Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.ps3iso.com/ps3-general-chat/210889-gtav-digital-version-psn-store-19.html

 

"It could take a couple hours or it could take a couple days but the game will run and it will be well before the official launch release"

 

Coś się zaczyna dziać ;) Nie ma bata, gdyby wyciekło coś nie oglądam nic aż do premiery, jedyne co mogę obejrzeć to pierwsze 10 minut i tyle.

 

 

@up: Jaki downloader? Preczytaj wcześniejsze posty.

Edytowane przez wojnar
Odnośnik do komentarza

Info o trofeach które były jako sekretne:

 

 

The GTA V trophies were released a few days ago, but the 11 secret ones were not...now with this release, here they are:

- Welcome to Los Santos: You repo'd a car and raced it through the heart of a sun-soaked metropolis.
- A Friendship Resurrected: With friends like this who needs enemies?
- A Fair Day's: It's time for a little getaway.
- The Moment of Truth: You have uncovered the truth about Brad.
- To Live or Die in Los Santos: Completed the final mission.
- Diamond Hard: You cleaned out Vangelico to pay back Martin Madrazo.
- Subversive: You stole an experimental super weapon from Merryweather... and gave it back.
- Blitzed: You performed a classic blitz play.
- Small Town, Big Job: You made a big impression at the Paleto Bay Chicken Festival.
- The Government Gimps: You recovered sensitive information from a highly defended federal building.
- The Big One!: This ain't no dream no more.

Odnośnik do komentarza

n7ol.jpg

 

So jelly ;F ...

 

Ponoc mozna pre-loadowac z PS store'a. Liczylem na troche inny motyw podczas podswietlania .exe bo ta blondyna juz mi sie "przejadla" :P

 

Jednakże dotychczas nikt nie uruchomił. Ktoś tam mówi, że jest to możliwe i to kwestia godzin lub dni, ale na razie jeszcze nikt nie gra. Wypakowano też takie rzeczy jak stacje radiowe czy obrazki trofeów/achivementów.

 

e: Ja osobiście uważam, że nie zrobią nic do samej premiery. No kurde, naprawdę tak trudno zaszyfrować kod gry :P?

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

no ale dodaje sobie do koszyka tą Complete Edition i normalnie moge kupic, ale boje się czy czasem nie ma jakiegoś haczyka że automatycznie ściągnie mi z karty jeszcze 280zł :P

 

edit:

kupiłem i żadnych niespodzianek nie było

31zł za podstawke i wszystkie dodatki elegancko na dysku to dobry interes :)

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza

te ceny w PSS w stylu 280zł to jakas ostra (pipi)nia :/

 

pamiętam jeszcze rok-dwa lata temu kupowałem nówki na premiere za 189zł... a teraz w sklepach jak dobrze pójdzie 209-219, a na PSS 280 zeta, co to kurde ma byc?

 

ludzie sie obawiali że gry podrożeją na nextgenach, a tymczasem już teraz to zrobiły.. co za (pipi)e

Odnośnik do komentarza

Debilizm. Prawie miecha przed premiera R* czy tam Sony wrzucilo gre do neta, i co liczyli ze taka produkcje beda mogli zabezpieczyc przed piratami jakimis smiesznymi kodami czy chvj wie czym?

 

No kurrrwica mnie strzela jak se pomysle ze zaraz zlodzieje beda grac w piatke a ja jeszcze tyle nusze czekac :( chociaz gameplaye z miasta itp chyba poogladam.

 

Wgl (pipi)a ciekawe jak tu uniknac spoilerow. Serio chyba do premiery bez neta trzeba bedzie zyc :)

Edytowane przez schabek
Odnośnik do komentarza

Heh, zapowiadają się 3 tygodnie bez 4chana, neogafa, a pewnie i forumka.

 

Słuchajcie, to jak ściągne teraz tego "preordera" z PSN, to o godzinie 00:00 17.09 nie powinno być cyrków z odpaleniem no nie? Ktoś brał w ten sposób TLOU? Dużo megabajtów dociągaliście? Boje się po prostu, że trzeba będzie ściągnąć np. kolejne 10 gb, a tu serwery nie wyrobią.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...