Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

zależy czy chcesz trzymać całą bibliotekę gier na karcie czy nie. Jeśli chcesz mieć całą bibliotekę gier na karcie(a masz plusa) to pewnie za kilkanaście miesięcy będziesz miał kłopot z miejscem. Wielu robi tak, że trzyma na karcie 7-8 gier, reszte na bieżąco usuwa/nagrywa poprzez menager zawartości z pc(można magazynować pliki z vity na pc) bądź po prostu ściagają z ps store.

Odnośnik do komentarza

zależy czy chcesz trzymać całą bibliotekę gier na karcie czy nie. Jeśli chcesz mieć całą bibliotekę gier na karcie(a masz plusa) to pewnie za kilkanaście miesięcy będziesz miał kłopot z miejscem. Wielu robi tak, że trzyma na karcie 7-8 gier, reszte na bieżąco usuwa/nagrywa poprzez menager zawartości z pc(można magazynować pliki z vity na pc) bądź po prostu ściagają z ps store.

 

No wiadomo jak jest tytuł na wiele razy(FIFA czy tam Mortal Kombat) to zostawię. Ale jeżeli to jest tytuł do przejscia na raz czy dwa to bo ukonczeniu/zplatynowaniu(jak mi sie bedzie chcialo) to kasacja.

 

Meneger zawartości. Możesz coś więcej na ten temat napisać? Jak to działa itd?

Odnośnik do komentarza

Mam pytanko co do kart pamięci do PS Vity. Czy 16GB byłaby wystarczajaca? Bo jak zobaczylem ceny tych kart to mnie zamurowalo. 350zl za 32 o.O

To jest jeden z problemów Vity.

 

 

Kusi ta Vitą niesamowicie. Ja jednak poczekam do 20, ewentualnie do Destination Playstation. Jeżeli na tych imprezach nie zostaną zapowiedziane jakieś killery, to raczej nie widzę dla tej konsoli miejsca w przyszłości. Gdyby chociaż gry z PS2 były dostępne.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanko co do kart pamięci do PS Vity. Czy 16GB byłaby wystarczajaca? Bo jak zobaczylem ceny tych kart to mnie zamurowalo. 350zl za 32 o.O

Leo na początku miałem 4 giga, było zdecydowanie za mało. Obecnie mam 16 giga. Starcza na luuuuzie, no chyba, że grasz w 10 gier na raz. Obecnie na karcie mam pełne wersje Gravity Rush, Mortal Kombat, Wipeout, Tales of Space..., Pinball arcade, jakąś platformówke 2d i dalej sporo miejsca. 16 giga styknie Tobie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...