Skocz do zawartości

Ogólne rozważania serialowe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

nie ma tematu o Kaznodziei, a z kolejnych informacji i  zdjęć wyłania sie obraz który ma prawo sie podobać gębodu,pa wygląda bardzo ok, moze nie tak wykręcenie jak w komiksie, ale i tak jest fajnie. Tulip inna, podobnie jak Jessie ale wszystko  w  formie całkowicie do przyjęcia, nasz wapirek wyglada super.

Wierze w to.

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza
 

Jestem blisko końca 1 sezonu Bates Motel i w miarę mi się podoba. Widzę, że leci już 4 sezon i zastanawiam się czy dalej w to brnąć, czy serial robi się potem telenowelą i to strata czasu?

 

 

Oglądam na bieżąco i powiem tak: serial ma swoje lepsze i gorsze momenty, ogólnie jest średnio. Czasami mocno zamuli i dowali telenowelą, irytuje debilnym zachowaniem bohaterów, odpały Normana są miejscami żenująco słabe, ale po jakimś czasie znów coś ciekawego się dzieje i ma to nawet klimat. Czwarty sezon, póki co aż zaskakująco trzyma poziom i oglądam nawet z zaciekawieniem. Czyli w sumie polecam brnąć dalej, szczególnie jeśli nie masz nic ciekawszego do oglądania. A jeśli masz, to zostaw sobie perypetie Normy i Normana na tzw. sezon ogórkowy :)

 

PS: Nie można usuwać postów, więc musiałem zedytować.

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

nie ma tematu o Kaznodziei, a z kolejnych informacji i zdjęć wyłania sie obraz który ma prawo sie podobać gębodu,pa wygląda bardzo ok, moze nie tak wykręcenie jak w komiksie, ale i tak jest fajnie. Tulip inna, podobnie jak Jessie ale wszystko w formie całkowicie do przyjęcia, nasz wapirek wyglada super.

Wierze w to.

W którym niby miejscu?

 

Przecież ten komiks to gotowy materiał, wystarczyło tylko dobry casting zrobić, ale nieee, po co.

Odnośnik do komentarza

Polecam z czystym serduszkiem 11.22.63 od Hulu. Akurat się sezon kończy (skończył ?), a jak dla mnie serial to najlepsza rzecz jaką obecnie znajdziecie w TV. Na podstawie książki Kinga, opowiada o nauczycielu który cofnął się w czasie aby powstrzymać zamach na Kennedyego. Ma 3 lata na znalezienie prawdziwego zabójcy oraz na rozwikłanie kilku innych tajemnic. A jego rywalem jest przeszłość która nie chce być zmieniona. 

Odnośnik do komentarza

The Night Manager, obejrzal juz ktos calosc? 

 

Jestem na czwartym z sześciu odcinków. Na razie nie za wiele się dzieje, ale warto choćby dla genialnych zdjęć i gry Toma Hiddlestona. Takie dość spokojne, ale  klimatyczne widowisko. Ogólnie te miniseriale od BBC trzymają wysoki poziom. Z ostatnich "Wojna i pokój" też jest godna uwagi, tym bardziej jak się już przywyknie do tego, że wszyscy, nieważne Francuzi czy Ruscy, mówią piękną angielszczyzną.

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Polecam sprawdzic Bates Motel, bo widze, ze nie ma nawet tematu. Moze nie jest to serial, ktory uzaleznia, ale ma swoj specyficzny klimat z bardzo dobrze zarysowanymi postaciami,ktore rozwijaja sie w okreslony sposob z sezonu na sezon.

Szczegolnie to co gra Farmiga zasluguje wedlug mnie na jakies serialowe nagrody.

Niedawno zakonczylem 4 sezon i przedostatni odcinek oraz ostatni naprawde robia robote i mozna powiedziec,ze

serial już dotarl do momentu kultowej "Psychozy" albo jest bardzo blisko, wiec nie spodziewam sie wiecej niz 1-2 sezonow.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To prawda. Ostatnie dwa odcinki to ostra schiza. Dawno czegoś takiego w serialach nie widziałem.

 

Ostatnie 15 minut finału, od momentu jak Norman wygrzebuje matkę, a potem zabiera ją do domu i zaczyna z nią gadać to ostra psychoza. Aż mnie w żołądku ściskało :obama:  :obama:  Jak dla mnie aktor co gra Normana to na prawdę wielki talent i zasługuję na jakąś nagrodę. Szczególnie za ostatni sezon.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jak dla mnie tylko pierwszy i ostatni ep prezentowały jakąś ciągłość, reszta odcinków to typowy procedural i fanserwis, w różnych odcieniach, ale jednak. Czwarty sezon Bates Motel faktycznie mocno na propsie, szczególnie po poprzednich dwóch, które moim zdaniem lekko zamulały. Też obstawiam że

kolejny sezon będzie już ostatnim

 

 

Btw. Oglądał ktoś Damiena? To to z tego roku, na bazie filmowego Omena, zrobione właśnie trochę na modłę Bates Motel - współczesność, nawiązania do filmowego oryginału itp. Dotarłem do 7. odcinka i nie mogę zdzierżyć, jak bardzo to przynudza. Damien tylko łazi i derpi, ma rozterki czy on wierzy, czy nie. I to podstarzałe babsko ciągle się za nim snuje i knuje, samo albo z Hershelem z TWD, który raz udaje dobrego wujka, a potem chyba sam nie wie... no jeny.  :/  Czy w ostatnich odcinkach coś magicznie zmienia się na plus?

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie tylko pierwszy i ostatni ep prezentowały jakąś ciągłość, reszta odcinków to typowy procedural i fanserwis, w różnych odcieniach, ale jednak. Czwarty sezon Bates Motel faktycznie mocno na propsie, szczególnie po poprzednich dwóch, które moim zdaniem lekko zamulały. Też obstawiam że

kolejny sezon będzie już ostatnim

 

 

Btw. Oglądał ktoś Damiena? To to z tego roku, na bazie filmowego Omena, zrobione właśnie trochę na modłę Bates Motel - współczesność, nawiązania do filmowego oryginału itp. Dotarłem do 7. odcinka i nie mogę zdzierżyć, jak bardzo to przynudza. Damien tylko łazi i derpi, ma rozterki czy on wierzy, czy nie. I to podstarzałe babsko ciągle się za nim snuje i knuje, samo albo z Hershelem z TWD, który raz udaje dobrego wujka, a potem chyba sam nie wie... no jeny.  :/  Czy w ostatnich odcinkach coś magicznie zmienia się na plus?

 

Tak 2 ostatnie odcinki klasa sama w sobie i nawet krytycy zmienili opinie o serialu. Kto wie może nawet 2gi sezon powstanie. 9/10

Odnośnik do komentarza

What ?  Damien był lipny w wuj ale finał całkiem spoko 9/10 (w porównaniu do pozostałych odcinków).

 

@Sprite

 

Mani ogląda wszystko. Obecnie Penny Dreadful 3ci sezon , nadrabia 3ci sezon Hannibala, American horror story 5 i ostatnio sciagnal cały 1szy sezon Outsiders. Jest spokoj z serialami na jakiś czas.

Edytowane przez Mani
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...