Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Grudniowa oferta:

 

27 listopada:

PS3: Grid 2, Guacamelee (cross buy z Vita)

Vita: Sonic and All-Stars Racing Transformed, Grand Theft Auto Liberty City Stories (PSP)

 

29 listopada:

PS4: Resogun, Contrast

 

 

http://blog.eu.playstation.com/2013/11/13/playstation-plus-in-december-resogun-guacamelee-grid-2-more/

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Może nie lipa, ale bezwzględnie najsłabszy miesiąc dla plusowców z PlayStation 3 pod TV. Przypomnę, że w grudniu 2012 dostaliśmy Batman: Arkham City, Vanquish i Limbo! Plus mi gaśnie za dwa tygodnie i na razie nie przedłużam, skoro co najmniej do końca stycznia jest jak jest :/

Odnośnik do komentarza

bez szału. Z Grida się zayebiście cieszę, reszta mnie nie rusza

 

 

 

Może nie lipa, ale bezwzględnie najsłabszy miesiąc dla plusowców z PlayStation 3 pod TV. Przypomnę, że w grudniu 2012 dostaliśmy Batman: Arkham City, Vanquish i Limbo! Plus mi gaśnie za dwa tygodnie i na razie nie przedłużam, skoro co najmniej do końca stycznia jest jak jest :confused:

 

liczę, że na święta jeszcze coś dorzucą

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Ale ogień O_o. GRID 2 wporzo, choć jak grałem w demko to spodziewałem się czegoś lepszego, niemniej i tak to bdb gra. Guacameele też ogień, Resogun na PS4 pewnie też, ale bez PS4 to średnio jestem w stanie się przekonać ;). Mega się cieszę :D!

Odnośnik do komentarza

Właśnie myślałem kiedyś o tym, co gdy zabranie gier na Vite do oferty plusa?

No i mamy gierki z PSP ;)

Poproszę jeszcze o gry z PS2 i PSX.

LBP Vita, StarDust Delta czy też Escape Plan....idealne pod plusa i nie potrafię się nadziwić, że jeszcze nie trafiły do oferty.

 

Poza tym w listopadzie w US dostali soul sacrifice i po cichu liczyłem, że europejscy vitowcy dostaną go na gwiazdkę. Jest co wrzucać do plusa jeszcze :P

Odnośnik do komentarza

 

Właśnie myślałem kiedyś o tym, co gdy zabranie gier na Vite do oferty plusa?

No i mamy gierki z PSP ;)

Poproszę jeszcze o gry z PS2 i PSX.

LBP Vita, StarDust Delta czy też Escape Plan....idealne pod plusa i nie potrafię się nadziwić, że jeszcze nie trafiły do oferty.

 

Poza tym w listopadzie w US dostali soul sacrifice i po cichu liczyłem, że europejscy vitowcy dostaną go na gwiazdkę. Jest co wrzucać do plusa jeszcze :P

 

 

ja ciągle liczę na play station all-stars battle royale i się ciągle doczekać nie mogę :/

Odnośnik do komentarza

Trafili mnie z każdym tytułem. Guacamelee na pewno będzie obadane nie raz i nie dwa, w demo GRIDa 2 z kumplem cisnęliśmy ostatnio ostro, a GTA to dla mnie miły bonus, bo korzystam regularnie z PSP i fajnie będzie mieć wersję cyfrową. Osobiście cieszę się z tego doboru tytułów.

Odnośnik do komentarza

W filmiku prezentującym ofertę na grudzień gość mówi, że można dodać gry z PS4 do download list przez web store, nawet jak nie ma się tej konsoli.

 

 

Na blogu też jest napisane:

 

Remember, if you’ve not got access to your PS4, PS3 or PS Vita then you can also sign up through our online store.

więc nie ma co siać paniki.

Edytowane przez DaN3000
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jeśli do mnie pijesz, to zalecam ponowną lekturę mojego posta - wyraźnie czytanie ze zrozumieniem nie jest twoją mocną stroną...

 

Co do samego Plusa - dla mnie jest spoko, wystarczy żeby 1 gra z kolejnego miesiąca mnie zainteresowała. Co do "zajebistości" oferty (pojęcie względne) - z uwagi na swój charakter NIGDY nie zadowoli wszystkich Graczy, ale nikt też tego nie oczekuje. Ja jednak w przeciwieństwie do ciebie mogę zrozumieć, że ktoś kręci nosem - kupił w swoim czasie Guacamelee, Grida ma pudełkowego a Vity nie posiada - dla takiej osoby nadchodzący miesiąc nie jest raczej atrakcyjny. Poza tym to jest forum - każdy może wyrazić swoje zdanie, nie baw się w Mendrka i nie narzucaj wszystkim twojszej racji...

Edytowane przez stoodio
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...