Skocz do zawartości

Seria Megami Tensei


Suavek

Rekomendowane odpowiedzi

Zeruje się.

 

Dzięki za odpowiedź.

 

--------------------

 

Mam pytanie odnośnie zakończenia. Obecnie mam 9 grudnia i ile czasu mi zostanie na wymaksowanie Social Linków i przeczytanie książek po pokonaniu

Adachiego?

 

 

Czy aby odblokować dodatkowy dungeon (mam max social link z Marie) to coś jeszcze dodatkowego trzeba robić?

Czy social link z Margaret muszę wymaksować przed pokonaniem

Adachiego

czy można to zrobić po jego pokonaniu?

Odnośnik do komentarza

To spin-off więc nie wiem czy jest aż tak ważna znajomość poprzednich części. Wiadomo jakieś smaczki i nawiązania będą ale nie sądzę by osoby nie obeznane z P3/4 źle się miały bawić z tą odsłoną.

 

Z innych news'ów.

 

Dopakowana wersja Devil Survivor2 z podtytułem Break Record będzie miał premierę w Japonii w lutym:

 

Persona 4 Dancind All Night przeniesiona na przyszły rok:

 

Persona 4 Arena Ultimax zostanie wydana także w Europie. Dostępna będzie od listopada w wersji pudełkowej i jako digital:

 

P4AU-Europe-Sega-Ann.jpg

Sega is bringing Persona 4 Arena Ultimax to PlayStation 3 and Xbox 360 in Europe at both digital and retail this November, the company announced.

This is the first time we’re seeing Sega, which acquired Atlus in September 2013, directly involved in one of the company’s upcoming titles.

“We’re delighted to be able to bring Persona 4 Arena Ultimax to Europe for all the fans of the series over here,” said Jurgen Post, president and COO for Sega Europe. “It represents a great new addition to Sega’s portfolio of tournament calibre fighting games.”

Persona 4 Arena Ultimax will launch in North America on September 30.


Read more at http://gematsu.com/2014/09/persona-4-arena-ultimax-coming-europe-november#QaMWusGazI0ZTUSP.99
Odnośnik do komentarza

Persona4 Arena UItimax dostanie edycję limitowaną:

 

P4AU-Fan-Ed-EU-Ann.jpg

Sega will distribute a Persona 4 Arena Ultimax “Fan Edition” exclusively via Rice Digital in Europe.

For £37.99, the Fan Edition includes a copy of the game, a T-shirt, and “Tarot Card Set #1.”

The design of the T-shirt is still to be decided. It will be voted by the community “in a few weeks’ time.” Find more details here.

 

 

Jeszcze rok temu  bym nie uwierzył,że Arena 2 wyjdzie w EU niemal w tym samym czasie co w USA i jeszcze będzie mieć jakąś specjalną edycję. Choć raz mogę Segę pochwalić.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Czemu nikt się nie podnieca że SMTIV będzie mieć w końcu w Europie premierę i to za 10 dni? Na pocieszenie że będzie tylko wersja z eShopu będzie kosztować 20 Euro.

Nie do końca sprawdzałem politykę przeliczania walut przez N ale za 80 zł to się SMT brać opyla. Może nie jestem wielkim fanem ale zawsze ciekawiła mnie ta seria. Ciekawe czy to będzie czasowy deal czy cena stała?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Bo też Persony od 3 części są nastawione na bardziej mainstreamowego odbiorcę niż główne odsłony SMT.

SMT IV to imo najlepsze wprowadzenie do głównego nurtu megatenów bo przy takim Nocturne pewnie większość fanów Person3/4 by odpadła. Już nie wspominając o starusienkich SMTI/II ze SNESa.

 

Ja będę musiał w końcu się zabrać za dokończenie gierki bo pewnie dużo już mi nie zostało, a od jakiegoś czasu w ogóle nie pykałem w nią. A w kolejce czekają zaczęte jeszcze rok temu Persona FES i Devil Summoner: Raidou Kuzonoha vs King Abaddon.

Odnośnik do komentarza

Są łatwiejsze. Pierwszym moim kontaktem z serią była Persona 2: Eternal Punishment (po dobrej recenzji w Neo+ - chyba Banan recenzował). Dopiero później resztę nadrobiłem.

Edit: No i mam sentyment do DDS, szkoda że na podobny spin-off raczej już szans nie ma.

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...