Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jak poczekam z aktywowaniem darmowego miesiąca PS+ do końca czerwca, to będę mógł skorzystać z dobrodziejstw oferowanych w lipcu :potter: (bo Burnout'a już mam więc na razie mi PS+ nie potrzebny) ?? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Z tego co wiem Trofea znikają tylko z 1h triali które są w PSS.

 

Mi z triala PoP-a nie zniknęły, do dzisiaj mam a grałem już z 2-3 miechy temu ;]

 

Ten POP Cell Shadingowy? Online ich nie masz - tylko na konsoli pewnie zostały ;)

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

A czy gdy odnowię PS+ powiedzmy w połowie lipca to będę mógł znowu korzystać z czerwcowej zawartości czy muszę mieć non stop, bez przerwy wykupiony PS+?

 

Po wykupieni Ps+ po jakimś czasie, będziesz mógł korzystać z czerwcowej zawartości, pod warunkiem że w czerwcu ściągniesz interesujący Ciebie stuff na dysk konsoli. Stuff na dany miesiąc znika po update`ach z ps store`a.

Odnośnik do komentarza

A czy gdy odnowię PS+ powiedzmy w połowie lipca to będę mógł znowu korzystać z czerwcowej zawartości czy muszę mieć non stop, bez przerwy wykupiony PS+?

 

Po wykupieni Ps+ po jakimś czasie, będziesz mógł korzystać z czerwcowej zawartości, pod warunkiem że w czerwcu ściągniesz interesujący Ciebie stuff na dysk konsoli. Stuff na dany miesiąc znika po update`ach z ps store`a.

 

A jak będę miał gierkę w pobranych to będę mógł ściągnąć jeszcze raz czy koniecznie muszę ją mieć ciągle na dysku?

Odnośnik do komentarza

Nie wiem gdzie sie udac z tym pytaniem wiec zaczne od tego tematu.

 

W lipcu zeszlego roku kupilem PS+. Wtedy jako bonus oferowali darmowe LBP. Zassalem. Po drodze przyszlo kilka innych gierek "za darmo" w tym np. Wipeout HD. Jak wiadomo jakis czas temu z powodu niedzialajacego PSN Sony podarowalo dla uzytkownikow PS+ dodatkowe 60dni. I teraz zaczynaja sie schody. Kiedy sprawdzam date waznosci LBP pokazuje mi, ze wygasnie ona w lipcu (czyli rok od zakupu PS+) natomiast juz przy Wipeout HP data to wrzesien (czyli rok +60dni bonusu). Ktos sie orientuje czemu tak jest i gdzie mozna by z tym uderzyc wyzej? Moze macie tak samo? Za info bede wdzieczny.

Odnośnik do komentarza

2 pytanka:

1) czy gry z PS+ i z Welcome Back działają jak "składkowe", czyli można pobrać je na 5 konsol z 1 konta?

Podbijam. Wie ktoś jak to z tym jest?

 

sprawdziłem, działa jak normalnie kupione gry (można ściągać na kilka konsol, logujesz się do psn, ustawienia konta, transaction management i tam masz download list i są wszystkie pobrane gry/dodatki etc)

 

 

ja mam natomiast pytanie, czy gra/gry kupione mając ps+ ze zniżką po wygaśnięciu plusa też tracą ważność?

Edytowane przez Czimeq
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...