Skocz do zawartości

God of War: Wstąpienie


Masorz

Rekomendowane odpowiedzi

Trójka to w ogóle ma przekozackie finishery i walki z bossami. Oprócz tych co wymieniliście to

 

 

 

-wyrwanie Hadesowi mięcha - cudo, zresztą jak i design Hadesa

-paznokieć Kronosa - cudo

-urwany łeb Heliosa - klasyk, cudo

-nóżki Hermesa - miód, cudo

 

 

 

Trójka pod tym względem wymiata tylko finałowa walka jest "taka se", imo.

Odnośnik do komentarza

- w tej części nie będziesz otwierać skrzyni, będziesz je po prostu rozwalał

- nie bedzie story mode dla coopa

- wiecej zniszczeń niż w GoW 3 (jak dobrze rozumiem chodzi o środowisko)

- "They are working on making all the features of the characters better than GOW3" - nie wiem jak to dobrze przetlumaczyć ;p

- będzie większa różnorodność lokacji jak starsze gowy

- nie bedzie wielkich, otwartych srodowisk, czyli nic nowego

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Jakiegoś sporego "och, ach" u mnie ów zwiastun nie wywołał. W pierwszej kolejności powinni zaprezentować tryb dla pojedynczego gracza. Opcję wieloosobową później.

Niemniej niezwykle lubię serię GoW. GoW II to jedna z moich ulubionych pozycji na poprzednią generacja, a jej następczyni to pierwsza liga na obecnej.

 

Raczej otrzymamy godne pożegnanie z PS3 (oby).

Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

Jak dla mnie dodanie multi do tej serii to nieporozumienie. Zawsze była to gra nastawiona singla, a teraz wszędzie ładują ten multiplayer :/

 

No tak,ale powiew swiezosci w tej serii się przyda

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

jest spoko, ale moglo by byc lepiej, w koncu gow3 byl tak fajny ze nawet jak to bedzie gow3.5 a nie 4 (co sugeruje podtytuł zamiast numerka) to i tak bedzie fajnie

widac kilka drobnych zmian na plus w walce i wspinaczce, grafika ladna, chociaz brakuje mi troche wiekszej ilosci efektow swietlnych i specjalnych, jest zbyt czysto

 

nie jaram sie jak glupi, ale jak wyjdzie to z przyjemnoscia zagram

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Yano, to poki co tylko krotki gameplay na dodatek marnej jakosci, ja czekam az wypuszcza to demko na pss ^^ wyglada swietnie, walka duzo dynamiczniejsza, mozliwosc uzywania innych broni i w ogole widac sporo usprawnien... mnie tylko ciekawi, skoro to jest prequel, skad kratos ma kamien (tak wnioskuje po zielonej poswiacie) to zatrzymywania, cofania czasu ktory sie zdobywalo dopiero w GoW 2? i co to za glowny bossior z mackami? czyzby kraken? ale z jednej strony krakena zabijalismy juz w GoW 2... strange

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...