Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
No faktycznie, nie stanowi wyzwania. Za to wyzwanie na tą chwilę to przejść sen's fortress (poraz 13642 raz). Nie wiem co robię nie tak, ale każdy etap z pułapkami kończy się porażką, 10tą z rzędu zakończyłem rage quit'em. Może wypicie wiadra kawy rano przed graniem nie było zbyt dobrym pomysłem?

Enyłej, zostały mi 3 cuda, 5 broni bossow i jedno przejście do calaka. Czuję już powoli zmęczenie materiału (gram po 8-10h jak mam wolne) , ale postanowiłem, że zrobię chociażbym miał zdechnąć  :sorcerer: . Potem juz tylko scholarsy i sunlight medals :banana:  :flag_of_truce: 

Odnośnik do komentarza

Wahadła xD praktycznie na każdym się wyłożyłem. Ale nic, poszedłem ochłonąć i oczywiscie przebiegłem wszystko bez zająknięcia chwilę później :banderas: Podziwiam kolesi ze speedrunów i challenge runów, omijanie ognisk to jeszcze nie mój etap,  żeby po walce uzyc kostki i sie za duzo nie wracac :sorcerer: Póki co to jednak poziom trudności w walkach z bossami w ds to 3>2>1 imo. Tutaj najwiecej krwi psują właśnie "dojścia" jak w scholarsach,  chociaż tam to juz było przegięte lekko. 

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Odświeżam sobie po kilku latach pierwsza część Dark Souls, gra się trochę postarzała jednak texture pack ratuje sytuacje. 

 

Świetna seria, świetna gra. Tylko zapamiętałem lepszą kontrolę nad postacią, w następne części grało mi się przyjaźniej bo wielkich różnic w poziomie trudności nie widzę. Najtrudniejsza dla mnie była część druga. 

Odnośnik do komentarza

To riposta nie jest gwarantowana po parry? Nie przypominam sobie aby mi nie weszla. Po prostu kieruje sie dzwiekiem po parry i naduszam r1 nawet nie zastanawiajac sie zbytnio nad tym. Dziwne.

 

 

Czy da sie zsumowac te same przedmioty w skrzynce pozyczonej z resident evil? Mam np 3 takie same szmaty, kazda jest wylistowana osobno jedna pod druga. Nie da rady przekladajac z inventory do skrzyni aby byl jeden rekord z wartoscia 3?

 

I czy aby usunac cos ze skrzyni musze najpierw przeniesc do inventory i dropnac na ziemie aby sie pozbyc?

 

Kieszenie bez dna i tachanie kilku setow zbroi to niezla padaka. Oddajcie mi item burden burden tej.

Edytowane przez Mejm
Odnośnik do komentarza

Wbrew pozorom całkiem łatwo przegapić, wystarczy być lekko skosem a nie na wprost lub nie puścić lewej gałki na moment. Kwestia wyczucia. No i wiadomy przypadek różnica wysokości wtedy też nie wchodzi. 

 

Item burden bleeeeeee musiałem ostatnio wyrzucać pełno dziadostwa którego i tak bym nie używał żeby mieć miejsce na shardy w stonefang tunnel. 

Odnośnik do komentarza

Przytlacza mnie ta gra. Przechodze jakis lvl, pokonuje bossa i czuje sie zagubiony. Przynajmniej na poczatku wskazali dwa kierunki. Teraz po zadzwonieniu w ostatni dzwon mam przynajmniej kilka drog otwartych. A ze to soulsy to pewnie idac gdzies nie zrobie czegos gdzie indziej. Juz wystarczy, ze przez przypadek dowiedzialem sie o Kirku i nie zdobede jego setu bo wczesniej zabilem smoka w Depths. W ogole spoko, ze fantomy triggeruja sie przy lazeniu jako human tyle, ze czesniej z powodu smierci lazi sie jako zombie xD. Chyba przestane sie tym przejmowac i po prostu skoncze gre po swojemu a pozniej doczytam, ze ominalem 3/4 zawartosci.

 

Slynne Blightown nie bylo az takie zle. Faktycznie "miejscami" gralo sie w 12 klatkach ale zeby wczeniej gra dzialala plynnie to moze bylbym zdziwiony. A tak powoli przyzwyczajany przez Drake'a, Kapre, Gaping Dragona i ogolnie 24 klatki na sekunde Blight przeszedlem za 3 razem (wczesniej jakies zgony po zeslizgnieciu w przepasc). Samo bagno i miasto jednak moga pucowac berlo 5-1 i 5-2 z demonsow, spodziewalem sie ciezszego klimatu.

 

I na koniec pytanie. Ten boss w lawie w ruinach. Zaje.balem z oltarza set, demon ozywl, patrze w gore na macki i se mysle - no, to teraz tak jak w god of war. Typ uderzyl macka o ziemie, odskoczylem, podbieglem i mieczem go. Tyle, ze on robil tylko ten jeden atak. Wystarczylo odrollowac i uderzac. Teraz czytam, ze ludzie bawia sie w jakies zwabianie go pod brame i ze to trudny boss a dla mnie poki co najlatwieszy. Wiec chyba mialem jakiegos glicza. Mial ktos tak kiedys?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...