...nleashed-today/

 

Recenzja Eurogamera 8/10: http://www.eurogamer...alypse-review_0

CVG: 8.9/10: http://www.computerandvideogames.com/292624/reviews/motorstorm-apocalypse-review/

Videogamer: 8/10: http://www.videogamer.com/ps3/motorstorm_apocalypse/review.html

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

a ja zagralem 3 razy, ale też dupy mi nie urwało ;p

ogolnie fajnie, ale liczyłem na coś wiecej

 

chociaz na usprawiedliwienie powiem ze to chyba jedna ze słabszych tras (na filmikach widzialem kilka o wiele lepszych)

 

a co do modelu jazdy - badziewny model jazdy tym samochodem, strasznie sie slizga i chce robiąć bączki, ale za to motorem spoko sie jedzie

mam nadzieje ze kwestia modelu jazdy to poprostu kwestia doboru samochodu , mi sie ten supercar nie spodobal, ale napewno inne rodzaje bedą fajnie jezdzily i mialy motostormowy feeling

 

 

na koniec powiem że bardzo mila niespodzianka z tym demem, rano patrzylem na US PSS i nie bylo nic fajnego, a tu nagle u nad demoko MS :D

 

 

 

EDIT

mam prosbe do kogos zeby zmienil tego tragicznego screena w pierwszym poscie na cos ciekawszego ;p

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Przejechałem kilka wyścigów i ciągle nie mogę uwierzyć w to co widziałem. Grafika bardzo przeciętna i ten dziwny model jazdy.:/ Przecierz model jazdy w poprzednich częściach był ok, to po jaką cholerę go zmieniali. Auto prowadzi się jakby było z kartonu. Nie wiem na ile demo odzwierciedla finalny produkt, ale jeśli tak ma się prezentować nowy MS, to ja podziękuję tej grze. W moim prywatnym rankingu na pierwszym miejscu dalej część pierwsza.

Odnośnik do komentarza

No u mnie to samo, jedynka póki co najlepsza.

 

Choć trójki tylko demo obadałem więc... tak sobie się jeździ. Zadymy takie sobie choć to można zwalić na trasę która jest średniawa. Chyba większe i lepsze wrażenie od walących się budynków zrobili na mnie przechodnie rzucający mołotovy heh.

 

Mogli dać lepszą trasę.

Odnośnik do komentarza

Nie miałem okazji zagrać jeszcze demka , ale wasze opinie przyznam nie są optymistyczne więc z pokorą chyba będę czekał i wstrzymam się z pre-orderem ; najbardziej nie mogę uwierzyć że pokpili sprawę z grafą , poprzednie części wyglądały naprawdę nieźle , liczyłem w teju materii na progres echh..

Odnośnik do komentarza

same here - myslalem, ze to bedzie kolejny Ex do kolekcji, ale nie ma bata. ta gra niczym nie przypomina Motostorma i daleko jej do Split:Second ! Nie dosc, ze graficznie ubogo, to jeszcze model jazdy zwalony. W 2 pierwsze czesci gralo sie z wypiekami na twarzy, tutaj rozegralem 3 wyscigi i usunalem.

Szkoda...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...