Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Milan_

 

 

 

2d2en0o.jpg

Ludzie z GTA Forums zrobili już obliczenia: mapa lądowa ma co najmniej 40 mil kwadratowych.

R* z tego co pamiętam potwierdzał, że ma być jakieś 35 mil kwadratowych. Ze zdjęcia nie da się tego obliczyć.

 

 

wystarczy do programu typu cad wkleic zdjecie , wyskalowac, przejechac polilinia po konturze, zamknac obszar i we własciwosciach sprawdzic powierzchnie dokładną.

 

Wszystko wyjdzie z dużym błędem. Akurat z wykształcenia jestem kartografem :P

 

 

bzdury piszesz, jelsi jest skala to jedynymi błedami sa znieksztalcenia soczewki aparatu i  krzywizna ziemi ( lol) wiec mowienie tu o duzym błedzie jest troche smieszne.

<geodeta>

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czemu, ale jakoś bardzo mnie to GTA nie jara. Nie czuje tego hajpu. Strasznie mnie to dziwi. Choć z drugiej strony to chyba dobra sprawa jest. Nie wyobrażam sobie Bóg wie czego, a więc ryzyko zawiedzenia grą spada niemal do zera.

Jak myślicie, jestem jakiś po(pipi)any?

Edytowane przez Ludwes
Odnośnik do komentarza

Ja jestem mega nahajpowany, ale to nie znaczy, że wyobrażam sobie Bóg wie co. Wiem, że to gra na 7-8-letnie konsole i nie spodziewam się niestworzonych rzeczy. Natomiast po tych informacjach, które sam z siebie wyczytałem wszystko jak na razie spełnia moje oczekiwania i nie mogę się doczekać wtorku, zwłaszcza, że aż do 17 siedzę w domu w bezczynności. :(

Odnośnik do komentarza

zastanawiam sie czy opłaca się to na konsole 7 letnie jeszcze kupować czy poczekać na wersje pc .  Oraz jak na konsoli to która wersja xbox czy ps3 . GTA 4 oraz RDR miałem na xbox ale teraz nie wiem jak z tą optymalizacją. Zbyt ważna gra aby preorderowac w ciemno :)

Odnośnik do komentarza

 

 

Ja myślałem, że będzie "Las Vegas i San Fransisco", a tu tylko Los Santos? Ale i tak jestem zachwycony, będzie co robić w tym świecie..

to chyba siedziałeś ostatnie 2 lata w jaskini bo od dawna wiadomo że będzie tylko jedno miasto

 

Myślałem, że będzie to jakoś połączone, nie no spoko, gta v na dobre podjarałem się jak złożyłem preordera jakieś 2 tygodnie temu, wcześniej nie chciałem o tym myśleć i za wiele czytać ponieważ nie wytrzymał bym tyle czasu czekać - teraz mi się dłuży bardziej jak bym czekał przez 5 lat ..

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...