Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Lightning na Smougha, fire na Ornsteina. Uber Ornstein to już bez różnicy jak dla mnie na pierwszym przejściu. Ja ich zawsze wykańczałem lightning spear. Głównie dlatego, że chciałem jak najszybciej mieć tylko jednego do walki. Smough padał po dosłownie kilku hitach, a uber Ornstein wiadomo, wolniej mu szło hp. Obojętnie który upgrade wybierze to sobie poradzi, bo jak się jest 1vs1 to już ciężko o śmierć. Duża lokacja + filary.

Odnośnik do komentarza

A czy trzeba zabic four kings zeby znikla ta czerwona mgla bo narazie mu nie dam rady i chce go jakos ominac a wszedzie juz zwiedzilem i te czerwony mgly mi blokuja przejscie.

 

A czy trzeba zabic four kings zeby znikla ta czerwona mgla bo narazie mu nie dam rady i chce go jakos ominac a wszedzie juz zwiedzilem i te czerwony mgly mi blokuja przejscie.

 

A czy trzeba zabic four kings zeby znikla ta czerwona mgla bo narazie mu nie dam rady i chce go jakos ominac a wszedzie juz zwiedzilem i te czerwony mgly mi blokuja przejscie.

Odnośnik do komentarza

enchanted uchi (brzydze się lightning) i pyro aktualnie. Będe ładował w normalną magię(int build tym razem) ale na tak low levelu po prostu się nie da-póki co nubkom pomagam gargulce i capre zabijać, zleveluje, pomogę innych bossów zabijać i tak do końca.

 

btw: screen dla niedowiarków, humanity mam legalnie-exploitów w tej grze jest multum

 

 

S5006610Large.jpg

 

Edytowane przez dżar
Odnośnik do komentarza

Musisz położyć lordvessel na altarze. Z

Jeżeli chodzi o łatkę, to najważniejsze żeby poprawili online. Nie mogę przywołać przyjaciół :cray: . Resztę mam w pupie.

ps.@Crying, pozdrawiam :drinks:

:):drinks: Nabiłeś już 100SL? Byśmy coś pograli.

 

A czy trzeba zabic four kings zeby znikla ta czerwona mgla bo narazie mu nie dam rady i chce go jakos ominac a wszedzie juz zwiedzilem i te czerwony mgly mi blokuja przejscie.

Nie musisz teraz. Musisz położyć lordvessel na altarze. Frampt cię tam zabierze jak z nim pogadasz. A Frampt jest w Firelink Shrine. Jest w chvj brzydki, poznasz go od razu. :) Ale w tych lokacjach co się odsłonią za wiele lvli nie wbijesz, to bardziej takie zapychacze przed bossami, których lepiej ominąć niż z nimi walczyć.

Ile masz slotów na magię? Jak ci się trudno gra to weź ulepsz pyromancy glove i kup sobie fireballe. Tego może używać każdy i intellect nie ma wpływu na obrażenia.

 

 

enchanted uchi (brzydze się lightning) i pyro aktualnie. Będe ładował w normalną magię(int build tym razem) ale na tak low levelu po prostu się nie da-póki co nubkom pomagam gargulce i capre zabijać, zleveluje, pomogę innych bossów zabijać i tak do końca.

 

btw: screen dla niedowiarków, humanity mam legalnie-exploitów w tej grze jest multum

Nom, tak najlepiej nabijać lvl. Przynajmniej nudno nie jest. Enchanted też kosi dla magów.

 

Ja teraz zostawiłem sobie ostatnie 10SL na zmiany po patchu. Tak żeby 120SL był maks. Strasznie znerfowali tarcze i zastanawiam się czy nie wpakować 10str żeby nosić tarczę Artoriasa, bo to będzie najlepsza tarcza w grze. Albo zamiast tego resztę wpakować w vitality, obecnie mam chyba 28 i jakoś mi to nie przeszkadza w PvP.

Edytowane przez Crying_Wolf
Odnośnik do komentarza

Według mnie. Na pojedynki z graczami, najlepsza jest Halabarda trzymana w obu rękach. Ulepszona maksymalnie w Fire, lub Lighting, daje znakomitą siłę ataku. Zasięg też jest ok. Do tego lekka zbroja i wysoki endurance.

Wczoraj siedziałem sobie w lesie przed wilkiem i czekałem na ataki innych graczy. Kilkunastu pod rząd zginęło, nawet po dwóch padali. Ani jednej walki nie przegrałem.

I nie to że jestem dobry. Metoda jest prosta. Prawie wszyscy gracze nie podbijają paska wytrzymałości do końca. Nawet jak zasłaniają się tarczami, to i tak podczas ciągłego dźgania blok w końcu puszcza. To staje się gwoździem do ich trumny. Po pierwszym dźgnięciu, nie mają możliwości ucieczki. Siła uderzenia zatrzymuje ich w miejscu.

@Crying

Mam 92 LV. Nie miałem możliwości podciągnięcia, bo żonka marudziła. Jutro dobiję do setki :good2:

Edytowane przez anarom_pl
Odnośnik do komentarza

Według mnie. Na pojedynki z graczami, najlepsza jest Halabarda trzymana w obu rękach. Ulepszona maksymalnie w Fire, lub Lighting, daje znakomitą siłę ataku. Zasięg też jest ok. Do tego lekka zbroja i wysoki endurance.

Wczoraj siedziałem sobie w lesie przed wilkiem i czekałem na ataki innych graczy. Kilkunastu pod rząd zginęło, nawet po dwóch padali. Ani jednej walki nie przegrałem.

I nie to że jestem dobry. Metoda jest prosta. Prawie wszyscy gracze nie podbijają paska wytrzymałości do końca. Nawet jak zasłaniają się tarczami, to i tak podczas ciągłego dźgania blok w końcu puszcza. To staje się gwoździem do ich trumny. Po pierwszym dźgnięciu, nie mają możliwości ucieczki. Siła uderzenia zatrzymuje ich w miejscu.

@Crying

Mam 92 LV. Nie miałem możliwości podciągnięcia, bo żonka marudziła. Jutro dobiję do setki :good2:

 

 

Akurat forest hunterzy to debile i nie raz się o tym przekonałem przez co sobie darowałem dawno temu tam pvp. Jak chcesz pvp z prawdziwego zdarzenia to leć na początek Kiln of First flame i opisz przeżycia. Zniszczą cię ludzie i nie mówię tego złośliwie, halabarda fajna jest pod warunkiem,że trafiasz a na wysokim poziomie ludzie nie używają tarcz tylko się rollują. Enjoy milion backstabów.

Odnośnik do komentarza

Mam 3 mgly czerwone i nie wiem co zrobic i co to jest lord vessel i skad to wziasc slyszalem ze w anor londo ale tam nic nie ma tylko ta mgla

 

Nie ogarniam ani słowa ale lordvessela dostajesz po bossie w anor londo od pani cycatej.

 

aktualnie siedze i pomagam ubijać gaping dragona(19sl), zaraz się przenoszę do blighttown a później sen fortress. Przerzucam się na washing pole, katana sephirotha jest za fajna a przeżyję już te 6 pointów.

Edytowane przez dżar
Odnośnik do komentarza

Lordvessel dostajesz w Anor Londo po ubiciu bossów. I idziesz w złą stronę. W Anor Londo musisz zjechać windą na dół, zabić gargulca i przy samym schodach prowadzących od windy trzeba zeskoczyć na murek po lewej stronie. I z murku po łuku przejść na balkon. Z balkonu przez rozbitą szybę.

Edytowane przez Crying_Wolf
Odnośnik do komentarza

Ale w anor londo jest ta mgla czerwona i nie mam pojecia jak ja przejsc no chyba ze gdzies jest ukryta sciezka przed ta mgla po lord vessel? Napiszcie co zrobic zeby przejsc przez ta mgle czerwona bo juz nie moge c6odzic w kolko w sumie sa 3 i nie moge ich przejsc a wszedzie juz bylem i sie zacialem niech ktos wytlumaczy krok po kroku co zrobic aby czerwona mgla znikla.

 

Ale w anor londo jest ta mgla czerwona i nie mam pojecia jak ja przejsc no chyba ze gdzies jest ukryta sciezka przed ta mgla po lord vessel? Napiszcie co zrobic zeby przejsc przez ta mgle czerwona bo juz nie moge c6odzic w kolko w sumie sa 3 i nie moge ich przejsc a wszedzie juz bylem i sie zacialem niech ktos wytlumaczy krok po kroku co zrobic aby czerwona mgla znikla.

 

Ale w anor londo jest ta mgla czerwona i nie mam pojecia jak ja przejsc no chyba ze gdzies jest ukryta sciezka przed ta mgla po lord vessel? Napiszcie co zrobic zeby przejsc przez ta mgle czerwona bo juz nie moge c6odzic w kolko w sumie sa 3 i nie moge ich przejsc a wszedzie juz bylem i sie zacialem niech ktos wytlumaczy krok po kroku co zrobic aby czerwona mgla znikla.

 

Ok wielkie dzieki crying wolf wreszcie mnie zrozumiales pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

dopiero za 3 przejsciem odkrylem ze jest cos takiego jak great hollow i ash lake -_- mega klimatyczne miejsce ^-^

 

z cyklu "Czy wiesz ze...?":

 

Havel Ring+Ring of F&P+40 end=full havel ponizej 50%?

 

szkoda tylko ze nie lubie tego armora, biegam w Ornsteinie, a na lbie mam gwyndolina rozki. W lapie lightning flamberge (na A scalingu z 50 int enchanted flamberge ma gorszy dmg niz lightning, (pipi)c mi z tym (pipi)), na zmiane z pyr flame, a w drugiej black knight shield na zmiane z tin crystalization catalystem.

 

Przez weekend zrobilem nowego chara (obecnie 63 level bodajze), bo ten stary mial 10 pkt w dex za duzo ;/ Teraz juz wiem ze ten stat jest zbedny, wtedy mialem jeszcze nadzieje na jakis scaling xD Jaki ja naiwny ;F sa tylko 2 wazne stray w tej grze: VIT i END. Ewentualnie do tego INT lub Faith. STR i DEX tylko do wymogow equipow jakie chcesz nosic.

Odnośnik do komentarza

I dobrze-lightning is for newbs and pussies. Najfajniejszy jest fire(na pvp, w pve za dużo mobów ma na niego defa) i enchanted bo zauważyłem,że o wiele więcej damagu przebija się przez tarczę(głównie z tego powodu,że większość ma redukcje na mag koło 50%). Poza tym int build daje ci możliwy do użycia 10 razy I WIN SPELL tzn crystal soul mass no i crystal soul spear też jest bardzo op-zwłaszcza że też zakręca za przeciwnikiem.

 

Havel ssie paukę, najlepszą ciężką zbroją w grze jest Black Iron set dopakowany na +5, najfajniejszą ta ornsteinowa tylko ja się pytam czemu głowa nie ma tego czerwonego materiału ; (

 

Swoją drogą flamberge ma scaling A? Żadna broń enchanted nie ma powyżej B chyba że jesteś magikiem. A to będzie jak patch wyjdzie(czytaj chyba już nigdy)

 

DALEJ nie używam havel ringa jak nie muszę, ring of favor 4ever i darkwood grain ring(rollowanie jak w demonach, w sensie tyle frejmów nietykalności)-aktualnie siedze z havelem bo mam całe 18 endurance a zależy mi teraz na defie ale mówię-grain ring jest genialny trzeba tylko mieć ten burden <50%

 

A tin crystalization catalyst to guwno-zdajesz sobie sprawę,że redukuje ci ilość spelli o połowę? Logan Catalyst jest najlepszym w grze.

Edytowane przez dżar
Odnośnik do komentarza

one dostaja A od +4, a lightning jest za(pipi)isty, TWOP is for pussies ;b Sa tylko 2 tarcze ktore sa w stanie ograniczyc dmg z lghtninga na bloku (co prawda na mag dmg jest tylko jedna, ale mniejsza o to bo int i faith scaling liczy sie tylko powyzej 50) - eagfle shield i eiggyi (czy jakos tak) shield, z tym ze ta druga jest troche ciezka, a ta pierwsza nie umie parry ;b. Najlatwiej ograniczyc dmg z fire ( najlepiej black knight shield, dragon crest shield, poza tym duzo tarcz ma sporo redukcji na fire)

 

btw: ja tez mam na standardzie darkwood grain i ring of F&P ;]

 

btw2: jak zabijam KAZDEGO (pvp) jednym Homingiem albo spearem nawet na bloku to zupelnie mi wystarczy 5 castow ;b podbija mag dmg o jakas 100 wiecej niz logan catalyst.

Edytowane przez =PiT=
Odnośnik do komentarza

one dostaja A od +4

 

Możesz zrobić screena? Każda wikia i oficjalny guide twierdzą,że na +4-5 ma B scaling a nie chce mi się chunków marnować. Jeśli prawda to zmieniam oręż.

 

Swoją drogą nie ogarniam ludzi co nie umieją omijać hominga i crystal speara, serio xD Bez darkwooda jest ciężko ale bez przesady.

Edytowane przez dżar
Odnośnik do komentarza

pamietaj ze flamberge jest za(pipi)isty z kilku dodatkowych powodow:

 

- w pelni horyzontalny hitbox uniemozliwiajacy (pipi)nie na boki (z R2 jest skosny, ale animacja rulz, idealne do odpierdalania nad wstajacym albo dobiegajacym do Ciebie przeciwnikiem)

 

- nabija 300 bleed dmg nawet na bloku

 

- wyglada cool jak sie go nosi

 

- ma bardzo niskie wymagania statow

 

-na hitstunie potrafi zjesc typkow w szlafrokach jednym combosem

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...