Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Swoją pierwszą PS 3 będę kupował w Anglii i z racji jak to jest za(pipi)isty kraj i mają super duper promocję i wraz z bundlem PS3 + GTA V lub TLoU i GT 6 dostanę  50 % zniżki na nowego CoD lub Battlefielda, FIFA 14 za 1/3 ceny i 3 miesiące plusa za pół ceny. Grał będę w Polsce i mam pytanie czy te kody na PS+ są "uniwersalne" i czy kupiony w UK zadziała w polsce ? :)

Odnośnik do komentarza

Swoją pierwszą PS 3 będę kupował w Anglii i z racji jak to jest za(pipi)isty kraj i mają super duper promocję i wraz z bundlem PS3 + GTA V lub TLoU i GT 6 dostanę  50 % zniżki na nowego CoD lub Battlefielda, FIFA 14 za 1/3 ceny i 3 miesiące plusa za pół ceny. Grał będę w Polsce i mam pytanie czy te kody na PS+ są "uniwersalne" i czy kupiony w UK zadziała w polsce ? :)

Kod z UK zadziała w Polsce, czemu nie? Oczywiście musisz mieć konto brytyjskie.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Ten zakup plusa z konsolą jest opcjonalny, po prostu nie będę go brał. Dzięki :)

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

 

Błąd. Ponieważ za 195 zł które płacisz za rok dostajesz w ciągu 12 miesięcy wiele gier za darmo. Tylko na początku dostaliśmy:

 

  • Bioshock Infinite
  • Metro Last Light
  • Tomb Raider
  •  
  • ResoGun
  • Don't Starve
  • Contrast
  • Outlast

To tylko dla dwóch konsol, nawet dla jednej opłaca się mieć plusa. Co przyniosą dalsze miesiące? Nie wiadomo ale z pewnością nie może być gorzej. Już tylko te trzy gry są warte każda po 200zł a ty dostajesz je za darmo oszczędzając ponad 600 zł !!! 

 

Przed zakupem PS4 nie miałem plusa ale po ogłoszeniu że granie na PS4 online będzie wymagało wykupienie abonamentu wiedziałem że to zrobię i nie żałujke. Best decyzja ever 

Odnośnik do komentarza

Ale czytaj może poprzednie posty, a nie wyciągniete z kontekstu wypowiedzi. Jakbyś nie czytał tylko ostatniego posta to wiedziałbyś, że kolega pyta o brytyjskie konto i plusa na GB, a nie że nie skorzysta z tej usługi.....

 

Konto + ma zalety bez względu na to gdzie jest zakładane, dostępny kontent jest ten sam, więc co to za wytłumaczenie czy w tym kraju czy w tamtym. :) Bierz plusa i korzystaj 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ten Brothers to calkiem swietna produkcja. dzis sprawdze czy mozna gra w coopie na 2 pady i bedzie calkiem przyjemnie :-)

Polecam obadac.

Tylko singiel jest bo chodzi o unikalne sterowanie dwiema postaciami naraz.

Odnośnik do komentarza

Bo to jest gra dla perkusistów... :P

 

Anyway, jakoś trudno mi się oderwać od innych gier, ale w sumie najlepsze w Brothers jest ta radosność, to że non stop do siebie wołają, machają, robią coś. I trofea nie są związane ze "story", tylko raczej poboczne pier.doły, typu powąchaj kwiatka ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...