Skocz do zawartości

Elder Scrolls V: Skyrim


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

95,52% na gamerankings.com po 48 recenzjach :D jakieś pytania? ;)

 

Grę kupił bym w podskokach, ale bez polonizacji niech się pier**** ;p

 

Może mi ktoś wytłumaczyć jak to jest że piraci jakąś chałupniczą metodą przerzucają tłumaczenie z wersji PC na pirata Xboxa a człowiek za 200zł nie może kupić tej wersji w PL mimo, że jak widać wystarczyło by wykorzystać tłumaczenie z wersji PC? O______________________________________________o

 

EDIT: Przed chwilą dostałem maila reklamowego SKYRIM z Kompanii Graczy. Cytuje: "WIELKI POWRÓT DO ZŁOTEJ ERY POLONIZACJI GIER RPG!" a pod spodem pudełka od wersji PC, Xbox i PS3.

 

Smutny żart czy jednak będzie patch PL na konsole?;)

Edytowane przez JoZi
Odnośnik do komentarza

95,52% na gamerankings.com po 48 recenzjach :D jakieś pytania? ;)

 

Grę kupił bym w podskokach, ale bez polonizacji niech się pier**** ;p

 

Może mi ktoś wytłumaczyć jak to jest że piraci jakąś chałupniczą metodą przerzucają tłumaczenie z wersji PC na pirata Xboxa a człowiek za 200zł nie może kupić tej wersji w PL mimo, że jak widać wystarczyło by wykorzystać tłumaczenie z wersji PC? O______________________________________________o

 

EDIT: Przed chwilą dostałem maila reklamowego SKYRIM z Kompanii Graczy. Cytuje: "WIELKI POWRÓT DO ZŁOTEJ ERY POLONIZACJI GIER RPG!" a pod spodem pudełka od wersji PC, Xbox i PS3.

 

Smutny żart czy jednak będzie patch PL na konsole? ;)

 

Nie będzie, jest na tym materiale reklamowym jasna informacja, że wersja PL dotyczy tylko PC.

Odnośnik do komentarza

Nie ma się co spinać, ot marketing, zazwyczaj jest chwytliwy... i nie do końca prawdziwy. Sądzę, że sens tego hasełka tkwi gdzie indziej, chodzi raczej o to, że to (podobno) spolszczenie na miarę Baldur's Gate'ów.

 

Ontopic, gra jest mistrzowska, ale tekstury dalej straszą - obadam dziś czy to nie kwestia tego buga z instalką na hdd. Spotkałem wilkołaki, ubiłem trolle i mamuty <jupi> Level cap to podobno 50, zabraknie na rozdanie perków tak aby stworzyć multiklasowca. Fajnie by było jak by wprowadzili opcję resetu w.w. u jakiegoś NPC czy coś w ten deseń. Nie uśmiecha mi się rozpoczynać od początku całej przygody, tylko po to żeby sprawdzić kozackiego maga przykładowo.

Edytowane przez TheAceOfSpades
Odnośnik do komentarza

Ontopic, gra jest mistrzowska, ale tekstury dalej straszą - obadam dziś czy to nie kwestia tego buga z instalką na hdd. Spotkałem wilkołaki, ubiłem trolle i mamuty <jupi> Level cap to podobno 50, zabraknie na rozdanie perków tak aby stworzyć multiklasowca. Fajnie by było jak by wprowadzili opcję resetu w.w. u jakiegoś NPC czy coś w ten deseń. Nie uśmiecha mi się rozpoczynać od początku całej przygody, tylko po to żeby sprawdzić kozackiego maga przykładowo.

LC to coś ok. 70 (wszystko wymaksowane do 100), po 50 dużo wolniej leci lv. Z reskillem wpis, łatwo w tych perkach można coś spier.dolić, a jednak dużo one 'robią'.

Odnośnik do komentarza

Na pewno jeśli nie jesteś fanem fantasy, to wyciągniesz jakieś 70% zabawy z tego, zresztą - może ograj sobie najpierw Obliviona, to Ci pozwoli podjąć decyzję. Jeśli on Ci się spodoba, to Skyrim tym bardziej. Jeśli poczujesz, że to nie jest zła gra, tylko czegoś jej brakuje, to też możesz inwestować w Skyrima. Jeśli zobaczysz, że to kompletnie nie dla Ciebie, to będziesz wiedział, że możesz sobie odpuścić.

Odnośnik do komentarza

No Oblivion był całkiem całkiem, ale też czasem drętwo mi się grało i już robiło się denne popierzanie tymi bezdrożami, czasem rzeczywiście natknąłem się na jakieś lochy czy jaskinie, ale to był bardzo podobny schemat, chociaż nie powiem zabawy to trochę dawało, to jeszcze tam dochodziły gildie itp, więc generalnie nie powiem, żeby mi ten klimat jakoś bardzo przeszkadzał, więc w sumie może się skuszę, bo jedyne na tą chwilę alternatywy do kupna to MW3, które w sumie bym pograł, ale nie jakoś tak bardzo bo ileż można tego samego no i Assassin's Creed nowy, który też niczym odkrywczym nie jest, a gier takich jak Oblivion/Skyrim nie ma za dużo.

Rozumiem, że i w Skyrimie jest masa gildii i generalnie te wszystkie poboczne pierdoły, nie są zrobione na od(pipi), tylko tak że chce się za to zabierać?

Odnośnik do komentarza
może ograj sobie najpierw Obliviona, to Ci pozwoli podjąć decyzję. Jeśli on Ci się spodoba, to Skyrim tym bardziej.

O nie nie nie nie nie! Ty mu tu nie polecaj Obliviona, bo jak on zobaczy te zielone, kolorowe i wesolutkie otoczenie, to przy swoim nie byciu fanem fantasy może go całkowicie od serii odrzucić. Nie wspominając już o beznadziejnych uproszczeniach w rozgrywce.

 

marcin - cholernie warto zagrać w Skyrim, nawet jeśli nie jesteś fanem fantasy. Skyrim to niesamowicie unikalny świat, nie jest to typowe fantasy jaki można oglądać w byle Gothicu, czy Two Worlds.

 

edit

 

widzę, że doświadczenie z Obli jest :D Wiedz w takim razie, że wszelkie podziemia w Skyrim są o wiele ciekawsze i bardziej urozmaicone, nie brakuje też paru zagadek.

 

Parę ciekawostkek: http://ppsh-41.tumblr.com/post/13145143504/entire-tamriel-landmass-built-into-skyrim

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

Nie sądziłem, że to może być wina patcha, ale rzeczywiście wrogowie walili dzisiaj tak kilka razy mocniej... myślałem, że może przez jakiś lvl-up mojej postaci i po prostu gra rzuca teraz silniejszych? Chociaż jakiś mag miał mnie dzisiaj na 2-3 fireballe, level 43 hp coś koło 370, śmigam zakuty w Dragon Plate secik i resy na żywioły ponad 30% każdy.

 

No i w winterholdskim koledżu magów tekstury zwariowały - źle wczytało i migotały. W jednym z podziemi dostałem również absurdalnych spadków fps.

Edytowane przez TheAceOfSpades
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...