Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

DOA5 cieszy bardzo, tez mialem brac niedawno. A nie rozumiem ludzi, ktorzy beda sie przekonywali do serii zaczynajac od trzeciej czesci i nie znajac wydarzen z poprzednich odslon.

 

I spytam przy okazji - przy kazdej aktualizacji oferty plusa dodaje sobie te gry w kolejke pobierania, tak aby byly w 'download list'. Sciagnalem wczoraj RE5 (wyszukujac je w 'download list') i okazalo sie, ze nie mam dostepu do pelnej wersji, tylko do tego ograniczonego czasowo triala (przy ikonie gry w XMB mam ten zolty wskaznik ukazujacy 'zuzycie gry'). To samo z RDRem. Ktos tak mial?

 

 

 

A może złą wersję wybrałeś przed pobraniem? Niektóre gry mają różne wersje do wyboru: demo, trial albo full. Trzeba zwracać uwagę przed pobraniem, by dobrą wersję ściągnąć.

Odnośnik do komentarza

Dlatego ja przestałem kupować sobie gry. Jedyną pudełkową pozycją na jaką wydam w tej generacji pieniądze będzie GTA 5, na resztę pozycji, które mnie interesują poczekam w Plusie. Wiem, że to trochę naiwne i nie wszystko wpadnie, ale przynajmniej nie będę sobie pluć w brodę, że kupiłem coś co na następny dzień ukaże się w do pobrania. :) Poznałem tego smak jak zobaczyłem w zeszłym miesiącu Sleeping Dogs. ;)

 

Edytowane przez Haro
Odnośnik do komentarza

Ktoś tutaj wspomniał o tym, że 1 i 2 dostanie jakąś zniżkę, ale nie wiem czy to potwierdzone info czy tylko pobożne życzenia.

info z playstation blog: "we’ve teamed up with our friends at publisher EA to offer great discounts on both Mass Effect 2 and Mass Effect 3, for both Plus members and standard users. We’ll confirm details shortly."

 

o 1 nikt nie wspomina. 

Odnośnik do komentarza

No DoA5 super, prawie kupiłem tydzień temu bo chciałem jakąś nową mordoklepkę... niezła niespodzianka od sony oO. ME3, może ogram... Jedynkę i dwójkę ograłem na wszelkie możliwe sposoby już dawno temu, ale nie wiem... o trójce słyszałem i czytałem wiele złego ;p

 

Tak czy siak super atualizacja, tylko MGS HD kupiłem z tych gier do tej pory.

Odnośnik do komentarza

Pewnie to pytanie padalo już kilkakrotnie w temacie, no ale on ma 70 stron więc wybaczcie, iż kogoś uśpie zadając je znowu, mianowicie: Czy save z darmowych gier z Plusa będzie działał w wersjii pudelkowej gry po wygaśnięciu subskrypcji na wersję pobraną? W moim przypadku chodzi o MK9 pobrane z Plusa. Jeśli skończy mi się subskrypcja i zakupię wersję pudełkową, to będę mógł dalej bawić się na sejwie z zablokowanej już wtedy wersji pobranej? Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza

DOA5 cieszy bardzo, tez mialem brac niedawno. A nie rozumiem ludzi, ktorzy beda sie przekonywali do serii zaczynajac od trzeciej czesci i nie znajac wydarzen z poprzednich odslon.

 

No normalnie trafiłeś z miejsca w moje prywatne top10 najlepszych tekstów z forum. Tekst prawie tak samo mnie zabił jak tekst z jednego ze skeczy Kabaretu Moralnego Niepokoju:

- Obejrzymy film, dobry... no... "Gorące wargi 5"! Co?! No to co, że nie widziałeś poprzednich czterech części... ja ci mogę streścić! Jedno wielkie pier...

A jak ktoś kupił DoA5 dla fabuły, to ja się kładę na podłogę od razu, żeby jak najbardziej bezboleśnie zaliczyć beton :D

 

Jak tak dalej pójdzie, to za niedługo w plusie zobaczymy DmC i Most Wanted. Oj coraz głośniej o tej usłudze, coraz głośniej... pytanie czy to aby nie jest jedynie promo na parę miechów, a potem znów zejdą z tonu, jak się odpowiednia ilość abonamentów sprzeda.

 

Oczywiście. Gry z cyfrowej dystrybucji i te z pudełkowej dzielą te same save'y. Wygaśnięcie Plusa nic tu nie zmieni. :)

Na 100% nie jestem pewien, ale chyba kręcisz... Jak masz na płytach 2 różne wersje gry, z dwoma kodami BLES to co - sejw z wersji elektronicznej będzie pracował z obiema wersjami płytowymi, choć sejwy pomiędzy płytami nie chcą się zamieniać?

Odnośnik do komentarza

 

DOA5 cieszy bardzo, tez mialem brac niedawno. A nie rozumiem ludzi, ktorzy beda sie przekonywali do serii zaczynajac od trzeciej czesci i nie znajac wydarzen z poprzednich odslon.

 

No normalnie trafiłeś z miejsca w moje prywatne top10 najlepszych tekstów z forum. Tekst prawie tak samo mnie zabił jak tekst z jednego ze skeczy Kabaretu Moralnego Niepokoju:

- Obejrzymy film, dobry... no... "Gorące wargi 5"! Co?! No to co, że nie widziałeś poprzednich czterech części... ja ci mogę streścić! Jedno wielkie pier...

A jak ktoś kupił DoA5 dla fabuły, to ja się kładę na podłogę od razu, żeby jak najbardziej bezboleśnie zaliczyć beton :D

 

Ale on mówi o Mass Effect 3. Tam fabuła jest raczej ważna, a nie, że jakieś pjerdolenie.

Odnośnik do komentarza

ano to chyba, że tak :P w takim razie zwracam autorowi honor ;)

co nie zmienia faktu, że uśmiałem się zdrowo ;)

 

a na upartego, w ME3 można grać od trójki; gra jest specjalnie zrobiona tak, by była spójna dla osoby, która nie grała we wcześniejsze wersje; ale nie zagrać w jedynkę i dwójkę to niemal grzech śmiertelny!

Odnośnik do komentarza

 Czy save z darmowych gier z Plusa będzie działał w wersjii pudelkowej gry po wygaśnięciu subskrypcji na wersję pobraną? W moim przypadku chodzi o MK9 pobrane z Plusa.

 

Zależy od gry, np. Motorstorm: Apokalipsa ma oddzielny save na pudelkową i ściąganą wersję. Nie wiem jak jest z MK.

Edytowane przez Observer
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...