Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, czy żeby inni widzieli mnie w co gram to muszę mieć near w tle włączony (na tym pasku u góry)? Jeśli tak to da się mu włączyć autostart czy ręcznie muszę odpalić za każdym razem?

 

Czy Wam też konsolka jakby się wybudza co 15min? Mi co 15 min zapala się na niebiesko PS Button i po chwili mruga i gaśnie, wyłączyłem synchronizację wiadomości (tego czegoś filoetowego) i nadal to się dzieje.

 

 

nie musisz miec Near w tle wlaczony, musisz wejsc tylko w Near potem ustawienia i tam w zakladkach ,,dane lokalizacji'' i ,,ustawienia udostepniania'' masz opcje automatycznego aktualizowania itp.

 

masz racje kolego, u mnie tez tak jest ze co kilkanascie minut przycisk sie zaswieca , mignie kilka razy a potem gasnie, ale nie jest to w moim przypadku 15 min tylko cos kolo 18 min, cholera wie co to jest

Edytowane przez Wolomin
Odnośnik do komentarza

Cześć, czy żeby inni widzieli mnie w co gram to muszę mieć near w tle włączony (na tym pasku u góry)? Jeśli tak to da się mu włączyć autostart czy ręcznie muszę odpalić za każdym razem?

 

Jak ktoś na vicie wejdzie w zakładkę "znajomi" to jak jesteś online to widać w co grasz i jest zamiast ikonki pada ikona ps vity, ale jak wcześniej obczajałem z bratem to nie widać że jesteś online jak znajomy sprawdza liste na ps3, a ty jesteś zalogowany na ps vite.

Odnośnik do komentarza

No i dupa ,cos mi sie zwalilo z kontem, nie moglem uruchomic tego Raymana tak jak pisalem wyzej, wszedlem w deaktywacje-gry ,deaktywowalem i zrobilem restart konsoli, wszystkiego, po odpaleniu konsoli, wyskoczyla cala konfiguracja tak jakbym wlaczyl konsole po raz pierwszy, skonfigurowalem, uruchmilem istniejace konto z ps3 i teraz nic nie moge pobrac z PSS ,zadnego dema, wywala blad NP-9978-3 , w tabeli bledow pisza cos o tym ze trzeba poczekac 24 goidziny , nie wiem o co w tym chodzi, pomoze ktos???

Odnośnik do komentarza

Mam problem z kartą płatniczą i PSN :/ Chciałem na Vicie skonfigurować swoje konto PSN i wyskoczyło info o konieczności zweryfikowania danych karty. Wpisałem dane i pokazuje mi błąd, że dane nieprawidłowe. I tak kilka razy - mimo, że wszystko podałem dobrze. Wybrałem więc opcje, że na razie nie mam karty i usunąłem dane. No i teraz lipa... Bo dodając je ponownie cały czas mi wyskakuje błąd, że dane nieprawidłowe. Czy znaczenie może mieć litera "ł" w imieniu, której nie mogę wpisać, bo nie ma polskich znaków przy dodawaniu użytkownika karty? Wcześniej miałem bez polskich znaków i działało. Czemu teraz mi wyskakuje błąd danych?

Odnośnik do komentarza

Ale z jakiej racji zablokowali? Wszystko działało. A popsuło się jak chciałem zalogować się na konto PSN na Vicie i tam wymagane było potwierdzenie danych karty.

 

Teraz mam wszystkie dane karty usunięte, bo inaczej nie dało rady skonfigurować konta PSN na Vicie. No i teraz nie mogę ich wpisać ponownie, bo wyskakuje błąd.

Odnośnik do komentarza

Wpisuje... Ale po zapisie wyskakuje błąd "Podaj prawidłowy numer karty kredytowej" :confused:

 

w takim razie kolego na 99,9 % masz zła karte, bo karta do PSS musi byc DEBETOWA a nie płatnicza, i niema tu znaczenia to ze nie wpisujesz polskich znakow.Napewno wiesz co znaczy karta debetowa. Ja mam ten sam problem, doslownie 2 dni temu to samo prubowalem zrobic i to samo mi wywalalo.Ale jezeli mowisz ze ta karta wczesniej dzialala a teraz nie no to nie mam pojecia czemu.

 

Najlepszym sposobem na PSS jest karta PRZEDPLACONA , jest to karta do robienia zakupow w internecie, polecam ta z Mbanku, kosztuje jednorazowo cos ponad 20zl , nie placisz nic za nia miesiecznie, ani za konto, dostajesz koperte a w niej karte (kawalek plastiku przeswitujacego), kilka papierkow i nr konta, karta laduje w portwelu i do niczego nie jest potrzebna (z wyjatkiem rejestracji na PSS:), procedura zakupow jest prosta, przelewasz kasiorke ze swojego glownego konta a konto tej karty z Mbanku, potem do portwela w PSS i robisz zakupy.

 

Moim zdaniem najlepszy sposob i przedewszystkim najbezpieczniejszy, bo nikt Ci sie nie wlamie i nie wykradnie danych do konta glownego.

 

Mam nadzieje ze pomoglem:)

Edytowane przez Wolomin
Odnośnik do komentarza

Ale z jakiej racji zablokowali? Wszystko działało. A popsuło się jak chciałem zalogować się na konto PSN na Vicie i tam wymagane było potwierdzenie danych karty.

 

Teraz mam wszystkie dane karty usunięte, bo inaczej nie dało rady skonfigurować konta PSN na Vicie. No i teraz nie mogę ich wpisać ponownie, bo wyskakuje błąd.

 

Sony za byle bzdury blokuje karty. Odczekaj 48h, innej rady nie ma.

Odnośnik do komentarza

@Wolomin

 

Mam kartę z mBank, ale taką i do bankomatów, i do płacenia w sklepach, i w Store też działała bez problemów.

Problem się wziął, jak chciałem zalogować się i skonfigurować konto PSN na Vicie.

 

 

 

No nic, poczekam 48h i zobaczę czy zadziała. Na szczęście tylko od czasu do czasu kupuje coś na Store.

 

A jeśli faktycznie karta jest zablokowana to chyba powinienem dostać jakieś powiadomienie?

Odnośnik do komentarza

@Wolomin

 

Mam kartę z mBank, ale taką i do bankomatów, i do płacenia w sklepach, i w Store też działała bez problemów.

Problem się wziął, jak chciałem zalogować się i skonfigurować konto PSN na Vicie.

 

 

 

No nic, poczekam 48h i zobaczę czy zadziała. Na szczęście tylko od czasu do czasu kupuje coś na Store.

 

A jeśli faktycznie karta jest zablokowana to chyba powinienem dostać jakieś powiadomienie?

 

Mnie to juz zaczyna irytowac ,te blokady kart i innych rzeczy. Wpadl dzis kumpel i chcialem pokazac mu demko Raymana, wywalilo mi zebym aktywowal system, jak to zrobilem to wywalilo jakis dziwny blad, popisalem po kumplach, i okazalo sie ze zablokowali mi konto na tydzien bo za duzo razy uzylem opcji aktywacji i deaktywacji konta w ciagu 24 godzin...,za duzo razy???, zrobilem to doslownie dwa razy, i teraz nic ze stora nie moge sciagnac, z tego co sie od kumpli dowiedzialem to musze czekac tydzien na odblokowanie. Sony podobno sie zabezpieczylo w ten sposob zeby nie otwierac za czesto innych kont.

 

Ajesli chodzi o karte, to tez mam konto w mbanku , firmowe , tez mam karte do korzystania z bankomatow ,sklepow ale jesli chodzi o PSS to nie dziala

Odnośnik do komentarza

To może z innej beczki... Jak skopiować coś z PS3 na Vitę? :D

 

Podłączyłem PSV do PS3, na obu jestem zalogowany do PSN... Klikam w Vicie by połączyć z PS3... I lipa. Wyskakuje błąd, że nie można połączyć :)

 

Połączyło się dopiero jak kliknąłem w PS3 jakieś ściągnięte demko na Vite. Ale jak połączyć konsole by działały bez takich zabiegów?

 

 

EDIT; Wypięcie i wpięcie kabelka pomogło.

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

To może z innej beczki... Jak skopiować coś z PS3 na Vitę? :D

 

Podłączyłem PSV do PS3, na obu jestem zalogowany do PSN... Klikam w Vicie by połączyć z PS3... I lipa. Wyskakuje błąd, że nie można połączyć :)

 

Połączyło się dopiero jak kliknąłem w PS3 jakieś ściągnięte demko na Vite. Ale jak połączyć konsole by działały bez takich zabiegów?

 

 

EDIT; Wypięcie i wpięcie kabelka pomogło.

 

kolego a wszystkie materialy jakie masz na konsoli ps3 widac na Vicie???, bo u mnie nie wszystkie i to jest dziwne. Mam np folder z muzyka np album jakiegos wykonawcy, ktory jest widoczny na Vicie, ale jak w niego wejde to jest info ze nic w nim niema... mimo ze sa w nim utwory. Niektorych folderow wogole nie widac na Vicie, tez tak jest u Ciebie?, bo pisalem o tym wczesniej ale nikt nie odpisal

Odnośnik do komentarza

Ponawiam pytanie ;)

Czy opłaca się założyć konto na USA?

Założyłem konto PL, ale ponoć na US store sa lepsze oferty cenowe.

I teraz parę pytań ;)

Czy gry które są u nas w polskiej wersji językowej, po ściagnieciu z USA tez sa po polskiemu?

Motorstorm nadal za darmo? ;)

Jesli założę konto USA tym samym zdezaktywuje swoje-czy mogę je wystawić na allegro( w sensie login i hasło), a osoba kupujaca bedzie miała mozliwość ponownego sciagniecia gier które zakupiłem?

Mam jeszcze na koncie 31 pln, czy to również "przejdzie" na nowego własciciela?

Odnośnik do komentarza

Z kontami na usa jest tak, ze musialbys kupowac zdrapki, bo nie dzialaja tam karty z innych krajow. Oferty na sen usa, sa duzo lepsze, wiecej gier itd. Wystarczy popatrzec na ps+

Polskich gier raczej nie ma, bo w wiekszosci sa polonizowane przez sony pl i nawet w europie nie sa po polsku.

Jak dezaktywujesz konto, to ten co kupi zmieni maila, haslo i na jeszcze jednej konsoli bedzie mogl to aktywowac i sciagnac wszystko. 31 zl powinno przejsc.

Odnośnik do komentarza

no standard, wszyscy którzy dali radę zdążyć na premierę to się spięli i wypruli ze swoich gier a na kolejne trzeba będzie poczekać. Na jakiejś większej imprezie(e3?) powinni rzucić konkretami i kolejnymi większymi zapowiedziami, tak naprawdę za rok będzie się można pokusić o pierwsze sensowne podsumowania.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...