Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Oki.

 

1. Zmień zbroję, żeby mieć fastrolle jeśli i tak grasz mieczem w obu łapach. 

2. Ring of steel protection to dziadostwo, nie powiem Ci co jest lepsze bo Twoje pierwsze przejście

3. Nie dziw się, że gra jest trudna jeśli używasz Astora Straight Sword.  Ta gra ma milion broni, z czego dobrych jest może 15. 

4. Masz bardzo mało hp jak na tę część gry

5. Nie możesz mieć 78 poise przy takiej zbroi i pierścieniach, musiałes się walnąć

6. Lock-on czasem przeszkadza, trzeba się do tego przyzwyczaić i go wyłączać

7. Na ng+ dopakuj se dexa do 50 i spróbuj great scythe + uchigatana + piromancję (dex nie zwiększa obrażeń piromancji ale aż do 45 punktów znacznie skraca czas czarowania), imo najfajniejsze kombo do grania w DS1.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Ale w ramach terapii musze opowiedziec o tej wygranej walce. Oczywiscie caly czas miedzy mna a ornsteinem byla reszta filaru. Atakowalem tylko kiedy typ sam do mnie biegl i machal w powietrzu. Oczywiscie algorytm ch.uj bo typ wykonal podbiegniecie tylko 2x w calej walce, wiec reszte ciosow musialem, z dusza na ramieniu, zdzierac mu powoli, podbiegajac, rabiac raz i wycofujac sie. Ale dobra, zostala 1/10 krechy, ja juz gadam do siebie zeby nie robic zadnych kocich ruchow i czekac cierpliwie, pare ciosow ale typ wciaz zyje, kreska juz zylety. Dalej sie czaje ale ryzykuje i co? Dzida w brzuch i do gory i razonko prundem xD Teraz mi zostala zyleta, wypijam ostatni estus (z 15) ale ch.uj, bedzie atak frontalny bo wystarczy go raz udrzyc. Biegne a typ zaczyna skakac po planszy robiac uniki xD Dostal w kostke i umarl. Ale co sie spocilem to moje. Takze albo to jedna z lepszych zaprogramowanych AI w grach, ktora dostosowuje sie do twojej gry (ta jasne xD), albo bullshit pokroju mortal kombat (prawdododobne).

 

 

Rozumiem, ze teraz bedzie juz tylko latwiej z bossami? Bo czekaja mnie lordowie.

Odnośnik do komentarza

Teraz czaje sie na Nito. Ale zrobie sobie mieczyk z ognia bo cos czuje, ze moze sie przydac na tego mcha. Artorias to chyba w podstawce jest? Slyszalem, ze wymagajacy. Ale przynajmniej jeden.

 

W ogole odpalilem ten filmik co Czekolada wrzucil o porownaniu DaS1 vs DaS2 i doszedlem do momentu jak typ opowiadal, ze skoczyla ilosc bossow w duetach i teraz czasem jest ich nawet 4 na raz xD. Super.

Odnośnik do komentarza

Tfu, oczywiscie, ze w dlc. Mialem to na myli a napisalem podstawce. Mialo byc "nie jest".

 

W ogole zauwazam, ze bardziej od pojedynkow z bossami wku.rwia mnie potrzeba dralowania do nich od ogniska. Jeszcze w przypadku S&O nie bylo tak zle, chociaz rycerz z dzida gonil nas pod sama mgle. Ale do Nito z ostatniego ogniska w ToG idzie sie calkiem sporo, nie mowiac o szkieletach na waskiej sciezce + madzy napier.dalajacy hadukenami. Ale gracze chcieli trudno to im zrobili.

Odnośnik do komentarza

Teraz czaje sie na Nito. Ale zrobie sobie mieczyk z ognia bo cos czuje, ze moze sie przydac na tego mcha. Artorias to chyba w podstawce jest? Slyszalem, ze wymagajacy. Ale przynajmniej jeden.

 

W ogole odpalilem ten filmik co Czekolada wrzucil o porownaniu DaS1 vs DaS2 i doszedlem do momentu jak typ opowiadal, ze skoczyla ilosc bossow w duetach i teraz czasem jest ich nawet 4 na raz xD. Super.

Sa ale to nie ten sam wysoki skill co SiO.

Ale pewien opcjonalny boss ktory sie po odebraniu polowy zycia klonuje moze napsuc sporo krwi xd

Odnośnik do komentarza

Załapiesz jak zrobisz jak messer mówi ;p

 

W Ds 2 Ci citadel sentines to była największa masakra, silni jak (pipi), wydawali się nie do pokonania solo kur.wa

Te (pipi) ulane jak zaczynałem z grą też mi działały na nerwy, potem jeszcze zdegradować je do normalnych mobów, from nigdy mnie tak nie opluł.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...