Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

 

Wszystko fajnie tylko wierzycie w dwa FPSy w jednym miechu na raz? Bo ja nie bardzo...

Wierzymy. Możliwe, że się mylę, ale już chyba była taki miesiąc z dwoma FPS-ami. Nie było czasem Crysisa 2 z Bulletstormem czy jakoś tak??

Bulletstorm (z RE5) pojawiło się w październiku, a Crysis 2 (z Ratchet & Clank: All 4 One) w listopadzie

Odnośnik do komentarza

jeśli  mniej więcej w połowie lutego kupię swoje pierwsze PS3, pierwszy raz utworzę konto i pierwszy raz kupię PS+ to jakie gry prócz tych na luty ( i przyszłych ofc :P) będę mógł pobrać? i drugie pytanko : jest ustalona data do kiedy będą darmowe gry na PS+ dla PS3? :)

 

tylko te? http://uk.playstation.com/playstationplus/#select-tab-gamecollection

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

jeśli  mniej więcej w połowie lutego kupię swoje pierwsze PS3, pierwszy raz utworzę konto i pierwszy raz kupię PS+ to jakie gry prócz tych na luty ( i przyszłych ofc :P) będę mógł pobrać? i drugie pytanko : jest ustalona data do kiedy będą darmowe gry na PS+ dla PS3? :)

 

tylko te? http://uk.playstation.com/playstationplus/#select-tab-gamecollection

 

 tak tylko te z instant game collection plus te z nowej miesięcznej oferty

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

ok super dzięki ;)

 

To jeszcze jedno pytanie jak teraz jestem w UK, a resztę roku spędzę w Polsce a potem znowu UK i tak w kółko to ma to jakieś znaczenie gdzie i na jaki kraj się zarejestruje ? mogę mieć teraz podany nr angielskiej karty a potem w Polsce polskiej? i kupować gry za złotówki ?

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Lada moment zmienia się oferta miesięczna, więc teraz jest dobry moment, by kupić Plusa. Jeśli się nie mylę, to możesz to wszystko ogarnąć przez przeglądarkę, bez PS3. Załóż konto, kup Plusa i "kup" gry, które są w tym miesiącu. Oczywiście to po to, jeśli zależy Ci na DMC i Borderlands 2 i chciałbyś się jeszcze na nie załapać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Lada moment zmienia się oferta miesięczna, więc teraz jest dobry moment, by kupić Plusa. Jeśli się nie mylę, to możesz to wszystko ogarnąć przez przeglądarkę, bez PS3. Załóż konto, kup Plusa i "kup" gry, które są w tym miesiącu. Oczywiście to po to, jeśli zależy Ci na DMC i Borderlands 2 i chciałbyś się jeszcze na nie załapać.

ja w UK jestem :P  Borderlands ograłem na x360 ale jak 2 dni temu zauważyłem to za 1,5 funa nie mogłem nie kupic ;) 

1278391.jpg

Odnośnik do komentarza

A co z tą migracją konta UK - PL i najważniejsze funt - złotówka ?

 @ Raven tutaj mam sklepik z grami. Np szpile  PSX w foliach, N64 w idealnym stanie, japońskie wydanie Shenmue, po prostu cuda. Wszelakie akcesoria,konsole  itd.  wychodzę z tego sklepiku chory, bo facet ma te gry  w dość wysokich cenach i zawsze mi szkoda kupić tam cokolwiek :P Ale już sobie obiecałem, że przed wyjazdem zostawię tam z 50, może 100 funtów i zafunduję sobie HC Room moich marzeń.  Zapytam go kiedyś czy będę mógł strzelić kilka fotek, albo walne jakieś z tajniaka, Ten sklep jest magiczny :)

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

A co z tą migracją konta UK - PL i najważniejsze funt - złotówka ?

 

Nie ma takiej opcji. Bedziesz musial albo zrobic konto na uk i bedac w PL kupowac zdrapki z amazon. albo zrobic konto na PL i bedac w UK kupowac zdrapki na allegro.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...