Skocz do zawartości

Mass Effect 2


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

A może ktoś napisać kto zaliczył jedynkę jak wypada ten komiks?

 

Po pierwsze czy jako przypomnienie sprawdza się dobrze (jedynkę kończyłem z 2 lata temu, nie wszystko pamiętam)? Rozumiem, że wszystkie najważniejsze/wszystkie wybory z pierwszego ME są? I co po zaliczeniu komiksu/wyborach tworzy się na podstawie tego sajve i po tym zaczynamy dwójkę?

 

Ale zazdroszczę tym co już szarpią w dwójkę ;].

Odnośnik do komentarza

A może ktoś napisać kto zaliczył jedynkę jak wypada ten komiks?

 

Po pierwsze czy jako przypomnienie sprawdza się dobrze (jedynkę kończyłem z 2 lata temu, nie wszystko pamiętam)? Rozumiem, że wszystkie najważniejsze/wszystkie wybory z pierwszego ME są? I co po zaliczeniu komiksu/wyborach tworzy się na podstawie tego sajve i po tym zaczynamy dwójkę?

 

Ale zazdroszczę tym co już szarpią w dwójkę ;].

W 100% powiem Ci, jak ogram ale z tego co wiem do wlasnie tak jest. Po przejsciu komiksu i podjeciu wyborow tworzy sie save, ktory pelni taka sama funkcje jak save z jedynki ;]

 

btw. Wybory, ktore przechodza z 1 do 2 to min.

 

Renegade/Paragon, status Keidana/Ashley, status Wrexa, status Rady i bodajze status rasy Rakini

 

Odnośnik do komentarza

wiem ze to nie temat o cenach ale lekka paranoja Mass Effect 2 za 49jurasow a LBP2 za 52... o ile jeszcze jestem w stanie zrozumiec ten pierwszy tytul (mimo ze juz rok na rynku) to LBP2 i cena to jakas paranoja. Konczac OT czy dodatki sa na plycie (tak jak w DA:O UE) czy musze sciagac? Przelazlem ME2 na klocku (bez dodatkow) wiec sila rzeczy poczekam az stanieje bo nie lubie marnowac kasiory..

Odnośnik do komentarza

wiem ze to nie temat o cenach ale lekka paranoja Mass Effect 2 za 49jurasow a LBP2 za 52... o ile jeszcze jestem w stanie zrozumiec ten pierwszy tytul (mimo ze juz rok na rynku) to LBP2 i cena to jakas paranoja. Konczac OT czy dodatki sa na plycie (tak jak w DA:O UE) czy musze sciagac? Przelazlem ME2 na klocku (bez dodatkow) wiec sila rzeczy poczekam az stanieje bo nie lubie marnowac kasiory..

 

 

Też miałem czekać aż ME2 stanieje ale potem psn się do mnie uśmiechnął ; F Zrzuć się po prostu, gre z dodatkami i bajerami z psn będziesz miał za 50zł. Jedynie wnerwia mnie to opóźnienie-liczyłem,że wczoraj będzie, włącze ssanie na noc, a dziś na kacu sobie popykam a tu lipa. No cóż, płacę 1/5 ceny więc mogę poczekać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...