Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

 

Ja mam kumpla w sklepe.pl, gadałem z nim i powiedział to samo. Jest embargo i za nic się nie podłożą z wcześniejszą sprzedażą. Kurierów tez wysyłają dopiero jutro. Także dopiero we wtorek wolna sprzedaż.

to slabego masz kumpla ... moja kopie odbieram dzisiaj o 9:00 :)

 

Potwierdzam mogę jutro mieć GTAV w zestawie z łoniakiem i fifką i moze DA:I. Jak się dobrze podaga to wszystko można kupić wcześniej.

Odnośnik do komentarza

 

Nie dbam oto o czym tak debatujecie. Jutro idę po swój egzemplarz. Mam dość czekania. 

 

 

Jutro nie masz co iść. Niestety embargo panie. Gdzie nie pytałem - to wszędzie od wtorku dopiero będzie. Trochę głupota biorąc pod uwagę, że to "odgrzewany kotlecik" a nie zupełnie nowa gra.

 

 

Ale już mam kupiony i jutro mogę przyjść po grę do sklepu. Takie mam chody. 

Odnośnik do komentarza

 

Rockstar na pewno zretuszowało w (pipi) tego screena albo pochodzi on z PC :D

 

Wiesz to z jakiegoś źródła ?, grałeś ? czy tak Ci się wydaje ? 

Bo wiesz - najgorsze jest jak się własnie komuś coś wydaje. 

 

Ironia taka ;) ale w sumie ten screen nadzwyczaj dobrze wygląda w porównaniu do tych z Xa z 506 strony, według mnie na tamtych screenach ta gra wygląda jak kawał cuchnącej kupy i smakuje pewnie jak odgrzewane w mikrofali frytki ;/

Odnośnik do komentarza

GTA V to świetna pozycja. Technologiczny mocarz (biorąc pod uwagę moc obliczeniową xbonera i PS Trzy). Wraz z TLoU jest pięknym ukoronowaniem poprzedniej generacji. Bawi wprost wybornie przez wiele godzin. Ogromnym plusem tej gry jest sama postać Trevora. Zdecydowanie to jeden z najciekawszych bohaterów ostatnich lat. Przyznam też, że przy produkcji R* uśmiałem się jak przy mało którym tytule - "namaste" xD

Co ciekawe, gracze karmieni są od wielu miesięcy reedycjami i od miesięcy nań psioczą co rusz. Po roku od premiery ma się ukazać kolejna, odświeżona wersja przygód Michaela i spółki, a ci wszyscy konsumenci rzucają tylko - "To będzie odgrzany kotlet, ale jaki pyszny. Kupuję na premierę".

Wystarczyło podbić rozdzielczość, dodać widok z oczu (który spokojnie jako dodatek mógł się ukazać), wrzucić kilka pomniejszysz pierdół (lepiej prezentujące się drzewa, nieco więcej pojazdów) i bach (bynajmniej nie Jan Sebastian), niemal każdy w listopadzie spogląda tylko na reedycje GTA V. I wszytko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że wersja na poprzednie konsole kosztuje kilkadziesiąt zł, a za nową życzą sobie jak za nowa grę.

Sukces murowany, a to oznacza zielone światło dla kolejnych kotletów. Szkoda tylko, że twórcy nie podchodzą do nich tak jak Capcom lata temu podczas przeniesienia RE z PSX na GC.

Odnośnik do komentarza

Przez ten tryb mam obawy że kolejna część będzie fpp, wygląda to jak test coś jak z dodatkami do czwórki gdzie eksperymentowali z trójką bohaterów.

Fajny bajer, smaczek, ale bez przesady GTA zawsze musi być w TPP i koniec. Spędziłem około 300 h w Los Santos i przy okazji powrotu zagram FPP dla innej perspektywy miasta, jakby ten tryb był na premiere to i tak TPP by większośc grała.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Poczekajcie panowie do premierowego patcha.

To dzięki niemu ma być więcej wszystkiego.

Nie wiem skąd ta informacja że premierowy patch ma dodawać takie ficzery? W oficjalnej notce na stronie R* zatytułowanej "Getting ready for the Next Generation in Los Santos" czytamy: "...Also expect a Title Update to be made available for download on both PS4 and Xbox One by this Monday that will include some last tweaks and optimization fixes for game day. In order to experience the game properly, please make sure you install this Update before playing (like all Title Updates, it will be applied automatically as long as you are connected to the internet)...".

Nie widzę tu nigdzie wzmianki o zwiększeniu ruchu ulicznego czy ilości npc, więc nie wiem gdzie zrodziła się ta plotka.

Odnośnik do komentarza

 

Zamówiłem w empiku z płatnością z góry i mam : planowana wysyłka 18 listopada...

Kiepsko :/

Kiedy zamawiałeś? Ja złożyłem zamowienie pod koniec zeszłego tygodnia, przedpłata + dostawa pocztexem i mam termin wysyłki 21 listopada... Jaja sobie robią normalnie.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

To je EMPIK tego nie ogarniesz. Stawiam 100zł że jutro normalnie będzie GTAV do kupienia w sklepie a preordery wyślą 20 listopada :P

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...