Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem ile razy trzeba Ci pisac ze sie roznia i to sporo. amerykance maja wczesniej czasem jakies dema, maja czasem wczesniej pelne gry. duzo wiecej tytulow na psx i innych "(pipi)". zaloz sobie poprostu konto na usa i sam sie przekonaj

polska karta tam NIE dziala, kiedys dzialala ale to juz stare czasy. jak bardzo chcesz to mozesz gdzies kupic i uzyc zdrapki ktora ma wartosc w dolarach albo zostaje Ci zalatwic karte kredytowa "hamerykanska" :)

Odnośnik do komentarza

Mieszkajac w EU (co jest rownowazne z tym ze bd mial gry w wersji EU) to oplaca sie kupowac US PS+ i rzeczy ktore tam dostane przerzucac na konto EU?Bo z tego co obliczylem to mi wychodzi ze amerykanskie PS+ jest tansze o 50zl od europejskiego wiec sie oplaca ale jesli duzo rzeczy ma mi nie dzialac (mapy,dlc,demka,awatary,cholera wie co jeszcze) to jednak niebardzo.

Odnośnik do komentarza

Pytanko mam. Jak ustawić żeby PS3 włączyło mi się np. o 2 w nocy, zaczęło ściągać np. MAG z PSS i o 8 nad ranem wyłączyło się samo? Bo wchodzę w te opcję ale tam jest tylko jakby ustawianie na 2h (?) i nie wiem co zrobić aby akurat pobierało mi to co chcę. O ile taka opcja jest w ogóle :teehee: Bo może coś źle zrozumiałem i jest ona trochę biedniejsza, albo w ogóle nie istnieje ;)

Odnośnik do komentarza
Gość RejdenForce

A ta funkcja nie pobiera tylko aktualizacji do ostatnio ogrywanych gier ?

 

No niby pobiera gry, właśnie aktualizację i jakieś tam polecane filmy. Tylko teraz nie wiem na jakiej zasadzie dobiera to pobieranie :) Losowo czy jednak użytkownik ma jakiś wpływ na to :)

Dema pobiera tylko te które sony proponuje, samemu nic nie ustawisz.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

@up z tego co pisali na jakiejś stronce, to "darmowi plusowicze" będą mieli dostęp tylko do tego contentu co jest teraz dostępny

 

 

2 pytanka:

1) czy gry z PS+ i z Welcome Back działają jak "składkowe", czyli można pobrać je na 5 konsol z 1 konta?

2) czy mając 2 konta PSN PL można na drugim włączyć tego darmowego plusa za miesiąc i tym samym np. mieć Burnouta przez 60 dni?

Odnośnik do komentarza

Ja z takim pytaniem: jak to jest z Add-On'sami? Są ważne w okresie abonamentu PS+ czy są "na zawsze" moje pytam bo te do Fallouta 3 były "na zawsze" i było to w opisie)?

Tak się składa że mam z konta kanadyjskiego Magic Orbz (i Cuboid) i widzę w PS+ pełno dodatków do tych gier min. po dwa których nie miałem. Z góry dzięki za info.

P.S. W opisie nic nie ma że są/nie są na zawsze tylko jest podane że są za free dla abonenta PS+. Ktoś wie jak to jest?

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...