Skocz do zawartości

Mass Effect 2


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Grając na normalu mam wrażenie, że ten poziom jest zbyt łatwy, ale wiem jedno, że tej gierki raz nie przejde więc za drugim razem pójdziemy na hard. Jak wychodzi wam wyrywanie panienek ?| :D. Ja pracuje nad Mirandą i Kelly. Mam nadzieję, że można mieć kilka romansów.

 

 

Dlatego od razu włączyłem trudniejszy poziom niż normal, normal był by ok gdyby były tylko 3 poziomy trudności. Ale przy 5 to jest jak easy.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj na ps store widziałem ME2 za 219 zeta! Naprawdę nie wiem dla kogo są takie oferty. Przeca wersję pudełkową można dużo taniej kupić, a "używki" za parę tygodni będą jeszcze tańsze.

Aby odpowiedzieć Ci na to pytanie musielibyśmy zdradzić jedną z najwiekszych zagadek internetu :P

P.S Ewentualnie zajrzyj do działu "Składki na PS Store" ;)

Edytowane przez adi
Odnośnik do komentarza

A ja mam problem, bo mam czterdziestkę. Jakiś tydzień temu ściągnąłem Red Faction zajmujący lekko ponad 7gb. Ale żeby go zainstalowac musiałem miec wolne następne 7. Teraz mam wolne 8gb, a jak usunę RF:G będę miał 15. Dam radę ściągnąc ME2 i go zainstalowac?

 

@down:

 

dziecko_placze.jpg

 

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Ludzie grajcie na Insanity od razu albo chociaż na Hardcore...granie na niższych poziomach to po prostu banał przynajmniej dla mnie:) Nazwy poziomów mogą być mylące,ale naprawdę nie jest trudno. Powiem nawet,że Insanity jest łatwiejsze gdy gra się pierwszy raz niż później przy New Game + .Jeśli ktoś już ogrywał wcześniej ME 2 na Xboxie 360 to granie na innym poziomie niż Insanity mija się celem.

 

EDIT: Jeszcze raz napiszę,że żeby grało się łatwiej na Insanity to polecam kupić Firepower Pack(karabin Mattock) i Aegis Pack(pancerz).

 

Poza tym od wczoraj już platynka w ME 2 platinum.png:dance:

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Ludzie grajcie na Insanity od razu albo chociaż na Hardcore...granie na niższych poziomach to po prostu banał przynajmniej dla mnie:) Nazwy poziomów mogą być mylące,ale naprawdę nie jest trudno. Powiem nawet,że Insanity jest łatwiejsze gdy gra się pierwszy raz niż później przy New Game + .Jeśli ktoś już ogrywał wcześniej ME 2 na Xboxie 360 to granie na innym poziomie niż Insanity mija się celem.

 

EDIT: Jeszcze raz napiszę,że żeby grało się łatwiej na Insanity to polecam kupić Firepower Pack(karabin Mattock) i Aegis Pack(pancerz).

 

Poza tym od wczoraj już platynka w ME 2 platinum.png:dance:

 

Jaką klasą zasuwasz sheparda? Z tego co wiem najlepszy na insanity jest podobno infiltrator.

Odnośnik do komentarza

Najlatwiej gra sie soldierem. Na Insanity to infiltrator jest jedna z trudniejszych ;)

 

Przez 2 nocki sciagalem ME2 po czym przy instalacji komunikat ze dane sa uszkodzone i zebym sciagnal jeszcze raz. (pipi)a, w takim razie ME2 bede gral po przejsciu DS2, teraz trudno.

Edytowane przez VoytecCFC
Odnośnik do komentarza

Ja gram Vanguardem (najfajniejsza klasa jak dla mnie) i przedwczoraj w(pipi).ałem się w DLC Overlord na Hradcore. :angry2: Wyszedłem stamtąd ale zmieniłem poziom na Veteran. Kiepsko było, bo byłem na samym początku gry z podstawowym składem, a przeciwnicy upierdliwi(właściwie to tylko mechy). Polecam zachować ostrożność. :potter:

 

 

BTW, faktycznie demo było starym kodem, bo gra działa idealnie poza obrzydliwym terenem w DLC Overlord. No a gameplay kosi.:whistling:

Odnośnik do komentarza

Ludzie grajcie na Insanity od razu albo chociaż na Hardcore...granie na niższych poziomach to po prostu banał przynajmniej dla mnie:) Nazwy poziomów mogą być mylące,ale naprawdę nie jest trudno. Powiem nawet,że Insanity jest łatwiejsze gdy gra się pierwszy raz niż później przy New Game + .Jeśli ktoś już ogrywał wcześniej ME 2 na Xboxie 360 to granie na innym poziomie niż Insanity mija się celem.

 

EDIT: Jeszcze raz napiszę,że żeby grało się łatwiej na Insanity to polecam kupić Firepower Pack(karabin Mattock) i Aegis Pack(pancerz).

 

Poza tym od wczoraj już platynka w ME 2 platinum.png:dance:

 

Jaką klasą zasuwasz sheparda? Z tego co wiem najlepszy na insanity jest podobno infiltrator.

Na Insanity przeszedłem tylko Soldierem. IMO najlepsza klasa ;)

Odnośnik do komentarza

W ogóle grafika między samą grą a lokacjami DLC jest różna... Ograłem tylko Kasumi DLC, ale mogę stwierdzić, że jak dla mnie to bez film filtr nie da się w ten epizod grać bo grafika jest jakaś taka... jakby to powiedzieć... mokra :D kompletnie jakoś zwalone tekstury.

 

Chyba, że tylko mi się zdaje bo do tej pory grałem tylko na PC i z wszystkim na maksa :<

Odnośnik do komentarza

No niestety to się zdarza...przy większych zadymach framerate spada na zbity pysk, robi się istny pokaz slajdów. Ale mniejsze spadki też się zdarzają niestety ...np. w trakcie biegu.

 

 

Mam już za sobą kilka godzin i nic z tego nie zauważyłem.

 

Horda nacierających na ciebie Husków + miotacz ognia... :) A może tylko ja tak mam? <_<

 

Ja też w sprawie komiksu - ściagnąłem go po rozpoczęciu gry, zaliczyłem nawet kilka misji. Zainstalowałem go potem i... zdaje się, że nie mam już do niego dostępu. Muszę włączyć grę od nowa? Szkoda mi trochę sejwa.

 

Tak.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

No niestety to się zdarza...przy większych zadymach framerate spada na zbity pysk, robi się istny pokaz slajdów. Ale mniejsze spadki też się zdarzają niestety ...np. w trakcie biegu.

 

 

Mam już za sobą kilka godzin i nic z tego nie zauważyłem.

 

Horda nacierających na ciebie Husków + miotacz ognia... :) A może tylko ja tak mam? <_<

 

Ja też w sprawie komiksu - ściagnąłem go po rozpoczęciu gry, zaliczyłem nawet kilka misji. Zainstalowałem go potem i... zdaje się, że nie mam już do niego dostępu. Muszę włączyć grę od nowa? Szkoda mi trochę sejwa.

 

Tak.

 

 

Miotacza nie używam;D

 

Delikatne dropy animacji zauważyłem na "Tuchace", tej planecie Kroganów.;)

Odnośnik do komentarza

Wczoraj miałem dziwną zwieszkę. Włączyłem grę od początku, żeby zobaczyć komiks (średni zresztą) i podczas pierwszej wizyty na Normandy, spacerując po pokładzie włączyłem pauze. Po wznowieniu gry wszystko było czarne, a jedynie kontury postaci i przedmiotów zaznaczone były niebieskim kolorem! Wszystko poza tym działało normalnie. Ponowne wciskanie 'start' i inne szamańskie metody nic nie dały, żeby obraz wrócił do normalności. Dopiero reset gry. Szkoda, że nie zrobiłem zdjęcia bo wyglądało to bardzo dziwnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...