Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio jechalem samochodem po plazy i plazowiczach i glowa jednej kobiety jakos tak dziwnie mi sie wkrecila w kolo, ze fizyka gry zglupiala i wybilo samochow pare metrow w powietrze. pierwszy raz taka smieszna akcje mialem. raz tez widzialem krawedzie budynku, ktore mienily sie kolorami teczy. caly czas cos nowego w tej grze.

Odnośnik do komentarza

jeżeli dobrze wybierasz misje i pamiętasz co masz zrobić to niespecjalnie. dodatkowa zabawa na wieczór bądź dwa. niektóre misje główne czy poboczne są banalne, rampage też się zalicza itd. czasami warto odpalić długą misję ale za to łatwe wyzwania, większość i tak jest na luzie/wpada podczas normalnego grania. bez większych problemów powinieneś zrobić.

Odnośnik do komentarza

te wyzwania nie są jakieś hardcorowe i co najważniejsze nie trzeba ich wszystkich robić za jednym podejściem. masz limit czasowy to idziesz na speedzie, masz techniczne więc uważasz na to co robisz. jak nie wpadnie za pierwszym razem to drugim albo trzecim.

nie jestem jakimś tam wymiataczem a w miarę bez problemów zrobiłem więc działaj i nie nastawiaj się negatywnie zawczasu.

Odnośnik do komentarza

Z reguły najłatwiejsze i dosyć krótkie są właśnie te poboczne (nieznajomi i dziwacy). Mam tam na złoto chyba 41 misji.

Dalej krótkie misje przygotowawcze do napadów z głównego wątku i zakończenia A/B. Jeśli wciąż będzie brakować to popatrz, któóre zadania mają np. niski limit czasowy i/lub łatwe wymagania.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Tak z ciekawości - do tych co skończyli singla - gracie jeszcze sobie w sigla? Od tak, że włączycie zrobicie kilka zadym, czy pojeździcie autem po autostradach bez większego celu i wyłączycie?

 

Bo ja kupiłem GTA V na premiere i dosyć szybko sprzedałem po skończeniu fabuły bo online mi średnio podeszedł. Z planem takim że kiedyś sobie kupie jak stanieje <cebula> i przejde sobie singla jeszcze raz  i zostawie wtedy grę na stałe ale tak mijają miesiące i jakoś za GTA specjalnie nie tęsknie. A dopóki nie skończyłem singla jarałem się tą grą do granic możliwości. Dziwne ;) Już chętniej bym sobie do świata RDR wrócił

Odnośnik do komentarza

Sa osoby, ktore chwala GTA V - ze super, rewelacja, GOTY, GOTG i wogole, a po przejsciu sprzedaja.....

 

Ja zawsze zostawiam najlepsze gry bo nawet po ukonczeniu lubie do nich wracac zeby od czasu do czasu troche pograc lub przejsc po raz kolejny.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Jak "padla" to co - miala w zagrodzie obok tych zywych lezec i je straszyc ? :P Musialem sie tym zajac.

 

Buldożer stoi niedaleko tego pastwiska - Redwood Light Tracks, to jest niedaleko więzienia. Taki plac budowy i zaraz obok sporo krów :)

 

Wiem, ze tam jest, mam nawet na mapie zaznaczone bo zrobilem mu zdjecie - nastepnym razem sprobuje buldozerem.

 

0_0.jpg

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Wczoraj wlaczylem GTA V - singla zeby sprawdzic jakie nowe pojazdy tam dodali po ostatnim uaktualnieniu.
Dodano m.in samochod bardzo podobny do Lamborghini Aventador:

Zentorno-GTAV-Front.png

 

Ponadto pojawila sie nowa opcja - podczas gry po nacisnieciu i przytrzymaniu przecisku select w lewym gornym roku ekranu pojawi sie menu wyboru - mozna tam wybierac jakies miejsca GPS (ostatnie lokacje lub wazne) oraz zmieniac czapki i maski, wiec nie trzeba juz specjalnie chodzic do domu zeby to zrobic.

 

Od premiery doszlo juz calkiem sporo nowych samochodow - jest ich chyba z 8 i jeden motocykl, a co najlepsze wszystko jest zupelnie za free.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...