Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Brak misji ambulansu, policji, czy strażaka też uważam za wielki błąd. Gracze narzekali, że zabrakło tego w GTA IV, więc byłem pewien, że teraz się pojawią. Można byłoby to fajnie rozwiązać. Na przykład franklin mógłby aię zatrudniać jako strażak, albo medyk i za owe misje dostawać kasę.

 

Misje okradania domów i kurier z SA, albo dowóz pizzy z VC też byłyby fajne.

Odnośnik do komentarza

60h pękło, gra ukończona, świat zwiedzony, misje poboczne zrobione. Na znajdźki nie mam czasu i nie interesuje mnie na dłuższą metę zbieranie świecidełek bez celu. Jak każdą ukończoną grę, również i tę wystawiłem na Allegro z myślą, że za taką cenę nie zejdzie. Zeszło po 3h, a dałem prawie tyle co zapłaciłem w dniu premiery - tylko że jakoś się nie cieszę:( Kupię najwyżej za rok w jakiejś edycji GOTY z dodatkami i ponownie przejdę całą historię.

Odnośnik do komentarza

Ja ukończyłem po 80h i muszę przyznać, że troszkę liczyłem na coś więcej po tak wielkim świecie.

W sumie zostało kilka śmiesznych misji, skoki, wyścigi i 2 misje lestera. Po dodaniu szukajek może dobije się do 100h.

 

W takim Skyrimie, mimo mniejszego świata i krótszego story, kończąc grę miałem grubo ponad 200h a wszystkiego nawet nie zrobiłem.

 

Co do endingu to

 

o ile ten prawidłowy jest w sumie ok, tak pozostałe dwa wydają się nieprzemyślane (ten z majkelem nawet prawie że abstrakcyjny patrząc na całą historię:f. Wciąż, możliwość wyboru jako tako jest na plus.

 

 

Generalnie to tylko taki mały niedosyt jest. Imo dyszka z minusem za całokształt się należy.

Odnośnik do komentarza

Pytanie dotyczace zakonczenia gry

 

Moze mi ktos powiedziec jak wygladaja zakonczenia jesli zabije sie Trevora lub Michaela? Jest to jakos fajnie ukazane? Czy poprostu jedzie sie z punktu a do b zabija dana osobe i tyle, happy end z FIB?

Wybralem opcje pozostawienia wszystkich przy zyciu i nie zawiodlem sie zakonczeniem, dlatego taka tam moja ciekawosc.

 

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza

Skończyłem 35 h na liczniku zrobiona większość zadań pobocznych ale mam już dość i reszty raczej nie ruszę :) To pierwsze GTA które skończyłem ostatnio blisko byłem kilka lat temu przy vice city więc jest to na pewno najlepsze gta w jakie grałem ale RDR lepsze ;) .

Odnośnik do komentarza

Wczoraj ukonczylem trzeci triatlon - az tak trudno nie bylo, ale nie o poziom trudnosci tu chodzi, ale o wytrzymalosc. Trzeci etap robilem dwa razy bo za pierwszym razem po szesciu minutach, na etapie kolarskim chcialem wlaczyc swiatlo w rowerze i nacisnalem przycisk za to odpowiedzialny - na krzyzyku w prawo. Niestety w triatlonie przycisk ten oznacza rezygnacje z wyscigu, wiec musialem go powtorzyc - mogli dac jakies potwierdzenie, a nie od razu quit, widzialem wczesniej powiadomienie jak wyjsc z wyscigu, ale jakos tak chcialem pozniej automatycznie wlaczyc swiatlo i tak wyszlo.

 

Po drodze na etapie rowerowym mialem dwie wywrotki - raz zepchnal mnie na latarnie inny uczestnik, a za drugim razem wjechalem w zolty slupek na plazy bo zlewal sie z otoczeniem i go nie zauwazylem, do tego rower zawiesil mi sie na krawezniku, ale udalo mi sie wyjechac i kontynuowac wyscig.

Tak wiec jesli ktos wywali sie po drodze to nic takiego bo mozna spokojnie nadgonic, przeciwnicy i tak nieraz dostaja jakies mega przyspieszenie nawet jak jedziemy pierwsi i nas odstawiaja, jednak w wielu momentach zwalniaja i mozna ich wyprzedzic. 

 

Trzeci etap - najdluzszy ukonczylem z czasem 27m 20s, wiec jak widac troche dlugi ten triatlon i trzeba w tym czasie bardzo duzo naciskac "x", ale mi sie podobal.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...