Skocz do zawartości

Mass Effect 2


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie recka GT? :blink: Z LBP2 to samo...

 

A co do US PSN. Właśnie, gra jest juz w Stanach. Teraz tylko pytanie do ludzi z mojej składki - kupujemy? Ktos wie czy gra jest zabezpieczona? Cena to w zaokragleniu 175 zl, wiec skladkowo dosc optymalnie.

 

Myslicie, ze pojawi sie jutro na europejskim PSN czy w piatek?

Odnośnik do komentarza

Pewnie jutro będzie na naszym pss. Mam pytanko do tych co grali w ME2, jak sobie poradzi w grze osoba która z angielskim radzie sobie średnio, chciałbym zaproponować grę bratu ale jak potem ma mieć więcej z niej kłopotów niż przyjemności to nie będę mu proponował a

w tłumacza nie mam szczególnie ochoty się bawić, w grze więcej strzelania czy gadania?

Odnośnik do komentarza

Pewnie jutro będzie na naszym pss. Mam pytanko do tych co grali w ME2, jak sobie poradzi w grze osoba która z angielskim radzie sobie średnio, chciałbym zaproponować grę bratu ale jak potem ma mieć więcej z niej kłopotów niż przyjemności to nie będę mu proponował a

w tłumacza nie mam szczególnie ochoty się bawić, w grze więcej strzelania czy gadania?

me stoi fabula...

Odnośnik do komentarza

Bardzo mnie kusi ta gra, choć za klimatami sf średnio przepadam a nie chciałem żeby brat się musiał obejść smakiem ale chyba nie będzie miał wyjścia, chyba że pogra na PC. Wcześniej o grze wiele nie czytałem więc jak rozumiem fabułą jest wciągająca bo w grach rpg dla mnie ona jest wyznacznikiem tego czy w grę warto grać, mechanika to sprawa drugorzędna czy trzeciorzędna, a jak z czymś takim "nienamacalnym" jak klimat, wciąga oprócz fabuły także cały jej świat?

Edytowane przez xbor
Odnośnik do komentarza

xbor - jezeli zna srednio angielski to moze i da rade, ale ogolnie jak Zeratul napisal, ME fabula stoi i gadania w tej grze jest wpiz.du. To co najlepsze w ME i ME2 to dialogi, ktore sa bogate w wiele informacji. Dobrym sposobem jest angielski dubbing z angielskimi napisami, w przypadku gdy zle uslyszy sie kilka slow.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

nie odpaliłem jeszcze gry bo ściągam (pipi)ane 600mb danych ale na to wygląda że... tak! chyba ze sie myle zostało 55% do zassania napisze czy jest ten komiks czy nie, jutro dzwonie do przedstawiciela EA i z(pipi)ie go soczyściem jak bym chciał sobie sciagac gre z neta to bym kupił sobie w formie cyfrowej a nie teraz siedze i downloaduje sobie komiks który powinien być juz pierwszą rzeczą jaką widze po odpaleniu gry.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

okej czytamy ze zrozumieniem. cytuje tylna część okładki "obejmuje:pełna wersję gry Mass effect 2, interaktywną wcześniejszą historię i 3 misje dodatkowe" i nizej po ang " activate the cerberus network" too access bonus downloadable content including weapons, armor, vehicle missions, and characters. koniec cytatów IMO oznacza to ze dodatki i komiks sa na płycie a do zassania są pierdółki. a w praktyce... zobaczymy.

Edytowane przez Orzeszek87
Odnośnik do komentarza

Chcialem wlasnie napisac ze te 600 mega to na bank jest komiks. Wszystkie DLC do ME2 i 600 mega danych? Ktory tak kpi? DLC do ME2 to 3,5 - 4 giga, wiec nie ma szans, zeby tego nie bylo na plycie.

 

Poza tym zapowiadali tez, ze komiks bedzie na kod, w ramach walki z uzywkami.

 

Peace, nie burzyc bez powodu.

 

Mnie interesuje czy da sie w skladce kupic ME2. Denerwuje mnie to i wierci dziure w glowie :P Za cholere nie daje spokoju. (pipi)a. ;/

Edytowane przez VoytecCFC
Odnośnik do komentarza

Sprawdziłem jeszcze zanim ME2 pojawił się w US, i tam mieli "coming soon, download demo now", to samo jest podane w naszym sklepie PL więc stawiam, że u nas też wyjdzie. Problem nadal to, czy można się nim dzielić w ten sposób, że 5 osób może na raz podłączyć się do Cerberus Network... bo samo pobranie materiału to nie problem, nawet jeśli są tam jakieś kody to i tak na liście ściągania pojawi się dana pozycja (tak było w przypadku ost do heavy rain, więc stawiam, że tak jest normalnie) ;p

 

Aha, jeśli wyjdzie u nas to raczej nie jutro, bo premiera w EU to 21 (piątek)

Odnośnik do komentarza

Tak sobie mysle, ze przez strukture Cerberus Network skladka nie bedzie mozliwa. Mozliwosc polaczenia sie do CN bedzie tylko z jednego konta, tego ktory zostanie zarejestrowany. Jezeli jeden jest zalogowany to drugi nie moze. Niestety, tak to widze ;/ Nie bedzie mozliwosci polaczenia sie ze swoich wlasnych kont z CN grajac w ME2.

Odnośnik do komentarza

Ok doczytałem teraz, że wersja ps3 podobnie jak pc/x360 będzie miała kod do cerberus network, znaczy to tyle, że tylko jedna osoba może z niego skorzystać, a reszta musiałaby kupić swoje ze sklepu bioware. Tak jest w retailu, więc pewnie tak samo jest w wersji digital meeeh... mam grę na PC, więc nie widzi mi się płacenie jeszcze raz 100% ceny za wersję na ps3 :<

 

 

Also included is, as on Xbox 360 and PC, an access code to the Cerberus Network. This will give you instant access to the same great lineup of Downloadable Content such as Zaeed and Firewalker.

http://www.community.eu.playstation.com/t5/Role-Playing-Games-General/Mass-Effect-2-PS3-Content/m-p/11811219/highlight/true#M80260

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...