Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 29.07.2018 o 17:45, Kolos28 napisał:

Panowie a można gdzieś jeszcze kupić w Polsce nową Ps Vita czy już tylko same używki z allegro?

Ogólnie chyba najlepsza dla mnie by była najnowsza wersja gdyż nie interesuje mnie przerabianie konsoli.

 

Dwa lata temu w sierpniu @Ryo-San wyczarował mi jeden z ostatnich egzemplarzy chyba z Saturna. Parę dni później nie było już Vity w żadnej z sieci większych sklepów. 

Jeżeli dziś mażna znaleźć nówkę to tylko w małym sklepie gdzieś w pipidówce.

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.07.2018 o 17:45, Kolos28 napisał:

Ogólnie chyba najlepsza dla mnie by była najnowsza wersja gdyż nie interesuje mnie przerabianie konsoli.

Najnowsza jest chu..jowsza. Jest zrobiona z gorszych materiałów do tego ma słabszy ekran. W 1 wersji był OLED a w drugiej LCD. Różnica jest na pierwszy rzut oka. Na Twoim miejscu bym poszukał używek bo jak ktoś dbał o sprzęt to naprawdę nie ma się czego bać. Ewentualnie możesz ściągnąć nówkę z Japan. Tam nowek jest jeszcze sporo. Ja mam białą z Japonii 1 wersje. Śmiga już 5 rok ta lala : )

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Ryo-San napisał:

Jak masz Switcha i PS4 to szczerze można sobie Vite odpuścić.

 

Co? Przecież na Vitunię jest pełno gier, które na Switcha już nie zawitają. Mało tego, jak się ma PS4 to przez cross buy i PS+ jak się dodawało wszystko co miesiąc do biblioteki powinno się właśnie zainteresować mobilniakiem Sony, jest duża szansa, że ma się już całkiem pokaźną bibliotekę gierek dostępną za friko. 

Odnośnik do komentarza

remote play - nie napalaj sie, w szybszych grach dziala srednio, koniecznie trzeba grac na sieci domowej by to trybilo wporzo, a i tak raczej sie odbijesz od czcionek w niektorych grach i braku L2 i R2 w vicie i emulacji tych guzikow przez tylni panel dotykowy

 

vita w 2018? tylko jak ktos chomikowal biblioteke gierek z plusa

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Są takie gripy z L2 i R2.
RP kusi mimo wszystko i myślę, że w domu działałby przyzwoicie ale chyba sobie daruję. Może kiedyś kupię jak trafi się ideał za małe pieniądze.
Obecnie mam mnóstwo gier czekających w kolejce zarówno na prosiaku jak i słiczuniu a wiec nie spieszy mi się...

Odnośnik do komentarza

Dobrze Ci radzą z tym nie napalaniem się na RP. NAjlepiej pożycz sobie od kogoś Vitę albo smartfona z tą opcją i zobacz czy Ciebie to grzeje. 

Grałem w Wiedźmina (chory byłem i leżałem w łóżku a nie w salonie) i FFX za pomocą Remote Play i degradacja grafiki jest na dłuższą metę mecząca. Nawet będąc w pomieszczeniu z konsolą po jakimś czasie (ok godzina) lubi się Vita zwiesić. W turowych grach, żaden problem. W wieśku, podczas scenki lub walki - tragedia. 

 

To jest dobre tymczasowe rozwiązanie jak Ci pad padnie a ty musisz coś dokończyć, żona się uparła na zajęcie TV lub chcesz 10/15 min pograć w łóżku przed snem.

 

JEśłi masz praktycznie całą istotną bibliotekę na Vitę z Plusa to można brać w ciemno. Ale jeśli chchiałbyś kupić bez gier i kompletować samemu tytuły które chcesz zagrać to odradzam. Ja swoją dostałem z playa w ramach abonamentu. Dałem jakiś miesiąc po premierze 2-3 stówki. Nie licząc cross-buy'owych (i double trophies owych) :) pozycji które kupiłem na delegacji to nie wydałem złotówki na gry Vita-only.

Edytowane przez szczudel
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.