Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

czy ja wiem czy franklin jest mietki, w porownaniu do CJ'a? Przy drugim przejsciu wlasnie widze ze franklin jest zyciowym realista, ma poukladane w glowie. 

 

Franklin to największy naiwniak w historii serii:

 

Michael: Ukradli mój jacht musimy go odbić, tam jest mój syn. Pomożesz mi?

Franklin: Jasne ziomuś co tylko chcesz

Michael: Hej Frank uratujesz skórę mojego syna i skoczysz na ten jacht?

Franklin: Spoko ziomuś!

Michael; Współpracuję z FIB poza tym do miasta przybył Trevor. Uciekaj stąd stary.

Franklin: Nic z tego stary. Pokażemy im obaj! 

Trevor: Hej My "N" word, pokazać ci co mam w spodniach?

...

 

Dodajmy do tego jeszcze misje dla papazzi, dilera aut, bogatego choojka, któremu kradliśmy fury i już co bardziej ogarnięty afro czarnuch mógłby podnosić zarzuty o rasizm.  :rolleyes: 

Edytowane przez nobodylikeyou
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Wlasnie zrobilem 100% w GTA V - przyznam, ze az tak trudno nie bylo, calosc wymagala bardziej czasu niz wiekszych umiejetnosci. Zreszta to 100% jest troche oszukane bo nie trzeba robic wszystkiego co jest do zrobienia w grze - no coz, takie czasy.

 

Na liczniku mam juz prawie 124 godziny, gralem tylko w singla, przeszedlem go z wylaczonym auto-aimem bo byl troche lamerski, przyznaje, ze czasami bylo trudno, ale jakies wyzwanie musi byc.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Tak jak pisalem - zrobilem juz 100%, zdobylem tez trzy rzadkie samochody:

 

 

 

Ten pojazd mam akurat w dwoch wersjach - widoczny tutaj oraz taki sam tyle, ze w jasnym, bezowym kolorze.

 

0_0.jpg
 

Ten rzadki samochod podczas wizyty w Los Santos Customs mozna fajnie pomalowac. W sumie nawet nie wiedzialem, ze w jednej z misji mozna go zdobyc, ale jak juz go tam zobaczylem to odrazu wiedzialem, ze to jakis niezwykly pojazd, wiec go zwinalem.

0_0.jpg
 

 

 

 

Ponadto widzialem na wlasne oczy cos specjalnego o czym mozecie juz wiedziec:
 

 

 

0_0.jpg

 

Udalo mi sie zladawac na nim helikopterem, ale po chwili sie zeslizgnalem.

Mogliby dac w grze jetpacka.

 

 

 

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Jedynym miejscem gdzie mozna go zdobyc jest misja z szukaniem czesci lodzi podwodnej - po odnalezieniu wszystkich trzydziestu czesci na mapie pokaze sie znak misji. Na miejscu przy drodze stoi ten samochod, ale jest zamkniety, bedzie tam tez kobieta, ktora wczesniej prosila o znalezienie tych czesci, po rozmowie z nia trzeba isc za nia w kierunku auta i po tym jak do niego wsiadzie wyciagamy ja z auta lub strzelamy i zabieramy auto do garazu. Mozna je przemalowac w widoczny wyzej wzor (naklejki) w Los Santos Customs.

Opis misji jest tutaj:
http://www.ign.com/wikis/gta-5/Submarine_Parts

 

To jedyna mozliwosc zdobycia tego samochodu.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Krupek, mam to samo. Obecnie powoli uzupelniam 100% gry i reszte rzeczy jak wszystkie loty na zyletke, latanie pod mostami a misje na zlote medale zostawiam sobie na koniec. Czlowiek chce zaznac czegos nowego, nowych pojazdow czy tez nowe mijse ktore dadza jeszcze wiecej frajdy i jaj niz te co mamy teraz. Tak grajac singla czlowiek zauwaza jak bardzo wyludnione jest Los Santos w multi. Grajac online nie ma wielu detali, a miasto samo w sobie jest praktycznie puste. Z niecieprliwoscia czekam na nowe dodatki takze w multi. Gdzie sa te glosno zapowiadane napady?

Odnośnik do komentarza

od samego początku multi kulało i smród się ciągnie. naprawią wszystkie dziury, załatają wszystkie możliwe tricki używane przez graczy, obetną dodatkowo kilka funkcji, jeszcze bardziej wkurzą graczy, wypuszczą następne 15 patchy i może wyjdzie coś konkretnego zamiast jakichś ochłapów jak ostatnio.

sad but true :(

Odnośnik do komentarza

Ech, ułomne GTA. Po tym jak patch zyebał sejwa i powtarzałem 20 misji od nowa, tak teraz nie mogę zacząć misji.

 

Jestem chyba po tym jak

 

 

Trevor przejął strip club

 

 

Jest jakiś znaczek "T" na mapce, ale podchodzę tam i nic nie ma! Misję mogę zacząć i Trevorem i Michaelem, bo jak jestem michaelem to znaczek jest niebieski i vice versa. Chyba nigdy nie skończę tej gry, a gram od godziny 0:40 17 września.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...