Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

 

Karma z pmki do mnie.

 

:lapka:

 

Czyżby jakieś pretensje o minusy? No w sumie się nie dziwię, bo walisz mu pod prawie każdym wpisem. To że chłop gra w Soulsy w sposób nieprzystający do Twojego wyobrażenia o idealnym tej gry przechodzeniu, nie oznacza, że powinieneś go dissować za każdego posta.

 

Spójrz lepiej w reputacje luka rozdaną xD

Odnośnik do komentarza

Z okazji premiery DS3 postanowiłem zrobić drugie podejście do serii no i jest wybornie.

Nie mam pojęcia czemu przy pierwszym podejściu odpadłem (w sen's fortress). Chyba za bardzo rozpieszczony byłem dzisiejszymi gierkami i w końcu psycha siadła.

Niemniej teraz żadnych frustracji juz nie ma i została tylko radosć. W sumie jestem na początku Anor Londo, wiec tylko chwilę po momencie, w którym zakończyłem swoje pierwsze podejście, ale teraz to tylko ciągnie mnie do przodu, a każda śmierć kończy co najwyżej subtelną "k.urwą" pod nosem.

Przy pierwszym podejściu wspomagałem się poradnikiem, bo wszyscy straszyli, że bez niego ani rusz, więc może to tez zniechęciło mnie do grania. Teraz lecę po swojemu, bez silenia się na dobre buildy, bez szukania najlepszych możliwych broni czy cokolwiek. Zwiedzam sam, rozwijam te bronie, które chce, pakuje w te staty, które chce i gra gitara.

Map desing tej gry to jest pyerdolony geniusz. Mam nadzieje, że DS3 ma podobną (bo 2 wiem, że nie ma)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Troche sie zaklinowalem w Tomb of Gigants, a mianowicie Boss. Zanim do niego dojde to strace juz z jedna butelke estusa, potem ten skok w przepasc zabiera tez z polowe zycia. Wychodzi na to ze do walki podchodze z 3 flaszkami. Zanim zadam mu jakies sensowne obrazenia to dojada mnie te male szkielety. Prosze o jakies dobre rady

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...