Skocz do zawartości

Elder Scrolls V: Skyrim


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet jak sie pojawi na pss to spodziewaj sie ceny o conajmniej 40 zl wyzszej niz w sklepie tradycyjnym. Sugerowane ceny gier przez sony poland to jeden wielki fail.

 

SCEP nie ustala żadnych cen, przelicznik jest ustawiony na sztywno (np. 70 euro to chyba 240zł). To wydawca sam ustala cene swojego produktu na PSS. Temat ten wielokrotnie był poruszany na oficjalnym blogu gdzie ludzie wściekali się na ceny gier od Ubi czy THQ. A ceny są tak zawyżane ze względu na składki.

Odnośnik do komentarza

ceny są tak zawyżane ze względu na składki.

 

Na marketplace x360 też można gry kupować i też ceny są zawyżone, a składek tam nie ma.

Sprzedaz gier to teraz ogromny rynek zbytu. Dla wielu sieci handlowych to jest teraz duża i ważna półka z towarem, powstało też kilka sieci handlowych skupionych tylko na sprzedaży gier. Ci sami ludzie sprzedają też konsole i nikt nie chce iść z nimi na wojnę a tak by sie to skończyło jakby ceny gier w cyfrowej dystrybucji były o połowę mniejsze niż ceny gier na płytach(a pewnie z powodzeniem mogły by być).

Przedsmak mieliśmy w przypadku bojkotowanego przez detalistów psp go.

 

 

Enyłej, jest w sieci choć jeden gameplay Skyrima na ps3? ; (

Edytowane przez okoolarnik
Odnośnik do komentarza

ceny są tak zawyżane ze względu na składki.

 

Na marketplace x360 też można gry kupować i też ceny są zawyżone, a składek tam nie ma.

Sprzedaz gier to teraz ogromny rynek zbytu. Dla wielu sieci handlowych to jest teraz duża i ważna półka z towarem, powstało też kilka sieci handlowych skupionych tylko na sprzedaży gier. Ci sami ludzie sprzedają też konsole i nikt nie chce iść z nimi na wojnę a tak by sie to skończyło jakby ceny gier w cyfrowej dystrybucji były o połowę mniejsze niż ceny gier na płytach(a pewnie z powodzeniem mogły by być).

Przedsmak mieliśmy w przypadku bojkotowanego przez detalistów psp go.

 

 

Enyłej, jest w sieci choć jeden gameplay Skyrima na ps3? ; (

tu pewnie się pokażą koleś pokazuje trofea więc gameplay będzie z ps3

Ta muza w menu po prostu miażdży, czuć klimat

Odnośnik do komentarza

Jak nie ma jak jest i to z ps3 na tym kanale sa jeczcze 2 filmiki

Wszystko chodzi plynnie

 

To zabrzmialo jakby te filmiki byly co najmniej z miesiac na youtubie a pojawily sie wczoraj :D. Co do plynnosci nie oceniajmy pochopnie, najwieksza zadyma jaka widzialem w tych filmikach to walka z 2 przeciwnikami, gdyby nawet podczas takich walk byly spadki animacji to ta gra by nawet zlamanego grosza warta nie byla na te platforme.

 

Swoja droga akcja w 1.50 niszczy system.

 

edit: fuck yea!

 

Witaj Michał

 

Zamówienie o numerze xxxxx27 zostało wysłane

Szczegóły zamówienia:

The Elder Scrolls V: Skyrim (PC) PL - Darmowa Wysyłka Kurierska: 1 szt.

 

Muve.pl, mam nadzieje ze jutro juz bedzie :D

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Szkoda, że filmik już niedostępny, bo chętnie bym przeglądnął z czym jutro będę miał do czynienia.

 

PS: Pisałem już w południe, że muve rozsyła zamówienia, ale jakiś dziwak wywalił ten post. Nie pierwszy już raz zresztą. Szkoda, że chociaż uzasadnienia ten ktoś nie poda. Nie ma to jak kasować posty on-topic, a tolerować taki spam i trolling jaki odwala się w innych tematach czy działach na forum.

Edytowane przez winner
Odnośnik do komentarza

przypominam sobie teraz obliviona na konsoli i jakoś radzę sobie w całości po angielsku. Naprawdę nie spodziewajcie się cudów skoro w naszym kraju Skyrim kupi na konsole mały odsetek graczy.

 

i tu nie mogę się zgodzić....grałem dwa razy po 120 h w obliviona z powodu padniętej konsoli(już nawet nie pisze że mam 3-cią konsole:) i pamiętam że wiele trudności sprawił mi angielski -bo jak przeciętny polak nie umiem tak angielski płynnie żeby łatwo sie rozwiązywało te setki misji głównych i tysiące pobocznych gdzie choć zadania są gdzieś w notatniku zapisane to same w sobie dają mało wskazówek do rozwiązania....to nie U3 żeby wszystko ładnie zrozumieć

 

a co odsetki graczy .....to jedna z tych gier który każdy powinien zagrać....gra sama w sobie jest cudowna i bardzo bardzo długa.....ale wydaje mi się że słabo promowana....gdyby była na takim poziomie jak U3,fifa12,gt5 czy bf3 to by sprzedaż była by naprawde wysoka

Edytowane przez nemesis0_PL
Odnośnik do komentarza

W stolicy gra już normalnie dostępna !! :)..

 

Mam swoją wersję na Xboxa, w środku pięknie wydana mapa prowincji Skyrim, spore zaskoczenie, duży plus.

 

Znikam na dłużej, specjalnie sobie wolne zrobiłem na tą okazję :)

no ja czekam na kuriera od Muve, pare godzin i tez znikne dla swiata(mam nadzieje ze to bedzie juz dzisiaj). Jak sie oderwe to napisze pierwsze relacje, moze nawet dzisiaj.

Odnośnik do komentarza

Z gry wręcz wylewa się zaje.bistość i klimat. Ja jestem oczarowany i coś czuję, że ze Skyrimem spędzę wiele godzin. Już sama muzyka w menu wgniata w fotel przy dobrze ustawionym audio.

 

PS: Również pozytywnie zaskoczyłem się tą fajną, pergaminową mapką. Jak najbardziej in plus (zwłaszcza za 120zł z wysyłką, aczkolwiek gra jest warta wydania na nią pełnej kasy).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...