Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Battlelog zadziała jak się kupi OP.

 

Zalogowałem się na konto ze składki, włączyłem gre i od razu pojawiło mi się okienko do zalogowania na konto EA, akceptacja regulaminu itd. Nic dalej nie dałem, co by się składkowicze nie wkur.wili, ale to wskazuje na to, że trzeba na swój PSN ID kupić Online Pass, po prostu.

Odnośnik do komentarza

Battlelog zadziała jak się kupi OP.

 

Zalogowałem się na konto ze składki, włączyłem gre i od razu pojawiło mi się okienko do zalogowania na konto EA, akceptacja regulaminu itd. Nic dalej nie dałem, co by się składkowicze nie wkur.wili, ale to wskazuje na to, że trzeba na swój PSN ID kupić Online Pass, po prostu.

Pytanie gdzie go kupić. W PSN znaleźć go nie mogę, a z poziomu Battlefield 3 też go nie widać. Z tego co wiem to opcja kupna pojawia się dopiero wchodząc na online nie posiadając go. Tak więc online działa wszędzie, natomiast Battlelog jest łączony z kontem na którym został zakupiony. Wstępnie wygląda tak, że składkowicze pozbawienia są battleloga na amen, poza jednym, składkowym kontem. Chyba że EA coś ruszy w tej sprawie, w co wątpię.

A może Battlelog ruszy wszędzie jak zaloguje się na konto EA przez konto zakupowe?

Edytowane przez jandersun
Odnośnik do komentarza

Battlelog zadziała jak się kupi OP.

 

Zalogowałem się na konto ze składki, włączyłem gre i od razu pojawiło mi się okienko do zalogowania na konto EA, akceptacja regulaminu itd. Nic dalej nie dałem, co by się składkowicze nie wkur.wili, ale to wskazuje na to, że trzeba na swój PSN ID kupić Online Pass, po prostu.

Wątpię.Kumpel z uk kupił Bf3 z PSS i tez nie może się logować do battleloga,tylko dla siebie.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza
Mozliwe ze wersja z psn ( cala na dysku) płynniej działa?
nie wydaje mi się, są freezy przy zapisywaniu i doczytujące się textury, nie sądze zeby na wersji plytowej bylo jeszcze gorzej. Tyle ze ci czytnik nie mieli :) i puki co nie odnotowałem wytężonej pracy wiatraków.

 

ja tam mam zlę doświadczenia z grami z dysku - wszystko co a być doczytywane z dysku zawsze powoduje u mnie lekki freeze rozgrywki. Wersja z BD działa świetnie, choć z komentarzy widać że ta z PSS równie dobrze

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ok skończyłem kampanie na poziomie normal i się załamałem bo o ile w BC2 mogłem sobie skakać wybierając misję i łatwiej można było zrobić pucharki o tyle tu tej opcji nie widzę, na dodatek można było po przejściu gry chyba grać z ułatwiaczami (broń do wyboru, full ammo) a tu nic.

I ciężko będzie w takim razie o platynkę ;(

Odnośnik do komentarza

Nie podoba mi się co zrobili z radyjkiem snajpera,2 respy i wybucha.Kolorystyka gry mnie wkurza,dlatego mi się np. COD 4 i BC2 podobało,bo miało żywiołowe kolory.

 

 

Imo kolorystyka w BF3 jest bardzo dobra.

Dla kogo bardzo dobra?Przecież napisałem że mi się nie podoba,jeżeli tobie tak,to tylko plus dla ciebie.Dzisiaj popełniłem samobójstwo przeskakując przez murek,nie naprawili tego pd bety.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Zagrałem kampanie na hardzie i faktycznie jest trudno, ginie się od trzech strzałów, a wrogowie widzą nawet czubek buta jak się gdzieś zczaisz W BF: BC 2 było znacznie łatwiej, paradoksalnie więcej musiałeś zrobić sam bo drużyna niewiele pomagała. Tutaj pomaga bardziej, ale mimo to łatwo jest zginąć. Prolog był bardzo ładny, ale to tylko pociąg. Potem już taki shooter na linach, do tego nie wszystkie tekstury są ładne - jak zobaczyłem ścianę w pomieszczeniu gdzie trzeba odłączyć kabel ładunku (a pech chciał, że tam jest akurat checkpoint, więc wielokrotnie widziałem ją) to serio pomyślałem że twórcy potrafili się lenić albo olać niektóre elementy otoczenia. No i jednak trudna jest misja z odrzutowcami, nadal nie wiem jak ustrzelić coś z działka ;p

W kwestii rozgrywki online, niestety jest duża przepaść między bardziej rozwiniętą klasą, a mniej. W BF: BC 2 nawet z pierwszą bronią mogłeś nieźle wymiatać (ba niektórzy przy niej zostawali), a tu raczej im dalej tym lepsza. Sama gra nie jest też taka płynna i intuicyjna jak BC 2. Tam postacie były bardziej widoczne, i ogólnie zaznaczanie jednak miało pewien sens, a tu masa camper'ów bo trudno kogoś zauważyć. Mapa i Hud też mimo że były skromniejsze, to były bardziej czytelne. Wbrew pozorom mimo że animacja jest rozbudowana, to wszystko jest jakby z drewna, bardziej sztywne. Ale co BF, to BF. To nadal bardzo dobry shooter, naturalna kolej rzeczy to przesiąść się z BC 2 na BF 3 i pogodzić się ze zmianami. Po cichu jednak licze, że BC 3 będzie kontynuować styl BC 2.

 

Co do Battleloga i składek, to niech ktoś w końcu określi - da się ze składki nie będąc posiadaczem głównego konta do BL się zalogować, czy serio trzeba tego OP'a? I czy jest szansa, że powstanie coś w zamian za BL, jak było ze stronami statsowymi do BF: BC 2 ?

Odnośnik do komentarza

No ja mam nadzieję, że to błąd. EA troche by przesadziło z pazernością, by kazać ludziom na BL kupować online pass'a.

Czemu wszyscy biegają support'em? :( Ja nim gram, bo lubię M249 SAW, a inni bo pewnie lamy przywykły zbyt bardzo do tanich RKM'ów z BC 2 :/ Czuję się przez to mało oryginalnie, gdzie są ku.rwa inne klasy skoro na 12 osób w team'ie 9 to support? ;/

Odnośnik do komentarza

3 dzień bawię się BF3....w swoim czasie Bad Company 2 zrobiło na mnie zdecydowanie większe wrażenie

 

-singiel- za bardzo upodobniony do CoD'a - jest zbyt korytarzykowo i skryptowo, do tego w większości misji destrukcja otoczenia jest zbliżona do Black Opsa....

 

-multi- tutaj już lepiej...ale zdecydowanie na dużo mapek jest zbyt ciasnych i w miastach przez co przebicie się do jakiegoś punktu oznacza głupią walkę w jednym korytarzu. Zdecydowanie za mało mapek w stylu Kaspijskiej Granicy pokazującej całą moc Battlefield

 

I apropo Frostbite 2 - animacja i oświetlenie są epickie ale jeśli to miało być naczelnym plusem tego "rewolucyjnego" enginu to niech panowie z Dice pukną się w czoła. Destrukcja ani w gramę nie posunęła się do przodu w stosunku do BC2 i tutaj największy mój zawód.

Odnośnik do komentarza

Czemu wszyscy biegają support'em? :( Ja nim gram, bo lubię M249 SAW, a inni bo pewnie lamy przywykły zbyt bardzo do tanich RKM'ów z BC 2 :confused: Czuję się przez to mało oryginalnie, gdzie są ku.rwa inne klasy skoro na 12 osób w team'ie 9 to support? ;/

raczej wszyscy leca na mozdzierz i claymory aby potem nabijac sobie pkt.

wolales tak jak w bc2 na 12 osob 9 to recon ? ;)

 

btw ja rzadko spotykam support. Ile razy zabije wroga a nie mam ammo sprawdzam ciala to w 80% to medyk

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem wszystkie misje w coop (pierwszy unlock to rex, mój ulubieniec z bc2) i muszę przyznać, że są ciekawsze niż kampania singlowa. Może to przez większe emocje, jak się gra z kimś (ale grałem tylko z randomami). Trzeba będzie z ludźmi kumatymi ustawiać się na robienie trofeów, bo 3 wymagają ścisłej współpracy. Ba, sama misja snajperska jest wymagająca jak się gra z ramdomami. Mogli całą kampanię zrobić na coopa (jeszcze ze splitem :) ) to bym złego słowa o niej nie pisnął.

 

Może jakiś osobny temat o coopie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...