Skocz do zawartości

Ogólne rozważania serialowe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj wypłynęła informacja o adaptacji jednej z najlepszych serii komiksowych od Image jakie ostatnio czytałem czyli Deadly Class !

Materiał na serial doskonały, jeśli klimat z kart komiksu zostanie odpowiednio przeniesiony na ekran TV będzie petarda  :banderas:

No i bracia Russo jako producenci,także ten...

 

http://deadline.com/2016/07/deadly-class-comic-tv-series-joe-anthony-russo-rick-remender-1201790094/

 

deadly.jpg

Edytowane przez Reno
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Zacząłem Six Feet Under.

 

O jezu, tak. Powolne, klaustrofobiczne, tylko ja i relacje między garstką bohaterów. Tego potrzebowałem. Obawiałem się trochę, że nie kupię Dextera w innej roli, ale nie jest źle.

Odnośnik do komentarza

Chciałbym napisać na blogaska o tym, jak podoba mi się "Veep" po świetnym, świeżym i mocnym 5. sezonie, ale nie mam czasu. Ogólnie główny wniosek byłby taki, że to jest gadana komedia, ale idzie tak naprawdę podobnym przekazem co "Breaking Bad".

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dobry wieczór. Jako, że nie bawi mnie śledzenie nowości i sprawdzanie każdego tytułu, bardzo proszę forumkowych specjalistów o polecenie mi kolejnego serialu, który bezgranicznie wciągnie mnie w swój świat i zaangażuje w rozterki egzystencjalne bohaterów, pozwalając na kilka sezonów zapomnieć o otaczającej mnie Bułgarii. Najlepiej coś cynicznego. Idealnie coś na poziomie Fargo / Breaking Bad / Battlestar Galactica.

Edytowane przez selene
Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór. Jako, że nie bawi mnie śledzenie nowości i sprawdzanie każdego tytułu, bardzo proszę forumkowych specjalistów o polecenie mi kolejnego serialu, który bezgranicznie wciągnie mnie w swój świat i zaangażuje w rozterki egzystencjalne bohaterów, pozwalając na kilka sezonów zapomnieć o otaczającej mnie Bułgarii. Najlepiej coś cynicznego. Idealnie coś na poziomie Fargo / Breaking Bad / Battlestar Galactica.

 

Banshe- top seriali action w tv, 4 sezony i skończona historia (imho 9/10)

The Expanse- wspaniały sci-fi z mocnymi postaciami oraz zajebisty setting. Na razie 1 sezon ale w planach kolejne. (obecnie daję 9/10)

The Leftovers- tzw mystery drama z nutką sci-fi. Serial bezbłędny, są 2 sezony a w przyszłym roku 3, który zakończy historię.

Rectify- chyba najlepsza drama jaka obecnie leci w tv. 3 krótkie sezony, w 2017 ostatni 4.

 

Tym dwóm ostatnim pozycjom daję maksymalną ocenę, 10/10.

Edytowane przez Masorz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...