Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie zyebami jest tutaj from,że postanowiło gre na xkloca wypuścić-nikt w nią nie gra na nim przecież, liczbowo może 1/20 luda co na ps3. ad patcha na obie platformy jednocześnie neeeeeee-ma być fair, musimy czekać(nienaiwdze m$ momentami). Jeśli dobrze pamiętam to z dlc do blazblue było dokładnie to samo ale tam arksys sie w(pipi)ił i puścili dlc do ps3 a xkloca olali i ten dostał dopiero miesiąc później.

Edytowane przez dżar
Odnośnik do komentarza

Lightning Spear trochę ulepszona 2h powinna wystarczyć. Tarcza ci nie jest potrzebna w tym starciu, więc załóż sobie grass crest shield żeby regenerować staminę szybciej. I zarzucaj na siebie Iron Flesh i nie oszczędzaj na Estus Flaskach.

 

 

Edit:

Przed chwilą summonował mnie gość, który skończył grę tyle razy, że Four Kings mieli po 6k HP. O.o

Edytowane przez Crying_Wolf
Odnośnik do komentarza

Jaki masz Soul Level? Ja mam 109. Jeżeli masz 100 to mógłbym pomóc. To wszystko co napisał Pit i ja to jest cała taktyka. Możesz jeszcze spróbować summonować phantoma (wiedźmę) przed samym wejściem do bossa, po prawej stronie za ścianą. Lub możesz ulepszyć zweinhendera/claymora na maksa w jakiejś ścieżce, założyć go i wziąć Crystal Ring shield i spamować L2. Ta walka to random, próbuj i w końcu się uda.

 

Dzisiaj dwa invade dostałem jak zbierałem equip na zmiany po patchu 1.04. Pierwszy fagowiec, a drugi TWOPowiec. :teehee: Obaj padli, chyba za bardzo nie ogarniali.

Dostałem też kilka summonów. Oprócz Four Kingów z 6k hp trafił się koleś w Crystal Caves. Cały w Havel set, ledwo idzie, a że ja lubię szybsze tempo to go wyprzedziłem. Przeskoczyłem kilka kryształów, zeskoczyłem niżej i czekałem na niego na pierwszej niewidzialnej kładce. Patrzę, a on ciach, z samej góry zeskakuje w przepaść. :) Chcę sobie sfarmować faith decrease do Sunlight Warrior, ale widzę że będzie ciężko, jedyna opcja Kiln. :)

 

BTW, painted world strasznie przypomina mi Soul Reavera.

 

Edit:

Wczoraj byłem w New Londo po pokonaniu Four Kings. Jak pogadacie z Ingwardem to powie, że idzie na powierzchnie. Będzie stał w Firelink Shrine. Heh, pierwszy raz to odkryłem.

Edytowane przez Crying_Wolf
Odnośnik do komentarza

Nie. Tak szczerze to zainwestuj w inną broń bo 4 kings chyba resistują lightning damage a poza tym włócznia sama w sobie zadaje mało i po prostu nie nadążysz z zabijaniem. Już zwykłe combustion jest lepsze jeśli zrobiłeś upgrade ręki pyromancera do przynajmniej +10.

Tarcza w tej walce nadaje się tylko do trzymania na plecach. Szczególnie grass, który wyparowania z magii ma bardzo słabe ale zakładam, że używasz jej tylko do regeneracji staminy, Do tego wystarczy Ci jak jest przewieszona przez plecy.

Naucz się ich ataków i odpowiednio reagu: 3 można uniknąć a od jednego trzeba odbiegać. Jeśli jednak jesteś zdesperowany to crystal ring shield (robione ze zwykłej lub średniej tarczy +10 i duszy bossa motyla i kowala w Anor Londo) i spam L2 z iron hidem nałożonym.

Odnośnik do komentarza

W takim razie nie masz duszy z Moonlight Butterfly, którą można zdobyć w lesie.

 

W PvP najbardziej irytujący są dla mnie "cwaniaki" w Anor Londo, którzy przestawiają most i żeby przejść dalej trzeba przechodzić po tych wąskich kładkach, a oni stoją sobie na końcu tego pomieszczenia i strącają wszystkich używając Dragon Slayer bow. Ktoś ma sposób na takie coś?

Edytowane przez DaN3000
Odnośnik do komentarza

Mam dusze z butterfly bylem wlasnie na four kings i zadajac mu po 100 z drake sword zabieram mu ta mala kreseczke jedna a 5 sie skalada w jedna a tych duzych ma 12 wiec cos jest nie tak u mnie ze jeden ma tyle zycia poprostu nie mam mocy na niego.

Stary, robisz to źle. Napisałeś że masz Lightning Spear. No to ulepsz ją do +4 lub +5, weź w dwie łapy, zarzuć Grass Crest Shield na plecy i atakuj. Do tego załóż medium/heavy armor i nakładaj Iron Flesh. Możesz też wziąć jakiegoś Fireballa jeszcze żeby się wspomóc.

Ich resistance na żywioły na pierwszym playthrough nie ma żadnego znaczenia, tak jak i innych bossów.

Odnośnik do komentarza

Ornstein i Smough brak humanity, blk knight great axe + zbroja giants + havel ring, ja lev 72(?) ogolnie build nie najlepszy i juz mnie ch.. strzela jakies pomysly jak ich ubic ?

 

Zakładam,że nie dajesz rady ich solować(co nie jest rzeczą trudną, po prostu trzeba orna odciągnąć od grubasa) więc: postaw znak, pomóż komuś ich zabić, zgarnij humanity, wezwij solaira i kogoś do pomocy.

 

Ewentualnie postaw jakiś użyteczny message, za takie też dostaje się hum.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...