Skocz do zawartości

God of War: Wstąpienie


Masorz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 11 miesięcy temu...

He he :) Sam pożyczałem od znajomego, bo używkę kupiłem, a Sony wyraźnie zrobiło ten jeden pucharek tylko po to, by kasę za Network Pass (bo tak to się u nich nazywa) zgarnąć. No cóż, sama gra jest w najlepszym wypadku średnia (no bo ile można?) i w sumie mnie odrzuciła po jakiejś godzinie, więc pucharek za multi to chyba moje jedyne w niej dokonanie :)

Odnośnik do komentarza

To Ci powiem, że sporo straciłeś. Dla mnie Wstąpienie jest na takim samym poziomie co reszta serii. Plus można doliczyć zmieniony trochę system walki i kontrowanie, które wymaga większego timingu niż dawniej. Giera ma sporo zagadek i świetny desing a oprawa wyciska 105% mocy PS3 i to serio widać.

 

 

596287359.jpg

 

 

 

 

god_of_war_ascension_37.jpg

 

Odnośnik do komentarza

To Ci powiem, że sporo straciłeś. Dla mnie Wstąpienie jest na takim samym poziomie co reszta serii. Plus można doliczyć zmieniony trochę system walki i kontrowanie, które wymaga większego timingu niż dawniej. Giera ma sporo zagadek i świetny desing a oprawa wyciska 105% mocy PS3 i to serio widać.

 

 

596287359.jpg

 

 

 

 

god_of_war_ascension_37.jpg

 

Kompletnie bym się nie zgodził co do wyższości oprawy Wstąpienia nad III - obcięli klatki, obcięli oświetlenie względem "trójki", jedyne co rzuca się w oczy to wykonanie postaci górujące nad tym z poprzedniej części i ostatnia walka, reszta słabo (nie wspomnę już o lokacjach po których przyjdzie nam hasać bo przez całą grę miałem wrażenie deja vu mimo ogarnia tylko trylogii). IMO U3 i GoW III wycisnęły z PS3 wszystko co możliwe, nic więcej nie szło poprawić bez pogarszania innych elementów.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To Ci powiem, że sporo straciłeś. Dla mnie Wstąpienie jest na takim samym poziomie co reszta serii. Plus można doliczyć zmieniony trochę system walki i kontrowanie, które wymaga większego timingu niż dawniej. Giera ma sporo zagadek i świetny desing a oprawa wyciska 105% mocy PS3 i to serio widać.

 

 

596287359.jpg

 

 

 

 

god_of_war_ascension_37.jpg

 

 

Ha! Twój drugi spoiler przypomniał mi o pewnym wpisie na innym forum - moje wrażenia świeżo po zagraniu:

 

"W wolnych chwilach (których w tym tygodniu praktycznie nie było) pogrywam w God of War Ascension. Na razie nie widzę śmierdzącej kupy, w którą wdepnął Pepe i której spodziewałem się po ograniu demka. Prawdopodobnie ma to związek z tym, że grę ledwo liznąłem i jeszcze nie zdążyła mnie zniesmaczyć... bardzo... 
Gra i sieka się standardowo fajnie, Kratos jak zwykle drze ryja i rzuca się ze scyzorykami na stwory wielokrotnie go przerastające. Karny kutas należy się za brak praktycznie jakiejkolwiek fabuły, przez co nie widzę głębszego sensu i motywacji w parciu dalej (oprócz ewentualnej platyny). 
Todd Pappy, który wziął na swe barki obowiązek wyreżyserowania najnowszej odsłony przygód wkurzonego Spartiaty, wyraźnie zadaniu nie podołał - przeładowanie sekwencjami wspinaczkowymi (tragicznie zrealizowanymi - PS One normalnie) a także zjeżdżalniami (koleś chyba pracował kiedyś w aquaparku) każą mi wątpić w jego umiejętność zręcznego żonglowania różnymi elementami rozgrywki (co reżyser powinien mieć opanowane, by do gry nie zakradła się monotonia i powtarzalność). 
Zobaczę, jak będzie dalej, ale coś mi się wydaje, że widok ślizgającego się Kratosa będzie mi śnił się po nocach."
 
Tak to wyglądało wtedy i wątpię, by spodobało mi się dzisiaj. Grafika ma dla mnie drugorzędne znaczenie (no i te dziwne proporcje ciała - zapadnięta klatka piersiowa i długie łapy, jak u szympansa - po cholerę ktoś grzebał w modelu postaci?), więc tym mnie nie kupisz, zwłaszcza kiedy rzucają mi kolejną dokładnie taką samą, odtwórczą grę - Kratos powinien skończyć się, kiedy się skończył, ale markę trzeba doić...
No i jeszcze jedno - nic nie straciłem, bo tytuł ten ciągle jest u mnie na półce, ale nie widzę na razie szans na jego odpalenie.
Odnośnik do komentarza

Jakiś tam patch był z tymi checkpointami i odnowieniem małej ilości energii. Pamiętam, że się wkurzyłem, bo wg zapewnień SMS miało to mieć miejsce tylko na Normalu, a doszło na każdym poziomie trudności. Od siebie dodam tylko, że jak przeszedłem pierwszy etap to przechodziłem już całość, nawet na Tytanie, więc problem leżał na samym poczatku bardziej. Bekowa akcja.

Odnośnik do komentarza
Todd Pappy, który wziął na swe barki obowiązek wyreżyserowania najnowszej odsłony przygód wkurzonego Spartiaty, wyraźnie zadaniu nie podołał - przeładowanie sekwencjami wspinaczkowymi (tragicznie zrealizowanymi - PS One normalnie) a także zjeżdżalniami (koleś chyba pracował kiedyś w aquaparku) każą mi wątpić w jego umiejętność zręcznego żonglowania różnymi elementami rozgrywki (co reżyser powinien mieć opanowane, by do gry nie zakradła się monotonia i powtarzalność).

 

Śmiechłem z tym aquaparkiem. W sumie coś w tym jest, chociaż zjeżdżalnie specjalnie mnie nie drażniły. Za to spadałem w przepaść miliard razy w scence pościgu na rozpadającym się moście. Normalnie jak jakiś Crash Bandicoot tylko z bardziej s(pipi)ą kamerą.

Odnośnik do komentarza

Ja powiem tak, jak komuś najbardziej podobała się jedynka to Wstąpienie też mu się spodoba. Obie części mają ze sobą wiele wspólnego.

 

@Rayos

Jak będziesz miał problemy z uzyskaniem dostępu do konta to mogę Ci wbić ten pucharek, jeżeli podeślesz swoje passy :)

 

A nie mógłbyś TY podać mi SWOICH? ^_^

Odnośnik do komentarza

Wstąpienie skończone kolejny raz z czasem 8h18m na hardzie, gdzie pierwsze przejście w ogóle na tym poziomie zajęło mi 12h. Wynik dobry, podobny do pozostałych Godów. Chyba przejdę sobie jeszcze raz na Tytan+, aby pobawić się żywiołami, bo system walki mi się podoba. A następnie pozostałe części w kolejności chronologicznej :)

Odpaliłem też multi i pojedynki 2vs2 na arenie są fajne. Do dzisiaj miałem rozegrany tylko jeden mecz w pełnej wersji :D

No i podtrzymuje moje zdanie odnośnie fajności Godów czyli GoW2>GoW:A=GoW>GoW3>GoS=CoO.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...