Skocz do zawartości

co cię cieszy, a co złości?


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

Gość donsterydo

Cieszy mnie, że wczoraj pobiłem swój rekord (11 mln) na stole Nightmare Mansion w Pinball FX2 i uzyskałem ponad 30 mln.

 

A wkurza mnie, że podczas jednej z wczorajszych sesji na tym samym stole tylko pierwszą kulą nabiłem ponad 23 mln, a spartoliłem pozostałe 2 kule i nabiłem nimi zaledwie 2 mln :P Jak pech to pech :)

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

wqur.wia mnie gdy serwisy KONSOLOWE spuszczają sie nad wiedźminem 2. Owszem, Wiesiek był genialny ale póki nie zapowiadaja tego na konsole mam to w dup.ie.

 

Tez mnie awki napawaja, od czerwca mrzyłem o Johnie marstonie, w sensie by go posiąsc....yyyyyyyyyyyyy hehehe jako awatar;-)

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

wqurwiam mnie, ze w moim ulubionym, najukochańszym itp gatunku gier tj grach piłkarskich panuje tak mała konkurencja....marze by 2Sports zapowiedziało piłke (ale nie jakąs popierdółke a symulacje) , dzien w którym sie tak stanie -tj zapowiedza gre piłkarska, bedzie dniem w którym opije sie w sztok z radosci!

Odnośnik do komentarza

Oj się w(pipi)iłem nie miłosiernie ponieważ, iż, gdyż chyba z(pipi)ał mi się save z GTA. Miałem tam ukończoną fabułę + dużo innych pierdół. Jestem bliski zawału, ksiądz zaraz przyjdzie. Ostatnie namaszczenie zaraz dostanę. Obecnie mam drgawki, duszności, powoli czuję, że tracę przytomność. Jutro podejmę próbę reanimacji save'a. I siebie też. Nooooooosz (pipi) (pipi)ana ja (pipi)e!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Cieszy, że niebawem kupię X360, bo jakoś ostatnio nie mam chęci gry na PS3, a jak dorwałem się do Xboxa, to nie mogłem od niego odejść przez cały dzień.

I cieszy mnie, że pad od X360 jest tak mega za(pipi)iście wygodny i genialny (IMO gra mi się na nim o WIELE, WIELE lepiej, niż na dualshocku).

Smuci natomiast, że Crysis 2 jest kolejną multiplatformą, którą s(pipi)o na sprzęcie Sony.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...