Skocz do zawartości

Mass Effect 2


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Grał ktoś adeptem na instanity?

 

jestem przyzwyczajny do gry soldierem, teraz gram adeptem i jestem w derelict collectors ship po walce na tych latających platformach (wtajemniczeni wiedzą, który to etap ;p ) i walczę teraz z

 

jednym starożytnym, tym co lata i strzela z oczu + huski, które się spawnują i kolesie z bronią.

 

 

No i wpadłem na wielki mór... jakies tipsy, jak ten moment przejść adeptem? bo mam juz dosyć normalnie :D

Odnośnik do komentarza

Grał ktoś adeptem na instanity?

 

jestem przyzwyczajny do gry soldierem, teraz gram adeptem i jestem w derelict collectors ship po walce na tych latających platformach (wtajemniczeni wiedzą, który to etap ;p ) i walczę teraz z

 

jednym starożytnym, tym co lata i strzela z oczu + huski, które się spawnują i kolesie z bronią.

 

 

No i wpadłem na wielki mór... jakies tipsy, jak ten moment przejść adeptem? bo mam juz dosyć normalnie :D

 

Nie da się ; F

 

A tak serio to wylacznie fart w takiej sytuacji-jaki heavy weapon? Jeśli masz ammo to shoot away, cierpliwosc i dasz rade.

 

BTW: Jak breaknac gre? REAVE, ten skill jest CHORY, poważnie.

Odnośnik do komentarza

Grał ktoś adeptem na instanity?

 

jestem przyzwyczajny do gry soldierem, teraz gram adeptem i jestem w derelict collectors ship po walce na tych latających platformach (wtajemniczeni wiedzą, który to etap ;p ) i walczę teraz z

 

jednym starożytnym, tym co lata i strzela z oczu + huski, które się spawnują i kolesie z bronią.

 

 

No i wpadłem na wielki mór... jakies tipsy, jak ten moment przejść adeptem? bo mam juz dosyć normalnie :D

 

Nie da się ; F

 

A tak serio to wylacznie fart w takiej sytuacji-jaki heavy weapon? Jeśli masz ammo to shoot away, cierpliwosc i dasz rade.

 

BTW: Jak breaknac gre? REAVE, ten skill jest CHORY, poważnie.

 

No to chyba nie przejdę, bo mam atomówkę, ale niestety pełną w 55% i nie chce wystrzelić dum dum.... to chyba zostaje mi tylko przejście na niższym poziomie trudności i kiedyś jeszcze raz z new game + dla tego trofeum :<

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

 

No to chyba nie przejdę, bo mam atomówkę, ale niestety pełną w 55% i nie chce wystrzelić dum dum.... to chyba zostaje mi tylko przejście na niższym poziomie trudności i kiedyś jeszcze raz z new game + dla tego trofeum :<

 

Zawsze możesz się wpierw pozbyć małych typów i bawić się w berka z dużym panem-będziesz biegał pół godziny ale w końcu padnie.

Odnośnik do komentarza

Przeszedłem, niestety małych nie da rady zabić bo pojawiają się po drugiej stronie tego wąskiego pomieszczenia...dużego, ale wąskiego... a ten latający lolek wali z oczów i w jednej serii mnie zabija xD

 

Załatwiłem go tak, że kazałem moim bezuzytecznym członką drużyny ukryć się w środkowej części pomieszczenia za osłonami i tam wymieniać ogień..tak wymieniać, bo komputer nie potrafi nikogo zabić takie AI jest denne w tej grze >.>

 

No i oni tam sobie do siebie strzelali przez 20 minut, a ja biegałem w kółko jak pajac i solowałem latającego ;p

 

Jakoś sie udało ufff ;p

Odnośnik do komentarza

Giera skończona, czas - 31h. Więc giera długa jak na obecne standardy.

 

Ogólnie podoba mi się całe uniwersum, rasy, postacie, są naprawdę świetne.

 

Dla tych co skończyli :

 

 

Daliście radę wszystkich uratować? Mi zginął Grunt,Jack,Mordin i Garrus(tutaj najbardziej ubolewam) ;(

 

 

 

Sposób na "perfect ending"

 

W rozwinięciu spojlery co do zakończenia:

 

http://img689.imageshack.us/img689/7237/suicidemissiontip.jpg

Odnośnik do komentarza

Giera skończona, czas - 31h. Więc giera długa jak na obecne standardy.

 

Ogólnie podoba mi się całe uniwersum, rasy, postacie, są naprawdę świetne.

 

Dla tych co skończyli :

 

 

Daliście radę wszystkich uratować? Mi zginął Grunt,Jack,Mordin i Garrus(tutaj najbardziej ubolewam) ;(

 

 

 

Sposób na "perfect ending"

 

W rozwinięciu spojlery co do zakończenia:

 

http://img689.imageshack.us/img689/7237/suicidemissiontip.jpg

 

 

I tak bym nie skorzystał:) To jest jednak element RPG, gracz tworzy swoją historię a nie będzie robił tak, żeby było dobrze;)

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

własnie mass effect skonczony. grę ograłem po każdym kątem juz rok temu na x360 wiadomka 10/10 dla mnie. Ale wersja na ps3 imo gorsza od wersji x360, gra częściej chrupie, bugi, kwasy na ekranie, no i brak polonizacji, na plus dlc które są bardzo fajne. jak bym miał dwie konsole wybrałbym grę bez wahania na x360.

Odnośnik do komentarza

własnie mass effect skonczony. grę ograłem po każdym kątem juz rok temu na x360 wiadomka 10/10 dla mnie. Ale wersja na ps3 imo gorsza od wersji x360, gra częściej chrupie, bugi, kwasy na ekranie, no i brak polonizacji, na plus dlc które są bardzo fajne. jak bym miał dwie konsole wybrałbym grę bez wahania na x360.

 

Bugi i kwasy - nie zauważyłem;) Dla mnie brak polonizacji na plus, głosy w ME są super dobrane, sprawdzałem na YT jak wypada i się załamałem. Chyba, że chodzi Ci o napisy,ale też nie jest to mus;)

Odnośnik do komentarza

własnie mass effect skonczony. grę ograłem po każdym kątem juz rok temu na x360 wiadomka 10/10 dla mnie. Ale wersja na ps3 imo gorsza od wersji x360, gra częściej chrupie, bugi, kwasy na ekranie, no i brak polonizacji, na plus dlc które są bardzo fajne. jak bym miał dwie konsole wybrałbym grę bez wahania na x360.

 

Mi raz tak zwiesiło gre,że musiałem ps3 wyłączyć. Pomijając ten jeden incydent jest ok-żadnych spadków framerate etc, bez wahania wybrałbym na chwilę obecnę wersję ps3 właśnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...