Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się takie nestle fitness weźmie tylko na śniadanie zje i będzie to składnikiem zróżnicowanej i zbilansowanej diety to niby się już przytyje? Że ludzie są tępi i wpierdalają to na noc czy w ciągu dnia opakowaniami zapijając colą to ich problem. Ja mówię o tym, że robią jogurt specjalistyczny to mogliby się postarać i zrobić prawilny produkt "designed for athlets".

Odnośnik do komentarza

Jak się takie nestle fitness weźmie tylko na śniadanie zje i będzie to składnikiem zróżnicowanej i zbilansowanej diety to niby się już przytyje? Że ludzie są tępi i wpierdalają to na noc czy w ciągu dnia opakowaniami zapijając colą to ich problem. Ja mówię o tym, że robią jogurt specjalistyczny to mogliby się postarać i zrobić prawilny produkt "designed for athlets".

 

cukry proste na śniadanie (w sensie rano, nie o 12) to porażka. jak ktoś idzie za biurko to może mu z tym dobrze, ale jak mam harmider w robocie od samego rana i chce utrzymać cukier do tej 12, kiedy najczęściej jemy, to 150 owsa spełnia oczekiwania. jak masz dropy cukru to zamulasz i wtedy łatwo o błąd. tak apropo praktycznego odżywiania

 

wujaszek ty chcesz szukać "produktów specjalistycznych" w markecie dla plebsu ? wrong   

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Profesorze Kazub jakbyś kiedyś miał chwilę to byś jakiś tutorial z odżywiania napisał. Z chęcią bym poczytał.

 

tyle już zostało powiedziane, nie ma sensu powtarzać w kółko tego samego. skupić się na naturalnych produktach, unikać albo ograniczyć mocno przetworzone żarcie, śól, cukier, wędliny, energetyki, proszki. jeść warzywa, żeby były witaminy i ładna kupa. pic czysta wodę oprócz herbat i soków. kawe pić z mlekiem, żeby nie orać żołądka. zachować odstęp między jedzeniem i wysiłkiem. śmiać się z list  najlepszych źródeł białka, w których nie ma jajek. 

 

nie słuchać takich rad

 

 

 

Nie jeśc węgli prostych, jeść wegle złożone

 

bo raz sie żyje

Odnośnik do komentarza

Żaden ryż to nie cukier prosty,bo am skrobie,kwestia w jego wchłanialności.Biały nie ma łupinek jak brązowy,dlatego jego ig w zależności od stopnia rozgotowania to 70 wzwyż,a brązowy 55,najlepszy jest czarny,ostatnie badania pokazują ze łyżka czarnego ryżu jest zdrowsza od takiej samej ilości borówek,to dzięki jego kolorowi,im owoc/warzywo ciemniejsze tym zdrowsze/więcej antyoksydantów.

Odnośnik do komentarza

No okej przeciez sie z tym zgadzam. jeszcze jest dziki ryż ale nie wiem czy jest lepszy od czarnego bo ceny ich tez są wysokie wiec odpada jako głowne źródło wegli. Tyle ze nie wiem o co chodziło grzegorzo , bo wyczułem ironie w zdaniu kóre pisąłem ze ryż brązowy jest lepszy od białego. Tylko ze no ten, przeciez tak jest :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...