Skocz do zawartości

The Dark Knight Rises


piotrov

Rekomendowane odpowiedzi

Ponoć zaczął strzelać gdy Batman pojawił się na ekranie.

Część ludzi myślała, że to zaplanowana akcja i że strzela ślepakami, lub że słychać petardy.

 

Cóż, wybrał sobie dobre miejsce, a tak to typowy świr których tam nie brakuje. Szkoda że trochę ucierpią na tym premiery (np. już odwołano we Francji). Świat się nie skończy, a JKM nadal będzie postulował legalizację broni...

Odnośnik do komentarza

Generalnie nie zrobią tego, ale wykorzystać śmierć ludzi do pohejtowania sobie zawsze warto.

 

 

Zrobić nie zrobią, ale zapytaj swoich rodziców (ok, ojca nie musisz) co sądzą o tej masakrze. Ja właśnie to zrobiłem i powodem oczywiście są gry i filmy w których śmierć to rozrywka. Ojciec prawie wydarł się na mnie jak mu tłumaczyłem że to nie do końca tak. Ostatecznie zapytałem się go to skoro to taka straszna rozrywka te filmy to czemu non stop siedzi przed telewizorem i ogląda filmy akcji klasy d gdzie non stop się zabijają, niucha leje się gęsto, to jedyny kontrargument to: ale ja mam już 50 ileś lat. Chciałem się zapytać w takim razie jaka jest granica wiekowa kiedy człowiek może już oglądać takie kino, ale sobie darowałem, bo wystarczą mi na forum dyskusje w stylu:

- milion argumentów

- spie.rdalaj

Ja u starszych jestem jako gość, ale nie zazdroszczę młodym co mieszkają na stałe z rodzicami, pewnie będzie teraz mnóstwo pier.dolenia w mediach. Powyższy przykład generalnie pokazuję że część ludzi w pewnym wieku staje się z przyjemnością hipokrytami.

Odnośnik do komentarza

No jesteśmy na forum konsolomaniaków, tak że to oczywiste, że tutaj każdy przypadek skojarzenia Batmana z czymś złym będzie pompowany (efekt wrogich mediów) jako absurd. Ale jak ktoś strzela ubrany w turban to ci sami internauci w dużej części nie mają już problemu z oczywistym powiązaniem islamu z przemocą.

 

Koleś strzela na premierze Batmana to o czym niby można mówić? Jak był Breivik to się gadało o prawicowych ekstremistach, a jak były dzieci z beczek to się gadało o beczkach, jak był Pavulon to się gadało o pogotowiach. No tak to działa. Uważam za dość zabawne tylko to, że jeśli ktoś należy do danej grupy, to od razu po takim "wypadku" zaczyna płakać, jaki to jest prześladowany. Za dwa dni nikt o tym nie będzie pamiętał, przeżyjecie.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

No pewnie to się rozejdzie po kościach, ale nie ukrywam, że jakby w Polsce była dzisiaj premiera to nie czułbym się komfortowo oglądając film.

 

Co do rodziców. U mnie nie ma jakiś problemów z tą sprawą. Edukowałem ich jeśli chodzi o gierki i filmy i uważają, że zawsze się jakiś psychol znajdzie. Czy my staniemy się jego ofiarą to przypadek. Ale współczuje tym którzy nie pójdą na film przez tą masakrę.

Odnośnik do komentarza

Ale jak ktoś strzela ubrany w turban to ci sami internauci w dużej części nie mają już problemu z oczywistym powiązaniem islamu z przemocą.

 

Jest jednak zasadnicza roznica, niektorzy terrorysci (ci w turbanach rzecz jasna) robili to co robili otwarcie w "imie islamu" (wiec tak z nikad sie to jednak nie wzielo, w koncu obiecano im 50 dziewic czy iles tam), a ja jeszcze nie spotkalem sie zabijaniem w imie CoD'a :ph34r:, takie przypadki sa pojedyncze i sa przewaznie efektem dzialan psychopatow a nie zorganizowanych grup terrorystycznych.

 

Oczywiscie zgodze sie z tym ze za kilka dni sluch o tym zaginie, niemniej jednak jest to irytujace.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...