Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Zdarzyło mi się splatynować dwa pierwsze soulsy, więc można by rzec, że znam, ekhm, podstawy. Uczłowieczyłem się po Taurusie i doleciałem do kowala, teraz z Zweiem+3 mogę znów kosić mobów na jeden strzał.

 

Swoją drogą backstab na dziku tym mieczem wygląda średnio, bez penetracji, tylko uderzenie bokiem jak przy humanoidach.

 

Aaaale... Pierw trza nadrobić zaległości Blizzarda. Może kiedyś wrócę, wszak pomijając sztywną jak na dzisiejsze standardy (czyli DS3) mechanikę, to grafika na PCcie robi.

 

@Dr. - Wiem, ale akurat w tej pozycji nie mam zakładki języków, w takim NVegas czy DS3 mam, tu nie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Odpaliłem dziś na chwilę ps3 a tam Darki w napędzie, włączyłem i z ciekawości luknąłem gdzie tam ostatnia postać zaparkowana. No i s(pipi)iły mi zaraz z 2h w anor i painted world, co jak co ale malowany świat :banderas: miód malina lokacja. Aż się prosi żeby w dlc do 3 też coś o tym wrzucili, chociaż chyba marne szanse. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Przygoda w krainie Oolacile dobiegła końca, ~10 godzin wybornej rozgrywki za mną. Nie wiem, czemu tak długo zwlekałem, bo dodatek jest naprawdę świetny. Creme de la creme, czyli potyczki z bossami, to najwyższa półka. Dark Souls 3 trochę mnie rozleniwił, bo moje końcowe statystyki wyglądały następująco:

 

 

Sanctuary Guardian: 5 podejść (zaskoczył mnie szybkością i różnorodnością ataków, normalnie zgłupiałem);

Artorias: ~10 pojedynków (naprowadzające ataki i buff, po którym miał mnie na hita, jak już się skuma, o co chodzi, to walka z niemożliwej zmienia się w epicką);

Kalameet: 2 próby (padł by "od ręki", ale zaskoczył mnie zionięciem z góry);

Manus: 4 wizyty (postanowiłem trzymać się blisko, więc prawie w ogóle nie korzystał z destrukcyjnej magii)

 

 

Polecam wszystkim :lapka: Kto jeszcze nie grał, ten trąba.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...

Ogrywam pierwszy raz DS na PS3. Rozdzielczość dużo niższa niż na X360, nawet napisy w menu rozmazane. Dobrze, że poprzednią gen przegrałem na 360.

Ale pozytywne, że dużo ludzi online po wejściu na undead burg odrazu invader ,który dał mi całą zbroje catariny, sztabe titanitu, lightning picke i tarcze baldura +10. Jeden wieczór i już w anor londo i quality build do PVP zaraz będzie gotowy.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Zaczalem grac od nowa i idzie mi znakomicie. Capra demon i inne boosy ida za 1 razem. Latam ciągle z drakesworem ale ta bron chyba nie ma zadnych bonusow od statystyk i nie wiem czy w pozniejszym etapie nie jest za slaba. Laduje sporo w endurance vitality dex i strengha. Olalem resistance i magiczne statsy, nie wiem czy dobrze robie. Zaraz ide do blightown, jaka bron polecalibyscie mi ulepszac i cisnac statsy?

Odnośnik do komentarza

Zaczalem grac od nowa i idzie mi znakomicie. Capra demon i inne boosy ida za 1 razem. Latam ciągle z drakesworem ale ta bron chyba nie ma zadnych bonusow od statystyk i nie wiem czy w pozniejszym etapie nie jest za slaba. Laduje sporo w endurance vitality dex i strengha. Olalem resistance i magiczne statsy, nie wiem czy dobrze robie. Zaraz ide do blightown, jaka bron polecalibyscie mi ulepszac i cisnac statsy?

Zwykły mieczyk i do przodu.

 

Zawsze tak gram w ową serie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jakbyś rozważał pójście w dex i wypadł Ci już przypadkiem balder side sword to polecam takie rozwiązanie. 

 

Próbowałem dzisiaj przez 3h non stop 100-200 item discovery (początek gry) i oczywiście bezskutecznie. Nie wiem czy walczyć dalej,  bo już ma ricarda +8 i quelaag's fury +5 - parry to czysty miód  :banderas: .  Nie wiem tylko gdzie teraz iść,  skoczyłem Londo i mam lordvessel, teraz chyba duke's archives? 

Odnośnik do komentarza

No i poszedłem - katakumby na pierwszy ogień. Pinwheel padł łatwo, wchodzę po tej drabinie i ku mojej uciesze Tomb of Giants - kiedyś już tu byłem, ale jakoś teraz dopiero trochę krwi mi napsuło. No nic idę sobie dalej i patrzę pomarańczowa mgła - myślę sobie mam przecież lordvessel, podchodzę, a tam przejścia nie ma! (nie położyłem miski w tej dziurze co się tam spada w firelink shrine). A kosa mi jakoś nie podchodzi, dopakowałem ją trochę ale wolę qf.

 

Aha, balder (bron i zbroja) wypadł mi za 1szym razem jak zrobiłem randomowego runa xD

Edytowane przez meave
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...