Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, PanKamil napisał:

Szkoda, że nie można obecnie kupić vity bo przenośna konsola by mi się teraz mega przydała. Wiem, że jest switch ale lineup nintendo w ogóle do mnie nie trafia.

 

W Japonii jest jeszcze sporo nowych sztuk w cenie 1200-1400 zł więc nie tak źle. Slimka bazowo kosztowała 900-950 zł. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, PanKamil napisał:

Mnie tylko właśnie nówki interesują. Gdzieś w pl przez jakiegoś pośrednika można to zamówić? 

 

Ebay.pl i tam będziesz miał ogłoszenia z Japonii po angielsku, bez problemu się dogadasz. 

 

Tu masz limitowaną edycję za 1250 zł, biała z limonką :wub: https://www.ebay.pl/itm/123538816847?hash=item1cc37cbf4f%3Ag%3A0CQAAOSwohVcD7zk&LH_ItemCondition=1000

Odnośnik do komentarza

Fajnie, że nówki, ale za mniej niż połowę można dostać "jak nową" wersję OLED.

 

Swoją drogą czy ktoś miał okazję solidnie przetestować wersje LED i OLED i może powiedzieć czy faktycznie jest niebo, a ziemia między tymi ekranami? Mocno rozważam Slimkę (Z racji nowszej produkcji), ale boję się zdarzenia tych ekranów (miałem dwa OLEDowe).

Odnośnik do komentarza

Vita czyli z łaciny „życie” a ta konsola tak szybko umarła:)

Pamietam, jak dawali gierki z plusa: jeden (z reguły) crap, oraz drugi tytuł AAA. Po czasie biblioteka Plusa wynosiła większość tytułów na ten sprzęcik. Szkoda, 3DS z biedniejszymi bebechami wygrał tamto starcie.

PS Niedawno wyszła nowa gierka na ten martwy sprzęt - UnMetal.

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 7.08.2021 o 22:27, grzybiarz napisał:

Vita czyli z łaciny „życie” a ta konsola tak szybko umarła:)

Pamietam, jak dawali gierki z plusa: jeden (z reguły) crap, oraz drugi tytuł AAA. Po czasie biblioteka Plusa wynosiła większość tytułów na ten sprzęcik. Szkoda, 3DS z biedniejszymi bebechami wygrał tamto starcie.

PS Niedawno wyszła nowa gierka na ten martwy sprzęt - UnMetal.

 

 

I to te gierki dobre dawali

 

Wlasnie odkopalem Soul Sacrifice z plusa i na spokojnie przygram.

 

Jeszcze bylo m.in. Uncharted Golden Abyss, Killzone Mercenary, Gravity Rush, Mgs 2&3

 

Hehe, na Vite nie mialem nigdy zadnej fizycznej gry, nawet nie wiem czy ten slot dziala

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Pytanko, leży u mnie Vita już od jakiegoś czasu i chyba pora ją sprzedać, mam tam wgrane CFW i dodany swój profil PSN którego używam teraz na PS5. Oczywiście na Vicie nie logowalem się do sieci przez CFW ale da się jakoś zrobić przed sprzedażą żeby usunąć mój profil a zawartość na karcie została? Appki i gry

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
On 10/31/2021 at 10:51 AM, bartiz said:

Pytanko, leży u mnie Vita już od jakiegoś czasu i chyba pora ją sprzedać, mam tam wgrane CFW i dodany swój profil PSN którego używam teraz na PS5. Oczywiście na Vicie nie logowalem się do sieci przez CFW ale da się jakoś zrobić przed sprzedażą żeby usunąć mój profil a zawartość na karcie została? Appki i gry

 

 

Edytowane przez Labtec
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jeżeli ktoś z forum ma jeszcze Vitę (ewentualnie zna rozwiązanie problemu), to będę wdzięczny poradę. :hi:

Mianowicie w ubiegłym roku kupiłem Darkest Dungeon na PS4 w wersji Ancestral Edition (zawiera wszystkie dodatki). Jest to oczywiście wersja pudełkowa. W sklepie PSS dużej konsoli przy Darkest Dungeon Ancestral Edition widnieje "niedostępne - posiadasz już poniższe produkty powodujące konflikt z produktem, który próbujesz kupić".

Przy dodatku The Color of Madness posiadam informacje "zainstalowano". Podobnie jest przy postaci Muszkieterk (The Musketeer), jak i Łamaczki Tarcz (The Shielbreaker). Oczywiście przy samej grze też widnieje "zakupione". Dodam, że PS4 i Vita w tej pozycji oferują opcję cross-buy.:potter:

No. Na Vicie, żeby pograć kupiłem wersję cyfrową samej gry plus ściągnąłem Muszkieterkę. The Color of Madness jest zainstalowany, ale łamaczki w ogóle nie ma, a przy  Ancestral Edition nic nie widnieje - ani opcja zakupu, ani możliwość pobrania DLC.

Żeby było zabawniej, The Crimson Court na Vicie w ogóle nie figuruje, a na dużej PlayStation, choć Karmazynowy Dwór mam zainstalowany, jest do kupienia.

Poprosiłem dwóch użytkowników, by sprawdzili mi jak u niech to wygląda i Darkest Dungeon Ancestral Edition mogą bez problemu na Vicie zakupić (tak w ogóle to gorąco polecam wybrać się w ten growy masochizm, ta wersja ma 80% zniżki i kosztuje niecałe .... 30zł). :shok:

Macie jakiś pomysł, jak zainstalować tę wersję - próbowałem nawet usunąć grę z pamięci na PS piątej i PS Vita, zainstalowałem raz jeszcze, ale wciąż widnieje "konflikt danych" na dużej konsoli, a na małej brak możliwości pobrania, czy nawet ponownego zakupu. :frog:

Z góry dziękuję za odpowiedź. :good2:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...