Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Taka jedna uwaga. Bo jak wiecie wpisanie tego darmowego kodu spowoduje, że po upływie 30 dni z automatu przedłuży Wam PS+ na 90 dni i pobierze kasę z konta. Ale z tego co zauważyłem, nie wystarczy wyłączyć automatycznego doładowania portfela - trzeba jeszcze z listy usług (tam gdzie mamy PS+) wyłączyć automatyczne przedłużenie.

 

Wchodzimy z poziomu PS3 w swoje konto, zarządzanie kontem, listę usług i tam znajdujemy PS+. Klikamy i wybieramy wyłączenie auto odnawiania subskrypcji.

Odnośnik do komentarza

Wszystkich marudzących na konieczność posiadania karty prosze o ogarnięcie się. To nie Sony wina ,że ktoś nie ma. Najwyższy czas może wyrobić. Jak dla mnie sony złapało mega plusa za tą akcję. A jak ktoś chce sprawdzić czy się plus opłaca niech sobie kupi na allegro konto z 30 dniowym wykupionym plusem. Ja tak zrobiłem, kosztuje to dyszkę i jak tylko się skończy to kupuje już na swoim normalnego plusa na zdrapkę (bo tez nie mam karty).

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Natomiast jeśli chodzi o dane karty, to nie musi być wcale kredytowa, wystarczy zwykła płatnicza. Jedyne co, to powinna mieć 3 lub 4 cyfrowy kod na rewersie, bo wiem że nie wszystkie mają. Ja mam w DB i wszystko działa, a jak ktoś się trzęsie o te dane to po uruchomieniu plusa wystarczy te dane usunąć. Jaki w tym problem to ja nie rozumiem... :sleep:

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza

pobralem gre cubixx i jest w wersji trial. tam jeszcze jakis unlocker jest osobno do pobrania? wczoraj wlaczalem pss i nie bylo aktualizacji, nagle pojawil sie crysis i cubixxx ale moze jeszcze nie dziala to jak trzeba (crysis pojawil sie pierw za 112zl). Wam dziala cubixx jako full?

 

Kliknij trójkąt na pobranym trailu i wybierz z listy opcję zakupu pełnej gry - przeniesie Cię do sklepiku i za darmo pobierzesz plik odblokowujący pełną wersję.

 

Straszny syf jest na tym storze, powinni to jak najszybciej ogarnąć... :verymad:

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Ja mam w ogóle tak, że jak ściągam grę z Plusa to szybko mi się nudzi. Jedynie Deus Exa udało mi się skończyć(choć trochę w męczarniach), z resztą miałem romans kilkugodzinny i zalegają na dysku. Natomiast jak już wyłożę złotówki na dany tytuł to raczej nie odpuszczam. Dziwna zależność psychologiczna, u której podstaw jest to, że jak już kupuję grę to taką jaką chcę(i mam w nią ochotę zagrać), a nie taką co akurat jest w plusie. Obawiam się, że z Crysisem 2 będzie to samo, choć tu zawsze będę mógł się trochę po delektować oprawą.

Odnośnik do komentarza

Tak to jest jak sie ma za duzo gier dlatego ja nie biore plusa - mam wystarczajaco tytulow, ktore czekaja na ogranie.

Jak sie ma za duzo gier to nie ma takiej frajdy z grania, nie chce sie masterowac, a kazda kolejna gra moze wydawac sie srednia i wlacza sie ja tylko na chwile.

 

Jak widac sa plusy i minusy.... Plusa ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Plus jest świetnym rozwiązaniem dla świeżego posiadacza PlayStation3 - na starcie dostaję parę niezłych gierek do sprawdzenia i nie ma obawy, że przy kolejnych "apdejtach" otrzyma coś, co już wcześniej porządnie ograł. Dla mnie natomiast usługa PS+ wydaje się zbędna (na tę chwilę nie mam zamiaru przedłużać abonamentu). Jasne, nadal dostaję gry za free, problem jednak polega na tym, że na chwilę obecną nie dysponuję taką ilością czasu jak niegdyś. Wolny czas wolę zatem poświęcić na jakiś wyczekiwany tytuł - wybraną przeze mnie grę, a nie randomowo "wylosowanego" przez włodarzy Sony szpila. W efekcie mam na dysku bibliotekę gier, których w większości nie ogram (o ukończeniu nawet nie wspominając). Podsumowując - bardzo dobra usługa, jednak jak się okazuje nie sprawdzi się w przypadku wszystkich posiadaczy konsoli Sony ;)

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

było bodajże w grudniu zeszłego roku - jedna gra jurassic park wydana w 4 częściach na zasadach rozgrywki praktycznie identycznych co Walking Dead( zresztą to ten sam developer) - totalna średniawka, aż samemu mnie dziwi, że WD tak im świetnie wyszedł po tym

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

http://blog.eu.playstation.com/2012/11/13/playstation-plus-for-ps-vita-launch-details-confirmed/

 

 

Ja zostałem zmiażdżony zawartością.

 

Z głównych dań dla plusowiczów Uncharted I Gravity Rush, pierwsza grę posiadam, drugą z chęcą przygarnę :)

 

Dodatkowo Chronovolt i Tales from Space: Mutant Blobs Attack, w tym przypadku, drugą pozycję także posiadam. Co nie zmienia faktu, ze Sony masakrycznie zaskoczyło !!!

Odnośnik do komentarza

bardzo mocno poszli z tematem, są bangery w ofercie i wygląda na to że cały 2013 rok zapowiada się na ostre wywindowanie Plusa na czołową usługę dla plejstejszą, ta oferta startowa dla Vity to już w ogóle overkill, Plus i Vita i już masz furę grania

 

na PS3 na grudzień myślę że uderzą z największej armaty jakimś głośnym tytułem, nie wiem jakiś Batman może

Odnośnik do komentarza

Rozumiem, że wystarczy mieć jednego Plusa przypisanego do konta PSN i na Vicie nie trzeba płacić dodatkowo?

Jak masz plus na ps3 to na vicie jest w cenie.Chyba musze przemyslec zakup vity.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...