Skocz do zawartości

Elder Scrolls V: Skyrim


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Przez dluzszy czas zastanawialem sie czy dolaczyc do Legionow, czy do Stormlockow. Ktos moglby strescic ich historie? Z jednej strony nordowie bardziej mi pasuja, ale wkurza mnie fakt, ze sa takimi rasistami, podobnie jak sam Urlich, legiony zas przypominaja mi cesarstwo rzymskie i wszystko byloby okej, gdyby nie konspiracja z generalem Talosem.

 

Przylaczenie sie do jednej z frakcji to tez ciekawszy watek gry, zwlaszcza podczas

bitew :)

 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Mam problem, gra mi się zawiesza w queście Mind of Madness.

Wchodzimy do pałacu w Solitude, pogadałem ze sprzątaczką żeby mnie wpuściła do jakiegos tam pomieszczenia. Tam szedłem kawałek i jak jest korytarz, pełno pajęczyn i czerwony dywanik, to w tym momencie gra mi się wiesza :confused: Jest jakiś sposób żeby to rozwiązać, czy kapa?

 

http://www.youtube.com/watch?v=gmnHZDgiX0E

 

0:23 w tym momencie. Gra powinna mnie przenieść do innej lokacji, ale się zawiesza :confused:

Edytowane przez Dahaka
Odnośnik do komentarza

0:23 w tym momencie. Gra powinna mnie przenieść do innej lokacji, ale się zawiesza :confused:

Powinien byc ekran ładowania a potem powinno Cię przerzucic do nowej lokacji. Wiesza się na ekranie ładowania czy jeszce w zamku?

Żeby rozpocząc tę misję musi zagadać nas jakiś koleś w Solitude. Jak dla mnie jedna z najbardziej odjechanych misji w Skyrim, porównywalna do ratowania malarza z obrazu w Oblivionie.

Odnośnik do komentarza

Problem rozwiązał się sam. Olałem sprawe, zająłem się innymi questami, po 2-3 godzinkach akurat tam byłem to wstąpiłem z ciekawości i mnie przeteleportowało bez problemów :)

Jakby ktoś miał taki problem to całkiem możliwe, że zwiecha spowodowana jest zbyt dużą ilością rzeczy 'w plecaku'. Bo gierka przy teleporcie wyrzuca nam wszystko i może właśnie jeśli mamy tego za dużo, to następuje zwiecha. Także polecam rozładować się trochę przed pójściem tam, najlepiej wszystko zostawić w swoim domku( i tak nic nie bedzie potrzebne)i wbić 'nago'. Jeśli to nie pomoże, to po prostu zróbcie jak ja - olejcie i wróćcie po 2-3 godzinach.

Odnośnik do komentarza

Qźwa, jak w końcu trafił się na aukcji Skyrim za 110zł w Kup Teraz, to całkowity opis przedmiotu brzmiał w stylu "zapraszam". Kurde, zanim zdążyłem wysłać zapytanie to wykupiono. A wolę dopytać niż dostać np. porysowaną wersję niemiecką bez książeczki, mapy itp. Ludzie, opisujcie swoje przedmioty choćby w minimalnym stopniu:(

Edytowane przez Red_XIII
Odnośnik do komentarza

Magic -> Active Effects. Tam będą widoczne (również na czerwono) wszelkie negatywne efekty oddziałujące na Twoją postać. Jeśli złapałeś jakiegoś syfa, to łyknij potion of cure desease. Jeszcze lepiej jest po prostu aktywować jakiś ołtarzyk w dowolnej świątyni - usuwa to wszystkie choroby, klątwy, etc.

Odnośnik do komentarza

Panowie powiedzcie mi czy łapanie jakiś syfów itp jest uzależnione od poziomu trudności jaki sobie ustawiliśmy? Chodzi mi to, że chciałbym grać maksymalnie realistyczne, tak jak w Fallout NV gdzie można sobie było włączyć hardcore i wtedy np: amunicja również miała swoją wagę itp. Tutaj w Skyrim mam ustawiony poziom trudności (o ile się myle) na Adept i zostały jeszcze 2 poziomy także nie wiem jak to wygląda na wyższych. W Falloucie wszystko miałem w PipBoyu a tutaj jak sprawdzić np. zużycie broni? I czy istnieje taka opcja. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ta gra byłaby idealna, gdyby nie te cholerne loadingi i brak możliwości wgrywania modów (chyba, że przerobiony X może mieć mody - wtedy poważnie się zastanawię nad przeróbką!). Oprócz tego wszystko mi się tak podoba - grafika jest naprawdę ładna, klimat perfekcyjny, świat ogromny, questy świetne, radocha jest ogromna, no kurde, gra roku jak dla mnie. Tylko to ładowanie wszystkiego co dwa kroki, no cholera jasna.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Uzależnienie mi nie grozi, tyle roboty w życiu realnym, że mam czas na 1-2h dziennie na Skyrima;)

 

Wpadło mi od razu w oko, że często zacina mi się nawigacja po menu - np. nie mogę wybrać żadnej opcji zaraz po wejściu w ustawienia, dopóki trochę nie rozruszam gałki (na pewno nie jest to wina pada - ten działa idealnie). To normalne, że interfejs się blokuje w ten sposób? Powinno być dawno spatchowane jeśli to bug:/

Odnośnik do komentarza

Uzależnienie mi nie grozi, tyle roboty w życiu realnym, że mam czas na 1-2h dziennie na Skyrima;)

 

Wpadło mi od razu w oko, że często zacina mi się nawigacja po menu - np. nie mogę wybrać żadnej opcji zaraz po wejściu w ustawienia, dopóki trochę nie rozruszam gałki (na pewno nie jest to wina pada - ten działa idealnie). To normalne, że interfejs się blokuje w ten sposób? Powinno być dawno spatchowane jeśli to bug:/

 

 

Tak to jest bug, dosyc irytujacy :confused:

 

 

 

O fuck....... a zwrocil ktos uwage na taki maly napis w narozniku- SAVING ? Wlasne podczas wchodzenia do menu.

spoko, nie ma za co.

 

To co napisal easye, to jest bug. Czasem lubic gre zamrozic. Ale nie ma co, na PS3 maja gorzej.

Edytowane przez luck1985
Odnośnik do komentarza

O fuck....... a zwrocil ktos uwage na taki maly napis w narozniku- SAVING ? Wlasne podczas wchodzenia do menu.

spoko, nie ma za co.

 

Guzik prawda. Wystarczy, że wcisnę "B" żeby wybrać ekran mapy/skilli etc., żeby nie dało się wybrać żadnego kierunku. Nie odbywa się wtedy żaden save. Buga można łatwo odtworzyć, gdy np. idziesz cały czas w jednym kierunku i trzymając wciąż gałkę wciśniesz "B". Spróbuj wtedy coś wybrać - menu jest przymrożone.

Edytowane przez Red_XIII
Odnośnik do komentarza
Ale nie ma co, na PS3 maja gorzej.

Na PS3 nie "mają" problemów od czasu ostatniego patcha :P A problem z chwilowym freezem przy wejściu do menu, inventory itd występuje nawet przy wyłączonych wszelkich autosave'ach. Trzeba po prostu przeboleć te dwie sekundy.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

Najtrudniejszy achivement w grze - slub, zaliczony :) nie wiem dlaczego przed - na wszelki wypadek zrobiłem save’a :whistling: Jest calak ! 133 h, ponad 200 questow, 999 zabitych z mojej reki i ponad 700 nieumarlych. 81 level, 220 książek przeczytanych i 40 smoków zabitych. Czekam na DLC !

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...