Skocz do zawartości

Bioshock: Infinite


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

Z poradnika:

 

 

There are 25 Infusion upgrades (including the unmissable Shield upgrade given to you at the beginning) located around Columbia that are required for this trophy. When you find an Infusion, you have the choice to upgrade Booker’s Health, Shield or Salts. Each attribute has 10 available upgrades, for a total of 30. The remaining 5 Infusions left over are available with the Early Bird Special Pack DLC, which comes free with the Season Pass. These will be given to you upon entering the Blue Ribbon Restaurant at the beginning of the game and they do count towards this trophy, meaning that you can afford to miss 5 of the ones dotted around Coumbia (thanks to CODEx Vip3r for confirming this).

 

http://www.ps3trophies.org/forum/bioshock-infinite/193457-bioshock-infinite-trophy-guide-roadmap.html

 

Liczą się, więc nawet 5 możesz ominąć a trofeum i tak wpadnie.

 

 

Odnośnie DLC:

 

Czy ktoś chciałby takie, w którym:

 

zabieramy Elizabeth do Paryża

?

 

A po co pytam. Jasne, że każdy by chciał takie :P

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Jesus fuckin' Christ jaka ta gra jest wspaniała.

 

W tym temacie bylo w zasadzie o tej grze napisane juz wszystko. Oprawa artystyczna jest cudowna, na kazdym kroku. Muzyka fantastyczna, Elizabeth przeurocza, a koncowka wgniata w fotel. Zapewne niedlugo zostanie ona rozlozona na czynniki pierwsze i ludzie doszukaja sie w niej niescislosci, ale mnie to malo obchodzi. Wchlonalem ja cala, choc zaczynalem sie domyslac o co chodzi z wyprzedzeniem. Nie mniej gra jest wrecz cudowna i z zapartym tchem wyczekuje DLC. Chce wiecej Columbii.

 

Szczere powiedziawszy to nie wiem, ktore miasto jest lepsze jako caloksztalt w historii gamingu, ale Irrational Games osiagnelo cos niesamowitego dostarczajac Rapture i Columbie, oba sa jednymi z najlepszych miejsc w historii gier wideo.

 

Rozlozyl mnie na lopatki moment, w ktorym przeszukujac wszystkie pomieszczenia znalazlem gitare. Ogladajcie napisy do konca! :)

 

Nawet nie wiem ile gralem, bo nie mam jak tego sprawdzic (czegos takiego akurat nie znosze). Lizalem sciany i wchodzilem do kazdego pomieszczenia zbierajac wszystko. Wydaje mi sie, ze gralem wyjatkowo dlugo.

Odnośnik do komentarza

Ja dopiero do posiadlosci Cumstocka dotarlem, staram sie wchodzic wszedzie, wesze w kazdym kacie, przeszukuje smieci nawet - w slumsach ludzie z glodu umierali a ja co chwile znajdowalem zarcie, hehe. Artystycznie jest po prostu pieknie, nie wiem jak oni to zrobili po raz trzeci i to w takim stylu. Lece dalej do konsoli, przepadlem na dobre. :)

Odnośnik do komentarza

zostało mi jakieś niewykorzystane dlc (nie wiem czy to na te butelki i pancerz czy na tamte pozostałe 3dodatki)

 

 

J7DP-NDQ4-3SFK-65QC

--
Witam serdecznie,
przysyłam Państwu kod DLC wraz z instrukcją jego aktywacji. Po zalogowaniu na stronie www.FinkManufacturing.com należy wejść w zakładkę "My account", później w "Redeem Additional Codes", wybrać swoją platformę, wpisać 16-znakowy kod, po czym kliknąć "Submit". Po zaakceptowaniu kodu zostanie wyświetlony nowy, do użycia w Steam, PlayStation Network lub Xbox Live w zależności od posiadanej platformy. W razie problemów lub wątpliwości prosimy o kontakt na pomoc@muve.pl

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gra skonczona. Zakonczenie urwalo glowe, kolejne poszukiwania odpowiedzi na pytania przyniosly odpowiedzi i zwyczajnie bioshock infinite laduje w mojej glowie z metka jednej z najlepsza fabula w historii gier. Gralo sie b. dobrze. Dla mnie zdecydowanie najlepszy z serii. :)

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Wiadomo kiedy pojawią się te fabularne DLC?

Bo kurde trzymam grę i nie wiem czy czekać czy się jej pozbyć. 

Z jednej strony bym się pozbył, ale czuję, że te DLC mogą wiele wyjaśnić. I mam dylemata. ;/

Odnośnik do komentarza

Skończyłem i się trochę zawiodłem. W sumie to mogę przytoczyć post Kazuuna (http://www.psxextreme.info/topic/90614-bioshock-infinite/?p=2804323) w którym ma praktycznie takie same odczucia jak ja odnośnie Infinite( głównie w kwestii klimatu, który jest słaby odczuwalny w Infnite jak dla mnie). Gra jest świetna, ale to z powodu fabuły i genialnego zakończenia, bo liniowość, praktycznie samo strzelanie czy backtracking potrafiły irytować. Stawianie jej na równi z jedynką uważam za przesadne. Geniusz Rapture trudno będzie pobić, a Columbii się to nie udało. Może innym razem.

Edytowane przez MYSZa7
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Co za gra, ja nie mogę. Tyle hype'u, tyle zachwytów, tyle dziesiątek! Jakiś czas temu skończyłem i tyle emocji mi się kłębi w głowie, że do teraz nie umiem tego ubrać w słowa.

 

Ja pier,dolę, jaka ta gra była słaba! W jednym momencie zwątpiłem w całą branżę i naprawdę spory odsetek graczy, nawet na tym forum. Nie widzę tutaj absolutnie powodów do zachwytu, może poza kilkoma widoczkami i po skończeniu gry oraz wielu namysłach wystawiam grze 6+/10. Za jakiś czas napiszę wszystkie moje zarzuty, ale jest tego tyle, że muszę to sensownie poukładać w głowie i przysiąść nad tym chwilę, a teraz nie mam za bardzo na to czasu. Boże, co za zawód i zmarnowanie pieniędzy. Kiedyś już zawiodłem się na sile marki (FF XIII), teraz zawiodłem się na zachwytach społeczoności.

  • Plusik 4
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Co za gra, ja nie mogę. Tyle hype'u, tyle zachwytów, tyle dziesiątek! Jakiś czas temu skończyłem i tyle emocji mi się kłębi w głowie, że do teraz nie umiem tego ubrać w słowa.

 

Ja pier,dolę, jaka ta gra była słaba! W jednym momencie zwątpiłem w całą branżę i naprawdę spory odsetek graczy, nawet na tym forum. Nie widzę tutaj absolutnie powodów do zachwytu, może poza kilkoma widoczkami i po skończeniu gry oraz wielu namysłach wystawiam grze 6+/10. Za jakiś czas napiszę wszystkie moje zarzuty, ale jest tego tyle, że muszę to sensownie poukładać w głowie i przysiąść nad tym chwilę, a teraz nie mam za bardzo na to czasu. Boże, co za zawód i zmarnowanie pieniędzy. Kiedyś już zawiodłem się na sile marki (FF XIII), teraz zawiodłem się na zachwytach społeczoności.

 

No to czekaj na ostry bol i minsusiki od fanow Infinite ;) Jakiś czas temU zjechali MaZZeo i Sebastiana bo dali ocene niższą niż 9/10 :confused:

 

Sam jeszcze nie gralem w Bajoszoka Nieskończoność(mam zamiar),ale gralem w 1 i chwile 2 i patrząć na filmiki na YT to Infinite(i porównując ją do 1) wydaje się troche zCODowacona gameplayowo. Moze to pierwsze wrażenie takie,zobaczymy

Edytowane przez Szprota
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...