Skocz do zawartości

PSX Extreme #163


Rekomendowane odpowiedzi

w opisie K3 było zdanie że twórcy przeszli sami siebie,oprawa wraz z 3D gniecie jaja i za grafe 9?

 

Może to jeszcze nie jest 100% możliwości PS3 i stąd taka nota ?

Natomiast co do oceny grafiki w Bulletstorm, to zwróćcie uwagę, że nie tylko aspekty czysto techniczne się liczą... Bulletstorm gniecie jaja designem i zapierającymi dech w piersi widokami :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
w opisie K3 było zdanie że twórcy przeszli sami siebie,oprawa wraz z 3D gniecie jaja i za grafe 9?
Może to jeszcze nie jest 100% możliwości PS3 i stąd taka nota ?Natomiast co do oceny grafiki w Bulletstorm, to zwróćcie uwagę, że nie tylko aspekty czysto techniczne się liczą... Bulletstorm gniecie jaja designem i zapierającymi dech w piersi widokami :thumbsup:

 

To skąd 10 w recenzji K2 :P ?Oceniamy przez pryzmat tu i teraz,a nie czy kiedyś wyjdzie ładniejsza :P Mazzeo znowu zaczynasz,czy ktoś tobie ściągnął prawdziwe dog tagi i dlatego jesteś takim hejterem?

Odnośnik do komentarza

Pewnie recenzent KZ2 nie był świadom "pałera" jaki jeszcze drzemie w PS3 :P

 

Toć sami pisali że nie wykorzystano całego potencjału PS3 :P Więc jak teraz następuje naturalna ewolucja,to czemu ocena nie jest co najmniej taka sama :P

 

Magik ale jaka gra w tym segmencie,podniosła aż tak poprzeczkę że K3 mimo iż ładniejszy od K2 i w 3D nie zasługuje na 10,pytam z ciekawości?

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

No i dopisuje sie ze kolejny raz chyba od pol roku wypada srodkowa strona....

Mi też wypadła, ale ten numer oprawię sobie w antyramkę i powieszę nad łóżkiem.

Same here, problem pojawił się pierwszy raz w numerze z recką GoW ]|[, aż do teraz było dobrze (pragnę dodać, że delikatnie obchodzę się z Extreme'em)... :confused:

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Apropo kącika sportowego (do Dawida to kieruje)

 

 

Już mi sie przydał kącik, gram często arsenalem (klub z awatara używam tylko do singla, nie godzi sie grac chelsea i realem) , jednak chamakh zawsze siediał u mnie na ławie, nawet go nie brałem pod uwage, sprawdzając jednak ustawienie z kącika dałem mu szanse i opłaciło sie1 Moze nieskuteczny troche (albo to moja wina;-) ale diobrze gra głową (deficytowa sprawa wśród kanonierów) i potrafi sie zastawi

 

Sugestia jest jednak taka: byłoby dobrze by na tych planszach taktycznych z rozstawieniem piłkarzy pojawiły sie takze, STRZAŁKI (korytarze biegów), pomysl o tym, zaapeluj do ludzi by takie przysyłali

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Kurde, faktycznie. Byłem tak zaaferowany, że nawet nie zauważyłem kto jest autorem recki

 

Tzn. ze recenzja Hiva zlewa sie w jedno z innymi recenzjami w numerze? Zaden autor nie wyroznie sie swoim stylem?? Wszystkie recenzje w PSX-E sa na 1 kopyto? Z 2 strony ciekawe jakby nikt nie wiedzial, ze hiv wraca do numeru i recka nie byla podpisana... Hehehe.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...