Skocz do zawartości

Elder Scrolls V: Skyrim


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie gram podobnie. Jeszcze do tego intensywne skradanie.

Żeby złapać duszę do kamienia, musisz najpierw rzucić na przeciwnika Soultrap (czar albo efekt w broni) i jak zdążysz go zabić, jego dusza wędruje do najmniejszego możliwego kamienia (co nie znaczy, że do najmniejszego który masz przy sobie).

 

 

Czy towarzysze, których można wziąć ze sobą mogą zginąć? Jak dotąd chodzę sam, bo tak wygodniej, a mógłbym wziąć np. Lydię i widziałem gdzieś, że jak za dużo oberwie, to klęka i przeciwnik przestaje się nią interesować. Z każdym tak jest?
Odnośnik do komentarza

Tak, towarzysze mogą zginąć.

 

Zaklinanie przedmiotów działa w ten sposób, że do niemagicznego przedmiotu możesz dodać magiczne właściwości. Wraz z rozwojem tego skilla (i wpakowania perków) można dodawać coraz potężniejsze efekty, a przy maksymalnym poziomie można nawet dodać 2 efekty naraz. Efektów uczysz się przez Disenchant, czyli niszczenie magicznych przedmiotów.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Krzyki najlepiej dodać do ulubionych i zmieniać je za pomocą strzałki w górę. Warto mieć kogoś ze sobą , zawsze to trochę łatwiej. Każdy towarzysz może zginąć jak za bardzo oberwie, jak lekko to klęka i jak ubijesz wszystkich to się regeneruje. Warto rozwijać leczenie bo mikstur leczących za wiele nie ma

Odnośnik do komentarza

dobra ponocki . Gram w to to po PL (niestety nie da się na HDD zainstalowac gry PL) . Pare pytań mam , jak się używa krzyków , gdzie sprawdzić ile h się gra ? to takie na szybko . Gra jest świetna , nie grałem w żadną grę z serii TES (zawsze Fallouty) . Gra jest tak duża że nie wiem za co się zabrać . Questów mam od groma , wykonuje póki co tylko te poboczne by mapke zwiedzać i podbić poziom . Skyrim z Deusem GRY ROKU !!!

Że niby w jaki sposób grasz w to to po PL ?

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza

Co do Azura's Star - dusze gromadzą się automatycznie, jak ubijesz kogoś po rzuceniu na niego czaru Soul Trap, bądź zaatakowaniu go bronią z efektem Soul Trap. Następnie taką duszą w Azura's Star możemy sobie naładować przedmiot (RB na nim, jak ma niepełną liczbę ładunków) lub użyć do enchantu.

 

Tak samo jest z kamieniami, z tym że Azura po użyciu się nie niszczy jak standardowy Soul Gem.

Odnośnik do komentarza

Czy perki mozna rozwijac bezustannie, czy w konczy sie mozliwosc rozwoju w danym momencie?

Skończy się, jak wklepiesz każdy skill do wartości 100, wtedy nie dostaniesz kolejnego poziomu dośw. = nie będziesz mógł dodać perka.

Siłą rzeczy, stworzenie postaci wszechstronnej jest raczej niemożliwe w Skyrim. Szkoda, wystarczyło by patchem dodać jakiegoś niezbyt mądrego questa, w którym nagrodą jest reset drzewek.

Odnośnik do komentarza

No na pewno, ja tak samo mialem z Assasinem. Dwie czesci przeszedlem pod rzad i teraz pomimo, ze kupilem najnowsza odslone nie potrafie do niej usiasc... Ale Skyrim to gra na dlugie miesiace, odlozysz, pobawisz sie czyms innym i wrocisz ktoregos dnia do dalszych questow!

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Jak przejść misje Żelazny List? Po odebraniu swojego ekwipunku chce sie zakraść, bo na 10lvl nie pokonam wszystkich strażników, ale to też nie wychodzi, bo jest ich tam za dużo i zawsze mnie któryś zauważy. Pare razy udało mi się zabrać te listy ze skrzyni uciekając przed nimi, ale w dzienniku dalej było napisane, że mam poszukać tych listów. Jak wy to przeszliście?

 

 

Dobra, troche uciekałem, troche zabiłem i udało mi się uciec.

Edytowane przez Spyker
Odnośnik do komentarza

Da sie jakos zmienic aparycje podczas rozgrywki, zgolic brode, zapuscic wlosy, czy raz stworzona postac zostaje juz do konca?

 

To najlepszy RPG jaki wyszedl na konsole. Po parunastu juz godzinach gry jestem wciaz na samym poczatu fabuly. Ba, nawet jak nagle znudza nam sie misje poboczne roznych gildi, pomoc towarzyszom, eksporacja i mamy zamiar w koncu ruszyc z historia, nagle trafiamy do miasteczka, gdzie nagle cos nas zaciekawi. Spalony dom posrodku, zapytasz w karczmie co sie z nim stalo i zaczyna sie po raz kolejny odrebna opowiesc. Nie, nie tym razem, ide dalej, ale na drodze spotykam ducha zmarlej dziewczynki, ktora prosi bym ja odszukal, wczesniej slyszalem, ze podejrzewaja ojca o podpalenie domu, ale to tylko plotki. I znowu wsiakam w 2 godzinna zagadke, by na koncu zostac zarazony wampiryzmem!

I tak mozna bez konca, nawet zwykla ksiazka zabrana zwyklemu umarlakowi moze prowadzic do calkowicie odmiennej przygody, bo nagle okazuje sie ze to pamietnik, z zakazana legenda. Do kolejnej jaskini mam caly dzien drogi, ale ide, z ciekawosci co tam odnajde!

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...