Skocz do zawartości

Assassin's Creed 3


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Spotkał się ktoś z Was z bugiem dotyczącym rzemieślników w osadzie i wie jak temu zaradzić ? Wykonuje wszystkie misje osadników jakie tylko się pojawiają, problem w tym, że nie rośnie im skill/level i nie mogę robić nowych przedmiotów :/ Jestem w połowie gry mniej więcej i już zaczyna to irytować. Jak na razie jedyny bug poważny z jakim się spotkałem ale mega upierdliwy.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie do osob, ktore ukonczyly AC III. Czy ta czesc sie rozkreca z czasem czy jest tak nudna jak flaki z olejem w pierwszych 2 godzinach. Mam w swojej kolekcji wszystkie czesci, kazda z nich gralo mi sie swietnie (moja ulubiona to Brotherhood), ale 3 czescia jestem na razie rozczarowany... Pierwsze sekwencje sa wedlug mnie strasznie nudne... i zastanawiam sie, czy moze mi sie czasem juz przejadla ta seria, czy faktycznie ten poczatek w trojce jest po prostu slaby...

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co tam Cię nudzi ale mnie ta gra pochłonęła. Bitwy morskie zarządziły. Tak samo jak misje główne czy dziesiątki pobocznych, do tego dochodzą polowania (fakt, że trochę są uproszczone) i dziesiątki wyzwań czy fortów do odbicia. Brakuje natomiast free-aimu (dodadzą to dopiero przy Black Flag) i bieganie po dachach trochę straciło za to skakanie po drzewach jest już całkiem niezłe. Mi się ta część w chvj podoba. 

 

No i za długie wprowadzenie, to racja. 

Edytowane przez Nemesis
Odnośnik do komentarza

Juz wiem dlaczego nie kupiłem zadnego Assassina po ACII.Ta gra jest tak gówniana , ze nawet dostajac ja za darmo w Plusie jej nie skoncze.

Nuda.....

 

Ja myślę, że jakbyś kupił grę za swoje ciężko zarobione pieniądze i to jeszcze w wersji pudełkowej to inaczej byś prawił.

Chyba Sony swoimi "darmowymi" grami za bardzo rozpieszcza niektórych. Zaczynam dostrzegać wadę PS+ :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Juz wiem dlaczego nie kupiłem zadnego Assassina po ACII.Ta gra jest tak gówniana , ze nawet dostajac ja za darmo w Plusie jej nie skoncze.

Nuda.....

 

Ja myślę, że jakbyś kupił grę za swoje ciężko zarobione pieniądze i to jeszcze w wersji pudełkowej to inaczej byś prawił.

Chyba Sony swoimi "darmowymi" grami za bardzo rozpieszcza niektórych. Zaczynam dostrzegać wadę PS+ :)

 

 

 

Sorry _daras_ ale głupoty gadasz. Twoim zdaniem każda gra którą kupisz w pudełku musi być mega fajna, bo tak? Nawet jesli po godzinie wieje nudą, to i tak jest mega kozak GOTY bo wydałeś na to pieniądze? Ja gry z plusa mega męcze, np Mafia 2, za free i podeszła mi bardzo. Assasiny mam ograne wszystkie, trzecią część zakupiłem niestety przed pojawieniem się jej w plusie... I tu jest dramat, bo trzecia część jest tak słaba, że aż głowa boli... Gdyby nie bitwy morskie, to bym pewnie nie doszedł do tego momentu w którym jestem. Ale od miesiąca gry nie ruszyłem, bo dalej nie mogę się zmusić.

Odnośnik do komentarza

Bo w AC3 jest trochę inne podejście do całej idei bractwa Asasynów. Tutaj bieganie po dachach zasadniczo nie ma większego sensu (choć ja z przyzwyczajenia ich używałem), tak samo jak średnio chciało mi się zabijać po cichu bo wolałem zwyczajnie wspiąć się na gałąź i skoczyć na grupkę maszerujących kubraków wbijając jednemu z nich tomahawka w plecy. Tutaj jest się takim właśnie wojakiem i aż chce się walczyć, nie skradać. A zwiedzanie pogranicza czy turnieje bostońskich pięściarzy i wyzwania zarówno łowieckie jak i ludzi pogranicza wciągnęły mnie na długo, o zayebistych bitwach morskich nie wspominając. Bardzo, bardzo dobra gra i tyle. 

 

A i o kasę trzeba się bardziej postarać. Chociaż później odkryłem, że wystarczy polować na niedźwiedzie, bo ich skóra była dość cennym towarem, wystarczyło więc wysłać trzy konwoje i już był duży przypływ waluty. Tutaj jednak muszę się do tego przyczepić. O ile rozbudowa osady i przetwórstwo towarów to fajny pomysł tak po odpicowaniu Aquili zwyczajnie nie miałem motywacji do zarabiania dodatkowej kasy, bo bronie się nie zużywają a nowych szat Connora niestety nie widać podczas cut-scenek. Tak samo rozmieszczenie punktów sprzedaży jest trochę słabe i jest ich za mało. Nie bawiłem się jeszcze do tej pory w misje poboczne polegające na realizacji zlecenia dostawy. Może podczas następnego podejścia przy zakupie Edycji Waszyngtona (głównie dla zaliczenia Tyranii). 

Edytowane przez Nemesis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...