Skocz do zawartości

Elder Scrolls V: Skyrim


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Na bank Mistycyzm zniknął (gdzie będa przypisane Detecty Life'a, Soultrap, Reflecty damage'u, magii?) i alchemia nie będzie skillem. Tak samo jak powracające po nieobecności w TES IV zaklinanie. Pewnie połączą jeszcze bardziej skille i walka pięściami będzie w skillu blade :lol:

 

Czym się różni LS z F3 od tego z obka(nie grałem w niego)?

Kreatury w Obku levelują poziom w poziom z tobą i na 1 poziomie nie masz szans spotkac żadnej potężnej daedry, która by cię rozmazała po ścianach. Na wyższych poziomach te słabsze potwory są usuwane a na ich miejsce wstawiane są potwory z zasady mocniejsze i będą ce przeważnie innym rodzajem creatury. W F3 na 1 poziomie w pewnych miejscach świata spotkasz najmocniejszych wrogów jeśli się tam zapuścisz. Ponadto LS jest łagodniejszy tzn i w pewnych miejscach nadal wrogowie będą levelowac z tobą ale nie ma sytuacji, że na 1 przy megatonie spotkasz tylko kretoszczutry a na 20 tylko deathclawy. Na 20 zawsze przy megatonie będa te lamiaste kretoszczury. W innych miejscach również będa słabe stworzenia a tylko niektóre będą levelowały o dwa lub trzy poziomy zatrzmując się dosyć szybko w rozwoju. System z Fallouta 3 pozwala poczuć siłę rozwijanego herosa. W Obku bez względu na to czy jesteś na 1 czy 45 poziomie walka będzie tak samo trudna. Ponadto - w Oblivionie gra czystym wojem bez jakiegokolwiek wsparcia magią to KATORGA. Nie polecam. Próbowałem bo tak się składa, że wróciełm do Obka po trzech latach i zacząłem wojem, nordem ale olałem tą klasę na cześć czystego maga. A takowym bez domieszek warriora i rogue'a nie miałem przyjemności w Obka jeszcze grać. Polecam go bo to czołg. Power Mage stosujący komba wMagic+kompleksowe zaklęcie ze wszystkich rodzajów obrażeń jakie da się zadać to potwór. Daedrothy osłabione najpierw weaknessem 100% z dwóhc zaklęc padają po jednym dotknięciu zaklęcia zadającego obrażenia. Xivilai i Litche to wredne gnoje mające reflecty i absorbcje ale i tak kilka touchów wystarczy. Ponadto odpowiednie przedmioty dające reflecty dostawanych obrażeń, absorbcję magii i magic shielda dają odpowiednią ochornę przed wysokimi obrażeniami zadawanymi przez wysoko poziomowe daedry jakich pełno przy bramach oblivionu jak w samych deadlandach. Geometryczny przyrost obrażeń to piękny mechanizm.

 

EDYTA: Zapomniałem - wywalili atrybuty! Teraz juz będą tylko trzy cechy - magia, wytrzymałość i zdrowie. :lol: No (pipi)a Conan, się szykuje.

Odnośnik do komentarza

Lipa jakaś z tym brakiem mistycyzmu. W morrowindzie lewitacja i chodzenie po wodzie to były jedne z moich ulubionych zaklęc. Morrowind uważam ze najlepsza częśc serii, i jeden z najciekawszych światów wykreowanych w grach w ogóle. Mam nadzieje, że skyrim będzie znacznie ciekawsze od terenów z TESVI który strasznie mnie wynudził :/ (w dodatki nie grałem).

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

lewitacja i chodzenie po wodzie to byłą PRZEMIANĄ misiu kolorowy. mistycyzm z ciekawszych czarow miało oznaczenie i przeniesienia (teleportacje) i wlasnie wszelakiej masci teleportacje. odbic czaró nie używalem ew. soultap.

Odnośnik do komentarza

Na bank Mistycyzm zniknął (gdzie będa przypisane Detecty Life'a, Soultrap, Reflecty damage'u, magii?) i alchemia nie będzie skillem. Tak samo jak powracające po nieobecności w TES IV zaklinanie. Pewnie połączą jeszcze bardziej skille i walka pięściami będzie w skillu blade :lol:

 

 

EDYTA: Zapomniałem - wywalili atrybuty! Teraz juz będą tylko trzy cechy - magia, wytrzymałość i zdrowie. :lol: No (pipi)a Conan, się szykuje.

 

Skąd Ty to wszystko wiesz? Bo w tych skanach nic takiego nie widać. Tekstu to w ogóle tam nie widać.

 

Ba, na skanie widać, że alchemia jest. Tak samo zaklinanie.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.