Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi o soundtrack to będę się powtarzał do usranej śmierci :P

 

Dla mnie najważniejsze jest jakieś Vice City FM - muza z lat 80, cała reszta obojętna co dadzą. Chociaż nie pogardziłbym popowymi kawałkami takimi jakie wrzucili do Ballady.

Normalnie czegoś takiego nie słucham ale w Balladzie pasowało cacy.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj mija pół roku od premiery trailera. A wydaje się jakby to było wczoraj...

 

A swoją drogą, Kevin Butler zatwittował o GTA V: https://twitter.com/...040001568092161 Pewnie żarcik, choć może coś tam jest na rzeczy. ;-) A nawet jak nie, to i tak premiera Max Payne za pasem, więc liczę na pierwsze konkrety już w czerwcu!

Edytowane przez lothronik
Odnośnik do komentarza

jakos z tego co pamietam, to najlepsze radio miala trzecia odslona serii, ale nie wiem czy bylo tam jakies rockowe radyjko.

 

fajnie by bylo gdyby byly te najbardziej znane rodzaje jak pop, rock, klasyczna, hh, elektronika, talkshow i kazdy z tych rodzajow mial ze 2-3 stacji grajacych nieco inna, okreslona muze, zeby nie bylo takich miszmaszowych stacji. no i jesli juz koniecznie beda chcieli wrzucic jakies dubstepy, to zeby chociaz dali te fajne a nie (pipi) komercyjne

o takie cos! :)

http://www.youtube.com/watch?v=RuCbLMSUeAc

Odnośnik do komentarza

Wiem że to tylko plotki, ale znowu pojawia się wzmianka o granicach świata. Jakoś trudno mi uwierzyć aby R* zrobiło takie GTA. Rofl, niekończące się góry nad którymi nie przelecisz...

Chociaż przyznaję, np takie LC w IV jest dziwne. Miasto na jakiejś małej wysepce pośrodku oceanu? Gdyby ta wyspa była z 5 razy większa to ok, ale tak to miasto na wodzie ;/

Czekam na kolejną część z całym stanem, lub nawet kontynentem^^

Odnośnik do komentarza

To zaczekaj do następnej generacji. Zresztą, idea takiego GTA z otwartym kontynentem wymaga mnóstwo pracy, ogromnej mocy obliczeniowej. Nawet gdyby Rockstar faktycznie miało w planach taki projekt to nie obyłoby się bez loadingów między krajami. Poza tym i tak poruszaliby się po miastach, więc na mapie byłyby tylko miasta, do których można się udać.

 

Taka idea to jak dla mnie średnio udany pomysł. Lepiej dać jedno, porządne, ogromne i zintensyfikowane miasto niż rozbijać to na kilka mniejszych.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Cały kontynent jest niemożliwy z taką szczegółowością, chyba, że nad grą by pracowało 10 tysięcy ludzi.

 

Już kiedyś miałem wizję gry ala GTA, w której poruszamy się po całym świecie i robimy co chcemy. Największe światy w dzisiejszych grach to Skyrim, WOW, GTA IV, Red Dead i inne MMO. Cały kontyent w GTA to świat przynajmnije 20 razy większy, wię to jest na razie tylko sci-fiction.

Odnośnik do komentarza

Właśnie się pojawił jeden z ważniejszych newsów od dłuższego czasu. Przesunęli Bioshock: Infinite na przyszły rok tym samym zrobiło się "wolne' miejsce na jesień, październik (miesiąc GTA).

 

:rolleyes: teoretycznie jeszcze nic to nie znaczy ale praktycznie to wzrosły szanse V na ten rok :rolleyes:

 

<kisiel w gaciach do pełna>

Edytowane przez SłupekPL
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...