Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Ja doskonale wiem o co chodzi bo mam nawet to zdjęcie w profilu :P.

 

Ale to chyba nie chodzi o Londyn a o San Andreas:

 

volcanoposter.gif

 

Nie wiem skąd Londyn, ostatnio ktoś na ppe napisał, że to chodzi o Francję heh...

 

Fajnie jakby Mastah się wypowiedział.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ten wyrwany skrawek w prawym-dolnym rogu to kawałek plakatu, który można znaleźć w GTAIV. Całość przedstawia górę lub wulkan (nie pamiętam dokładnie ale na pewno któreś z tych dwóch). Kiedyś na N4G czytałem artykuł, gdzie gość rozebrał to na czynniki pierwsze. Całkiem ciekawe to było, ale raczej tego już nie znajdę. :P

 

No właśnie kiedyś w temacie "Gej Tony" u nas na forum @Mazzeo i @Texz też wrzucali gify, zdjęcia. Pamiętam, że @Mazzeo wrzucał obrazek z Vice City na którym widniał plakat z górą/wulkanem z SA. A który niby jest na tej fotce "Liberty City its over" ale, że w czwórce on też jest :o.

 

Te zdjęcie to niby zdjęcie wulkanu z SA z góry Chiliad. Dodać do tego plotki o powrocie do Los Santos = San Andreas 2 ;] ale to by było chyba zbyt proste hehe.

 

@Kudłaty

 

Chiliad

 

Choć właśnie czytałem o teorii, że to wybrzeże Francji/Francja.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

To fragment plakatu ktory wisial w Vice City w pierwszym safehousie - chyba wlasnie przedstawiajacy mt. Chilad czy cos.

 

Jesli chodzi o Londyn to rowniez istnieje taka teoria - chodzi o napis Seagull (w Londynie znajduje sie Seagull Theater).

 

Dziwie sie ze nikt tutaj o tym nie przeczytal, bo pisali o tym na roznych stronach.

http://www.ps3site.pl/gta-v-kierunek-londyn/22043/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Po tylu plotkach zaczynam mieć wątpliwości czy GTA V w ogóle powstaje. Zdaje się, że Rockstar wzięło się chyba za nowe marki (RDR, LA Noire). Kiedy firma tworzyła GTA IV nie brała się za nic innego. Może chcą zrobić dłuższą przerwę? Wiem, że w tej chwili to co piszę wydaje się totalną bzdurą bo jak tak renomowana i sprzedająca się marka jak GTA może nie być dalej produkowana? Sorry, ale po prostu martwi mnie ta cisza od momentu premiery GTA IV.

Odnośnik do komentarza

Rozumiem takie zmartwienia jeszcze 2-3 miesiące temu ale teraz? Kiedy pojawiło się tylko konkretnych przecieków o scenariuszu, o postaciach, o domenach, o głównym bohaterze i parę innych które przytoczył Mastah?

 

RDR już wyszło rok temu, L.A. Noire wychodzi za chwilę, MP3 robi Vancouver zostaje tylko Agent robiony przez North (które zapewne odpowiada za nowe GTA). Więc...

 

No nie chce mi się wierzyć, że te wszystkie doniesienia na temat nowego GTA dotyczą GTA na next geny. W to na pewno nie uwierzę, faktycznie jak teraz na E3 nie zapowiedzą "Piątki" to wtedy również tracę całkowitą nadzieję na nowe GTA na Ps3/XO. Ale póki co wierzę, że padnie zapowiedź jeszcze na tą generację ;]

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Lepiej by wypuścili Bully 2, temat takiego szkolnego sandboxa jeszcze ma ogromny potencjał. Od czasów Bully nie pojawiła się też gra, w której można wrzucić petardę do kibla. :confused:

 

A jeśli wyjdzie GTA, to raczej na pewno nie pod nazwą GTA5, tylko właśnie z jakimś podtytułem. Piątka to będzie w następnej generacji. Klimaty Vice City, czyli lata 80-te + gorące Miami, albo jakieś Las Vegas byłyby wskazane, a najlepiej jak już kiedyś pisałem, pierwsza połowa XXw i takie typowo mafijne GTA.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Potwierdzenie, ze akcja GTA V rozgrywac sie bedzie w czasach wspolczesnych?

Użycie w soundtracku piosenki Leony Lewis pt. "Fly Here Now"(2009) zdaje sie to potwierdzac.

Oczywiście to tylko ploty ;>

Przeciez i tak wiadomo, ze GTA V bedzie "wspolczesne" bo wiadomo, ze w grze pojawi sie telefon i internet.

Edytowane przez łosion
Odnośnik do komentarza

Przeczytajcie to, jeszcze więcej informacji odnośnie tego co napisał Yabollek:

 

* GTA5 will still embody a realistic feel - not just in terms of gameplay but also the overall geographical positioning and sense of scale.

* The setting of the game will be Los Angeles with a rural countryside and possibly a close representation of Santa Catalina Island.

* You will play as rookie Los Santos police officer and have the choice to choose weather to be a straight or crooked cop, similar to the moral choices in Red Dead Redemption.

* The ability to purchase safe-houses is now a major part of the game. Players are able to rent motels, hotels, and even store their car in their parking lots.

* GTA5 will feature more melee weapons, including a taser, a side handle police baton, wooden baseball bat, and brass knuckles.

* One mission will include searching for your partner in the ghetto.

* You are able to handcuff and arrest pedestrians.

* Police bikes, police motorcycles, and police helicopters are all included in gameplay. However, you have to complete 'police driving schools' similar to San Andreas.

* Animals will roam the rural areas.

* Gang territories are back in the game, except you won't fight over territories like San Andreas.

* Taxi cabs are back, but you also have the ability to call for backup and use their cars.

* The army is back in the game - including a tank.

* There is a female police officer (name unknown) in cutscenes but not found in gameplay.

* The game will feature a much larger clothing selection with more opportunities of character customation.

* The most notable and exciting new vehicle - an Aerial firefighting helicopter. It is assumed that there will be a wildfire mission.

* One part of the game involves working with a weed distributor - holding a large illegal-marijuana operation located in his "mansion?".

 

http://www.ggmania.com/cf.php3?show=30799

 

Haha przecież to brzmi jak SA2 w nowym klimacie ;]. To brzmi jak spełnienie marzeń...

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Myślę że te informacje mogą być prawdziwe.Pasują do opisu postaci.

Poproszę jeszcze tylko samoloty ;)

 

49 dni do E3...

 

 

Te samo informacje w naszym rodzimym języku:

* Gra da nam duże poczucie realizmu – nie tylko pod względem gameplayu, ale również w kategoriach geograficznego położenia

* Trafimy na przedmieścia Los Angeles, wieś, okolice wyspy Santa Catalina

* Bohaterem jest świeżo upieczony oficer policji Los Santos. To od nas zależy, czy przejdzie na emeryturę jako dobry glina czy stary łapówkarz – wybory moralne mają być podobne do tych z Red Dead Redemption

* Możliwość kupowania domów jest głównym elementem gry. Będzie można spać w hotelach, a auta zapisywać na specjalnych parkingach

* Do dyspozycji dostaniemy więcej broni do walki wręcz – m.in. kastety, kije bejsbolowe, paralizatory

* Jedna z misji polega na odnalezieniu partnera w getcie

* Przechodniów można skuwać kajdankami, a nawet ich aresztować

* Policyjne rowery, motocykle, helikoptery – do tych wszystkich pojazdów będziemy mieć dostęp, o ile ukończymy „szkołę jazdy”, podobną do tej z San Andreas

* Zwierzęta poruszać się będą po obszarach wiejskich

* Gangi będą miały swoje terytoria, ale nie będą o nie walczyć

* Pojawią się taksówki; oprócz tego będziemy mogli wezwać wsparcie i wsiąść do podstawionej maszyny

* Powrót armii, z czołgiem na czele

* Większy wybór odzieży

* Skorzystamy ze śmigłowca gaśniczego

* W jednej z misji działamy razem z dilerem marihuany

Odnośnik do komentarza

Pasują, pasują nie ma co. Poza tym te niby informacje też brzmią tak jakby były prawdziwe wiadomo to żaden argument ale...

Ale również tak mi się wydaje, że to chyba będzie to.

 

Może za wcześnie otwierać szampana ale portki trzeba zmienić ;p.

 

Tereny wiejskie + zwierzęta + traktor - hahaha.... nawet nie wiadomo czy to prawda. I minęło kilka godzin o tych "plotek" a już słyszałem tak chore-zaje.biste akcje jakie byłoby można odwalać, że szok ;p.

 

Damn to faktycznie mogłoby być najlepsze GTA w historii albo i gra ;p.

Odnośnik do komentarza

gta4 + lan + rdr = gta5? ;p

 

brzmi ciekawie, normalnie bym powiedział "oby tylko nie zrobili wspołczesnego LANa" ale znajac R* raczej nie zrobia kalki z LA noire, a moze wrecz przeciwnie, pokażą jak bardzo moze sie roznic gra z glina w roli głownej

 

pozatym to też bardzo może odswiezyc serie, mimo że skakali od mafioza, przez murzyna po ruska to jednak gangsterskie klimaty caly czas był, i pewnie juz troche sie wypstrykali z pomysłow, wiec jakas odmiana i wcielenie sie w policjanta moze dac wiele korzyści , a na pewno nie zabraknie też brutalnych metod, i nie bedzie to taki świętoszek jak w LAN

 

marudzicie na miasto, z tego co podali mozliwe ze tak jak w SA bedzie masa wiochy, i terenów podmiejskich, co by bylo pewnym urozmaiceniem (np cała jedna "wyspa" bedzie poza miastem czy coś), przy rdr nauczyli sie jak zrobic fajne klimaty wioskowe, licze ze dadzą czadu

 

 

mimo że to drobiazg to podoba mi sie info o większej ilości ubrań (mam nadzieje że taż zmiana fryzury i zarostu) , bo w gta4 bylo tego mało (zwlaszcza po SA), i pamietam że ledwo dobralem jakieś znośne ciuchy dla niko, bo nic fajnego nie rzucili

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...