Skocz do zawartości

Elder Scrolls V: Skyrim


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

w Riften w karczmie jest dobra misja, jeden ze zlodzieji w przejsciu prosi nas o odzyskanie rasowego konia. Jezeli macie rozwinieta dobrze mowe, po zakonczeniu misji nie musicie go zwracac, polecam, jest niesmiertelny :)

 

 

Nope, jednak zdycha... :(

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Mam dwa pytania odnośnie wersji Skyrim.

 

1) czy do oryginału da radę jakoś wrzucić napisy PL, wiem że do piratów sobie wrzucają;

 

2) nie mam X podłączonego do netu, musiałbym trochę pokombinować z kabalami, ale nie chce mi się za bardzo. Pytanie czy jak nie ściągnę jakiegoś patch i będę grał w wersję 1.0 to dużo stracę ? będą jakieś bugi bardzo psujące rozgrywkę ?

Odnośnik do komentarza
Mam dwa pytania odnośnie wersji Skyrim.

 

1) czy do oryginału da radę jakoś wrzucić napisy PL, wiem że do piratów sobie wrzucają;

 

2) nie mam X podłączonego do netu, musiałbym trochę pokombinować z kabalami, ale nie chce mi się za bardzo. Pytanie czy jak nie ściągnę jakiegoś patch i będę grał w wersję 1.0 to dużo stracę ? będą jakieś bugi bardzo psujące rozgrywkę ?

1. Nope. Tylko piraci moga nagrac sobie tak plyte.

2. Problemy z teksturami sa ogromne, graficznie gra naprawde traci, duzo bugow (z poprawka od ponad 70 godzin nie trafilem na zadnego) wiec oplaca sie przeciagnac kabel.

 

Koncze wlasnie gildie zlodziej jak dotad najnudniejsza... Zostal juz tylko Dark Brotherhood, pozniej nauka wszystkich shoutow, kolekcja deandrycznych artefaktow i moze wroce do fabuly :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Mam dwa pytania odnośnie wersji Skyrim.

 

1) czy do oryginału da radę jakoś wrzucić napisy PL, wiem że do piratów sobie wrzucają;

 

2) nie mam X podłączonego do netu, musiałbym trochę pokombinować z kabalami, ale nie chce mi się za bardzo. Pytanie czy jak nie ściągnę jakiegoś patch i będę grał w wersję 1.0 to dużo stracę ? będą jakieś bugi bardzo psujące rozgrywkę ?

1. Nope. Tylko piraci moga nagrac sobie tak plyte.

2. Problemy z teksturami sa ogromne, graficznie gra naprawde traci, duzo bugow (z poprawka od ponad 70 godzin nie trafilem na zadnego) wiec oplaca sie przeciagnac kabel.

 

Koncze wlasnie gildie zlodziej jak dotad najnudniejsza... Zostal juz tylko Dark Brotherhood, pozniej nauka wszystkich shoutow, kolekcja deandrycznych artefaktow i moze wroce do fabuly :)

 

No właśnie skończyłem College of Winterhold i się waham czy brać Dark Brotherhood czy Gildie ? Generalnie fabuła u mnie też w lesie.... warto ją zrobić najpierw czy na koniec zostaić bo trochę mam dylemat. Ostatnie pytanie : Czy level wrogów i ogólnie poziom trudności skaluje się wraz z levelowaniem naszej postaci, niezależnie na któym etapie odwiedzimy dany obszar ?

Odnośnik do komentarza

Popeq, warto liznac fabule, nawet ze wzgledu na orez jaki znajdujesz (lepsze miecze niz deandryczne, zwlaszcza jak masz mozliwosc ulepszenia broni magicznych), nowe shouty, jak moc obalalania smokow, przez co walka staje sie latwiejsza. Zastanawia mnie czy majac 2 konie nasz NPC bedzie na jednym jezdzil? Kudlaty, ile zajelo czasu wycalakowanie?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Ja dla niezdecydowanych moge polecic Redquarda. Nie dosc ze zaprawiony w walce jak Nord, to jesze maja wiedze na temat magii, wiec spokojnie mozna sobie wyszkolic destrukcje i odnowienie, grac zarowno lekka, jak i ciezka zbroja.

Obecnie mam na sobie ubranie zdobyte po gildi zlodzieji, czarny kostium jak u Venoma, maska, peleryna, jak bohater z komiksow :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...