Skocz do zawartości

Mass Effect 2


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Firstly I wanted to let you know, if you didn’t already, that on Friday you will be able to get your hands on EA’s acclaimed Mass Effect 2 from PlayStation Store. That’s the same day the Blu-ray Disc version is being released in retail stores.

 

http://blog.eu.playstation.com/2011/01/19/playstation-plus-mid-month-treats-for-january/

 

A ja z ekipą już kupiłem z USA... no trudno :D

Odnośnik do komentarza

Mówiłem? Mówiłem? To nikt nie słuchał.

 

Kieruje to do ludzi z mojej skladki bo tutaj toczy sie dyskusja na tematy zwiazane z ME2 na PS3. W temacie skladek toczone sa tylko zapisy do skladek, nie dyskusje o nich.

 

Panowie, takze kupujemy z polskiego PSN, tak jak kazda inna skladke. Nie bedziemy piep.rzyc sie ze zdrapkami konta US, po prostu poczekamy do piątku. Zostawienie konsoli na noc i rano mam nadzieje, ze wszystko sie sciagnie.

 

Jutro albo wlasnie w piatek mam miec podciagnietego neta z 2 na 6 mega, wiec mam nadzieje, ze przy takim laczu sciagnie mi to przez noc ;)

Odnośnik do komentarza

Nom właśnie sam to wyczytałem w tym samym newsie xD świetnie! tylko ciekawe jaka cena...nasza pudełkowa 199? czy wg kursu dolara 175 lol

 

BTW Koledzy ze składki, w której jestem sprawdźcie swoje skrzynki :) jak dobrze to rozegramy to w weekend będziemy grać w ME2 :)

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

sciagnie sie bez lipy ja tez na noc zostawilem god of war collection.

 

 

wlaczylem demko, pogralem z 5 minut. wyglada fajnie, nie chce se psuc zabawy. erpegi od bioware lubie (kotor jedynka!) takze powinno byc dobrze.

 

 

Obliczyłem że bedzie mi sie sciągac około 1,2 h, problem tylko w tym ze mam 1 gb wolnego ;/

Odnośnik do komentarza

Jak mozna przeczytac wczesniej, ja i inni kod wpisali juz 17 i dzialal rzn sciagnalem dlc wiec albo macie wadliwy albo nagle zablokowali.

Głupia sytuacja... Niby co ona ma nam udowodnić - żeby nie powinniśmy kupować gier przed premierą?

Swoja kopię bedę miał już dzisiaj i nie specjalnie widzi mi się czekanie żeby pobrać komiks...

Kolejny FAIL EA!!! Niech oni zaczną myśleć zdroworozsądkowo i postawią się w miejscu gracza choć jeden raz bo jak nie to się może dla nich zle skończyć taka polityka.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...