Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Czy można jakoś wykupić PS+ na miesiąc, ponieważ wiem że jak kupie na 3 miesiące to 2 się zmarnują. Niestety już używałem kod na darmowy miesiąc więc nie mogę kolejnego kupić. Znacie jakiś sposób aby temu problemowi zaradzić ? Czy pozostaje mi tylko założyć nowe konto i czy na nim mogę podać dane karty kredytowej które używam na koncie głównym ?

Odnośnik do komentarza

A ja mam takie pytanie, na komentarzach w PPE.Pl wyczytałe, że ktoś ma podobnie.

 

Czy wam też nieraz zawiesza się konsola przy pobieraniu dużych tytułów? I po twardym resecie (przytrzymanie wyłącznika) - przy instalacji gry przy pobieraniu, której się zawiesiła - wyskakuje błąd bla bla bla cośtam - dupa trzeba ściągać od nowa?

 

Dziwne jest to, że konsola zawiesza się tylko wtedy jak nic na niej nie robię a zasysa dużą grę. Jak ciopram w gierkę na ps3, a zasysa w tle to się za cholerę nie zawiesi. O co kaman wogóle z tym?

 

Konsola jest w dobrym, odkrytym miejscu i ma dobrą wentylacje. Dziwna sprawa miał tak ktoś?

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem jednego - Season Pass do Walking Dead kosztuje 44,25 zł w PS+ ale kupując odcinki osobno wychodzi 38 zł (pierwszy jest za free).

Coś extra daje ten Season Pass prócz "ekskluzywnego motywu premium"?

Odnośnik do komentarza

Oferta na kwiecień:

 

03.04 - Okami HD (Gra miesiąca), Lord of the Rings: War in the North, The Cave

10.04 - Zero Escape: Virtue’s Last Reward (Vita)

24.04 - Thomas Was Alone (Vita i PS3)

 

http://blog.eu.playstation.com/2013/03/22/playstation-plus-your-april-update/

Edytowane przez SzczurekPB
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Hm, na pewno Okami HD jest dużym plusem, bo kto nie ograł na PS2, powinien to nadrobić w postaci edycji HD. To gra na długi czas.

LotR z tego co widzę, dostał mieszane oceny. I The Cave też...

 

Za to na Vicie gra indie (Thomas was alone) i "handheldowa gra roku" wg. Gamespotu i ogólnie bardzo ceniona pozycja.

Odnośnik do komentarza

cieszą kolejne gry na Vitę, na ps3 niestety w tym miesiącu jak dla mnie totalny fail. Oczywiście jest arcygenialne Okami HD ale kupiłem go na premierę więc niestety tym razem oferta plusa jest nie dla mnie.

 

Dla tych co nie grali nigdy w Okami....ta gra jest arcygenialna

Odnośnik do komentarza

Uwielbiam takie miesiące - totalnie nie wiem czego się spodziewać po LotR i the Cave. Właśnnie dlatego mam plusa, by pograć w 'podobno dobre gry' na które nigdy nie wydałbym pieniędzy w obawie o wtopę. Okami, za czasów bycia korsarzem na PS2, nawet nie ukończyłem, bo mnie troszeczkę znudziła dość ślamazarna rozrywka. Jednak były to czasy posiadania 20 kozackich gier w jednym momencie także teraz dam edycji HD drugą szansę. Fajny miesiąc. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...